1:1
2:3
1:1
- : -
branky (asistence): 09:04 Pavel Kotula (Dominik Ošťádal), 16:39 Pavel Kotula (Dominik Folwarczný), 22:17 Martin Varta (Pavel Kožušník), 34:38 Martin Varta (Pavel Kožušník)
branky (asistence): 03:33 Petr Raček (Radek Minarik), 17:39 Radek Minarik (Adam Juchelka), 20:31 Radek Minarik (Ondřej Chromik), 22:22 Petr Raček, 32:52 Radek Minarik (Petr Kameník)

Florbal Exelsior Havířov B - 1. SC Bohumín´ 98 4:5
10. Pavel Kotula, 17. Pavel Kotula, 23. Martin Varta, 35. Martin Varta - 4. Petr Raček, 18. Radek Minarik, 21. Radek Minarik, 23. Petr Raček, 33. Radek Minarik; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Funiok ? - Jan Musil ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:1;
39:00
37:07
Timeout Florbal Exelsior Havířov B
35:32
Timeout 1. SC Bohumín´ 98
34:38
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Martin Varta, asistoval Pavel Kožušník (4:5).
32:52
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Radek Minarik, asistoval Petr Kameník (3:5).
26:00
26:00
22:42
Vyloučen hráč Jiří Kameník družstva 1. SC Bohumín´ 98 na 2 minuty za sekání.
22:22
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Petr Raček bez asistence (3:4).
22:17
20:31
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Radek Minarik, asistoval Ondřej Chromik (2:3).
17:39
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Radek Minarik, asistoval Adam Juchelka (2:2).
17:23
Vyloučen hráč Andrej Bílek družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za sekání.
16:39
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Pavel Kotula, asistoval Dominik Folwarczný (2:1).
13:00
13:00
09:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Pavel Kotula, asistoval Dominik Ošťádal (1:1).
03:33
Branku družstva 1. SC Bohumín´ 98 vstřelil Petr Raček, asistoval Radek Minarik (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Bohumín´ 98:
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov B: brankář: David Funiok; hráči v poli: Dominik Folwarczný, Jan Duda, Pavel Kožušník, Martin Varta, Jiří Krečmer