1:1
0:3
2:3
- : -
branky (asistence): 16:20 Ondřej Rácz (Lukáš Routa), 44:22 Dušan Valo (Lukáš Routa), 46:47 Vítek Plešmíd (Ondřej Rácz)
branky (asistence): 14:47 Matěj Surák (Ondřej Budek), 28:05 Jan Vadinský (Pavel Stuš), 30:38 Marek Firla, 35:34 Ondřej Budek (Matěj Surák), 43:36 Matěj Surák (Ondřej Budek), 46:25 Ondřej Budek (Matěj Surák), 57:01 Matěj Surák (Josef Pojer)

FbC Red Dragons Hořovice - Florbalová škola Plzeň 3:7
17. Ondřej Rácz, 45. Dušan Valo, 47. Vítek Plešmíd - 15. Matěj Surák, 29. Jan Vadinský, 31. Marek Firla, 36. Ondřej Budek, 44. Matěj Surák, 47. Ondřej Budek, 58. Matěj Surák; rozhodčí: Filip Dolejší - Patrik Trejbal; vyloučení: 3 + Daniel Nejedlo 5:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Ondřej Schmidt ? - Daniel Mayer ?, Jaroslav Hlaváč ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:3;
60:00
57:01
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matěj Surák, asistoval Josef Pojer (3:7).
51:36
Vyloučen hráč Daniel Nejedlo družstva FbC Red Dragons Hořovice na 5 minut za bránění ve hře.
51:05
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Hlaváč družstva Florbalová škola Plzeň
46:47
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd, asistoval Ondřej Rácz (3:6).
46:25
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (2:6).
45:12
Vyloučen hráč Josef Pojer družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
44:22
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Lukáš Routa (2:5).
43:36
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Budek (1:5).
41:06
Vyloučen hráč Václav Lauda družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
40:00
40:00
39:07
Vyloučen hráč Jakub Gregor družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za špatné střídání.
35:34
30:38
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Marek Firla bez asistence (1:3).
28:53
Vyloučen hráč Daniel Nejedlo družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za bránění ve hře.
28:05
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jan Vadinský, asistoval Pavel Stuš (1:2).
22:36
Vyloučen hráč Matěj Pužman družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
16:20
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Lukáš Routa (1:1).
14:47
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Jakub Vandák, Matěj Zicho, Tomáš Janouškovec, Dalibor Berka, Jiří Trnka
00:00
Line-up domácích FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Ondřej Schmidt; hráči v poli: Daniel Nejedlo, Vladislav Šust, Lukáš Routa, Dušan Valo, Ondřej Rácz