- : -
SK Jihlava
SK Jihlava
branky (asistence): 36:26 Václav Štěpánek (Martin Kasalý)
branky (asistence): 01:00 Lukáš Mátl (Ondřej Blažek), 03:49 Josef Svoboda (Lukáš Vlach), 10:47 Tomáš Sýkora (Jan Černý), 19:05 Matěj Kuželka (Josef Svoboda), 37:54 Lukáš Vlach (Matěj Kuželka), 49:59 Michal Kelbler (Ondřej Blažek), 59:58 Lukáš Mátl (David Štos)

SK Jihlava - Snipers Třebíč 1:7
37. Václav Štěpánek - 2. Lukáš Mátl, 4. Josef Svoboda, 11. Tomáš Sýkora, 20. Matěj Kuželka, 38. Lukáš Vlach, 50. Michal Kelbler, 60. Lukáš Mátl; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Tomáš Cacek ? - David Štos ?; po třetinách: 0:4, 1:1, 0:2;
60:00
59:58
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval David Štos (1:7).
49:59
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Michal Kelbler, asistoval Ondřej Blažek (1:6).
40:00
40:00
37:54
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Matěj Kuželka (1:5).
36:26
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Václav Štěpánek, asistoval Martin Kasalý (1:4).
28:53
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
19:05
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Josef Svoboda (0:4).
10:47
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Jan Černý (0:3).
03:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Josef Svoboda, asistoval Lukáš Vlach (0:2).
01:00
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Ondřej Blažek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: David Štos; hráči v poli: Jan Homolka, Lukáš Mátl, Ondřej Blažek, Vojtěch Janata, Michal Kelbler
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Tomáš Cacek; hráči v poli: Jan Beránek, Peter Škurla, Jakub Brychta, Michal Beránek, Jan Mikeš