1:2
2:1
1:4
- : -
branky (asistence): 11:01 Michal Klápa (Jaromír Lisa), 24:20 Jaromír Lisa (Jaroslav Jaroš), 34:57 Michal Strachota, 45:25 Michal Klápa
branky (asistence): 00:50 Luděk Ondráček (David Coufal), 03:26 David Coufal (Jan Grábl), 25:57 Marek Fuchs, 44:46 Tomáš Brom (Matěj Hronek), 52:55 David Coufal (Jan Grábl), 56:37 Jan Grábl (Luděk Ondráček), 58:28 David Coufal (Luděk Ondráček)

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:7
12. Michal Klápa, 25. Jaromír Lisa, 35. Michal Strachota, 46. Michal Klápa - 1. Luděk Ondráček, 4. David Coufal, 26. Marek Fuchs, 45. Tomáš Brom, 53. David Coufal, 57. Jan Grábl, 59. David Coufal; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2 + Matěj Pruner (KLV) 5:1; využití: 1:1; diváků: 124; zásahy brankářů: Daniel Váradi 20 - Filip Kejík 19; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:4;
60:01
Komentář domácího trenéra Pánka: Bohužel opět nám nevyšel vstup do zápasu a dlouho jsme tahali za kratší konec. Ve druhé třetině jsme začli soupeře přehrávat a donutili jsme ho stáhnout hru na dvě lajny. Ve třetí třetině poté co jsme přečkali dlouhé oslabení jsme hru stáhli na dvě pětky a zatlačili soupeře.
60:01
Pokračování trenéra Pánka: Bohužel jsme dělali individuální chyby, které soupeř trestal a díky tomu vyhrál. Děkuji soupeři za zápas a hlavně chci poděkovat našim fantastickým divákům a organizátorům
60:01
Komentář asistenta trenéra hostí Šišky: Velmi těžké utkání, soupeř byl velmi kvalitní a možná byl i lepší. Kluci to však zvládli v hlavách a díky tomu vyhráli. Děkuji soupeři za zápas
60:00
59:59
Střely na branku: 10-10
58:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Luděk Ondráček (4:7).
56:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Luděk Ondráček (4:6).
52:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Jan Grábl (4:5).
45:26
Klápa předvedl skvělý sprint a ač byl tísněn obráncem tak backhendovou střelou v oslabení srovnává
45:25
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa bez asistence (4:4).
44:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Matěj Hronek (3:4).
43:59
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 5 minut za sekání.
43:29
Nyní se nám trochu přiostřilo
42:13
Klápa inkasoval tvrdý zákrok a chvíli zůstal ležet na hrací ploše. Už je ale na nohou a bude pokračovat
34:58
Tak tohle byla naprostá paráda, Strachota rozhýbal své geniální ruce a nedal Kejíkovi šanci
34:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota z trestného střílení (3:3).
25:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs bez asistence (2:3).
24:21
Střelu Jaroše Kejík vyrazil, na dorážku Lisy byl krátký
24:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Jaroslav Jaroš (2:2).
18:51
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
17:47
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.