2:5
1:4
0:3
- : -
branky (asistence): 08:41 Helena Böhmová, 18:30 Michaela Mašková (Šárka Denková), 28:52 Anna Alexandra Suková (Nikola Staňková)
branky (asistence): 01:54 Eliška Planková (Justyna Krzywak), 04:18 Eliška Planková (Barbora Husková), 06:57 Barbora Husková (Eliška Planková), 15:32 Denisa Hyršová (Lenka Novotná), 17:58 Denisa Hyršová (Kateřina Peterková), 21:08 Barbora Husková (Zuzana Šponiarová), 28:41 Markéta Kolářová (Sára Seevaldová), 35:41 Lucie Theimerová (Justyna Krzywak), 37:15 Sára Seevaldová (Zuzana Šponiarová), 48:50 Lucie Suchánková, 54:19 Eliška Planková (Lucie Theimerová), 55:30 Kateřina Peterková (Lenka Novotná)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:12
9. Helena Böhmová, 19. Michaela Mašková, 29. Anna Alexandra Suková - 2. Eliška Planková, 5. Eliška Planková, 7. Barbora Husková, 16. Denisa Hyršová, 18. Denisa Hyršová, 22. Barbora Husková, 29. Markéta Kolářová, 36. Lucie Theimerová, 38. Sára Seevaldová, 49. Lucie Suchánková, 55. Eliška Planková, 56. Kateřina Peterková; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 96; zásahy brankářů: Kateřina Fialová 12 - Petra Klečková 12; po třetinách: 2:5, 1:4, 0:3;
60:00
Střely po poslední třetině. FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: 7 1. SC TEMPISH Vítkovice: 7
60:00
Komentář trenéra hostů (Tomáš Martiník): Spokojenost s výkonem pouze částečná, věřil jsem, že soupeřky dokážeme dostat pod trvalejší tlak a s lepší finální fází. Kombinace v útočném pásmu a i v rozehrávce nefungovala ideálně, rovněž důraz v obranném pásmu musí být lepší. Chuť hrát s velkou energií a rychle dopředu byla, ovšem často to ztroskotávalo na nepřesnosti. Děkujeme soupeřkám za zápas a přejeme jim v soutěži hodně štěstí.
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Soupeř byl dle očekávání lepší ve všech aspektech hry. Snažili jsme se být aktivní, ale bohužel jsme se nevyvarovali podobných chyb jako v Olomouci. Nejsme první ani poslední, kdo to od Vítkovic schytal, pro nás to bylo utkání, které nás má připravit na další kola. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Nejlepší hráčky utkání: 51 Anna Alexandra Suková - 48 Eliška Planková
60:00
58:30
Na hřišti je vidět zkušenost hráček z Vítkovic. V klidu dohrávají poslední minuty zápasu
56:58
Hezký zákrok Fialové. Třináctá branka Vítkovic ještě nepřichází
56:30
Slávistky se v této části zápasu už jenom brání
55:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Lenka Novotná (3:12).
55:30
Hezká kombinace a je tu dvanáctý gól pro 1. SC TEMPISH Vítkovice
54:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Lucie Theimerová (3:11).
48:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Suchánková bez asistence (3:10).
48:50
Suchánková se z dálky rozhodla vystřelit a míček skončil až za brankovou čárou
47:32
Florbal se teď přesouvá od branky k brance. Šancí je hodně. Ale žádná z hráček na hřišti nedokázala procpat balonek až do sítě
45:40
Ke střele se hezky dostala Urbanová Michaela. Ale míček letí těsně mimo
44:49
Na půlce se teď nepříjemně srazily dvě hráčky a s bolestivým výrazem opouští po svých hřiště. Snad budou obě v pořádku
43:29
Vítkovice se snaží přidat další gól, ale slávistky teď pozorně brání
40:00
40:00
A máme tu konec druhé třetiny. Podívejme se tedy společně na počet střel v této části utkání: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: 4 1. SC TEMPISH Vítkovice: 7
40:00
39:01
Dobrý zákrok Kateřiny Fialové. Tím však ale nekončí tlak hostů
37:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Zuzana Šponiarová (3:9).
