1:2
0:1
2:2
- : -
branky (asistence): 05:34 Ondřej Vaculík (Daniel Ludvík), 42:21 Jakub Boček (Matěj Boček), 56:55 Jakub Renčín (Jan Kopecký)
branky (asistence): 16:30 Ondřej Kopp (Jiří Giptner), 17:27 Adam Stibor (Tomáš Novotný), 33:15 Adam Stibor (Vojtěch Semerád), 50:04 Petr Pastor, 51:59 Vojtěch Semerád (Jiří Šafařovský)

BLACK ANGELS - Florbal Chomutov 3:5
6. Ondřej Vaculík, 43. Jakub Boček, 57. Jakub Renčín - 17. Ondřej Kopp, 18. Adam Stibor, 34. Adam Stibor, 51. Petr Pastor, 52. Vojtěch Semerád; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 25 - Jan Vlček 33; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:2;
60:02
Komentář Petra Pajera: Nedá se dělat nic jiného, než souhlasit s trenérem hostí. Kromě nasazení dnes rozhodovaly ještě dva momenty. Rychlý gól po našem neuznaném ve druhé třetině a pak trestná střílení.
60:02
Kdyby tyto dvě situace skončily obraceně, tak jsme na remíze. Kdybychom proměnili alespoň jednu z těch deseti neproměněných gólovek, tak je to výhra.. Ale to je jen kdyby a všechna tato kdyby jsou bez poctivého nasazení úplně k ničemu. Díky soupeři za školení a díky divákům za podporu.
60:01
Komentář hostujícího trenéra Jakuba Šimka: dnes vyhrál tým, který více bojoval, byl týmovější a nechal na hřišti své srdce. Děkuji divákům za pěknou atmosféru a soupeři přeji hodně štěstí do dalších zápasů. PS: Docela nás to baví.
60:00
Střely ve třetí třetině domácí 12 hosté 9
60:00
59:43
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:58
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
57:58
Vyloučen hráč Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
56:55
Timeout BLACK ANGELS
56:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jan Kopecký (3:5).
56:55
Pěknou kombinaci zakončuje Renčín a BA snižují
56:25
54:36
Domácí to zkouší v power-play
51:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Semerád, asistoval Jiří Šafařovský (2:5).
51:59
Samostatný únik zakončený jednou rukou poslal bezpečně za záda bezmocného Matiáška Šafařovský, takže hosté odskakují na rozdíl tří branek a vedou 2:5
51:06
Blackům se nedaří zakončit přesně své kombinace.
50:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor z trestného střílení (2:4).
50:04
Moravec namazal soupeři a následně při samostaném úniku fauloval, takže uvidíme další trestné střílení teď, ale na druhé straně
50:04
Pastor předvedl florbalovou parádu a nedal Matiáškovi šanci
48:07
Nebezpečná standartka na brankovišti Chomutova končí střelou Moravce nad bránu
45:58
BA teď ukázali krásnou kombinaci z první, která, ale bohužel končí na nepřipraveném Novotném
45:23
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Jakub Renčín.
42:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (2:3).
34:25
Vyloučen hráč Adam Smetana družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
33:42
Signalizovaná výhoda pro BA
33:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Stibor, asistoval Vojtěch Semerád (1:3).
32:56
Králova branka byla neuznána z důvodu vysoké hole
32:04
Vaculík na Renčína ten, ale z dobré pozice mijí bránu
29:35
Fokt přihrál na střed na Pastora, ale jeho střela ze zátahu nenašla cestu za záda Matiáška