37:00
Na dnešní utkání si našlo cestu 96 diváků
35:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Theimerová, asistoval Justyna Krzywak (3:8).
35:41
Lucie Theimerová vymetla šibenici a přidává další branku
33:50
Hostující hráčky si poradily s oslabením a už jsou v plném počtu
31:47
Vyloučen hráč Sabrina Moravcová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
31:47
Vítkovice chybují při střídání a budeme sledovat přesilovku domácích.
31:02
Vítkovice hezky využívají střed
29:02
Dvě rychlé branky navázané na sebe rozproudily utkání a zápas už je zase ve vysokém tempu
28:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Nikola Staňková (3:7).
28:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Markéta Kolářová, asistoval Sára Seevaldová (2:7).
28:01
Hráčky z města piva často faulují
26:14
Balónek zas na čepelích Vítkovic. Jejich zkušený tým se snaží dostat ke střele skrz plzeňský obranný val
24:21
První šance domácích v druhé třetině. To by se mělo dávat. Slávistická druhá pětka ale bránu nenalézá
22:55
Vítkovice zatím nepůjčují balonek soupeřkám a jasně ovládají hru
21:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Zuzana Šponiarová (2:6).
20:16
Vyloučen hráč Nikola Staňková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
20:16
Nikola Staňková si nepohlídala florbalku a sekla soupeřku. Teď musí na trestnou lavici
20:00
Střela do tyčky hráč Zuzana Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: 4 1. SC TEMPISH Vítkovice: 10
20:00
18:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Šárka Denková (2:5).
18:30
Mašková vypálila přesně z první a propálila vše, co ji stálo v cestě
17:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Kateřina Peterková (1:5).
17:58
Konec třetiny si Vítkovice hlídají a přidávají další branku za záda Fialové
15:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Lenka Novotná (1:4).
15:32
Zkušeně vyřešený útok a je z toho branka pro tým z východu Čech
13:02
Slavia se občas dostane do protiútoku, ale hráčky dlouho neohrozily strážkyni hostující branky
11:58
Hezká obranná práce domácích vyústila v ještě hezčí útok. Gol z toho však není a fanoušci se radovat ještě nemohou
09:38
Dvě hráčky z Vítkovic se řítily samy na branku, ale vše skončilo jen střelou za mantinel.
08:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Helena Böhmová bez asistence (1:3).
08:41
Do úniku se dostala Helena Böhmová a našla mezeru mezi nohama hostující golmanky
06:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (0:3).
06:57
Síť už se zase vlní. Vítkovice přidávají další branku
06:00
Vítkovice se prezentují vysokým pressem a nechtějí dovolit domácím hráčkám ani chvilku klidu
04:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Barbora Husková (0:2).
04:18
Druhým gólem se prosazuje Eliška Planková z Vítkovic
03:45
Do samostatného úniku se dostala Mašková, ale nestačila dostat míček pod kontrolu. Je z toho jen rána do brankářky
01:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Justyna Krzywak (0:1).
01:54
Vítkovice z důrazného tlaku v brankovišti protlačily míček až za záda domácí golmanky
01:00
Hráčky Vítkovic se hned v úvodu chopily balonku a kombinují na půlce soupeře.
00:00
Střela do tyčky hráč Justyna Krzywak družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Alžbeta Ďuríková, Veronika Enenkelová, Sára Seevaldová, Markéta Kolářová, Zuzana Šponiarová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kateřina Fialová; hráči v poli: Karolína Vostracká, Barbora Krňoulová, Nikola Staňková, Lenka Přerostová, Anna Alexandra Suková
00:00
Vítáme vás u historicky prvního extraligového zápasu na půdě FBŠ Slavie Fat Pipe Plzeň