3:2
3:1
5:0
- : -
branky (asistence): 05:08 Matěj Kostka (Martin Szweda), 05:33 Tomáš Sovják (Ladislav Gál), 14:46 Matěj Kostka (Lukáš Petřík), 24:43 Lukáš Pešat (Lukáš Kvapil), 25:42 Marek Zapletal (Ladislav Gál), 35:50 Ladislav Gál (Michal Nagy), 44:36 Martin Szweda (František Vykopal), 49:48 Petr Kittel (Lukáš Uhrinovský), 54:04 Lukáš Pešat (Petr Kittel), 56:10 Petr Kittel (Lukáš Pešat), 59:56 Lukáš Pešat (Lukáš Uhrinovský)
branky (asistence): 07:16 Petr Voltner (Matyáš Němec), 07:51 Jan Vojtíšek (Tomáš Kadavý), 21:13 Petr Voltner

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Bulldogs Brno 11:3
6. Matěj Kostka, 6. Tomáš Sovják, 15. Matěj Kostka, 25. Lukáš Pešat, 26. Marek Zapletal, 36. Ladislav Gál, 45. Martin Szweda, 50. Petr Kittel, 55. Lukáš Pešat, 57. Petr Kittel, 60. Lukáš Pešat - 8. Petr Voltner, 8. Jan Vojtíšek, 22. Petr Voltner; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 368; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 17 - Filip Kuhn 17, Jan Mazánek 4; po třetinách: 3:2, 3:1, 5:0;
60:00
Prohlášení trenéra hostů: "V zápase jsme střídali dobré momenty s těmi špatnými. Dnešní zápas byl pro nás dobrá lekce a ze svých chyb se musíme poučit. Je škoda, že ze zápasu jsme si neodnesli každou minutu, děkuji hráčům za výkon a gratuluji domácím k výhře."
60:00
Prohlášení trenéra domácích: (část 1) "V první třetině bylo znát, že to je derby a nové utkání, na nové hale a v nové sezoně. Dostali jsme se rychle do vedení, bohužel jsme se nesoustředili a soupeř srovnal a za nerozhodného stavu jsme si připomněli, co chceme hrát.
60:00
Prohlášení trenéra domácích: (část 2) "Bohužel se nám opět nepodařil vstup do třetiny, poté opět proměnili nabídnuté šance a zlepšenou hrou jsme využili domácí prostředí. Děkuji divákům že si našli cestu na novou halu a doufám, že jim budeme dělat radost. Musíme zregenerovat a v neděli nás čeká další těžké utkání."
60:00
Střely ve 3. třetině: 14 - 6
60:00
59:56
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Lukáš Uhrinovský (11:3).
59:56
Pešat si 4 vteřiny před koncem udělal z Mazánka dobrý den.
59:25
Konečný chtěl kosmeticky upravit výsledek, ale klec netrefil.
56:50
Nemůžu si pomoct, ale Buldoci mi druhou půlku utkání připadají úplně odevzdaní.
56:10
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Pešat (10:3).
56:10
Trojice Pešat-Uhrinovský-Kittel je pro Brno opravdu těžká k bránění a je to 10.
54:04
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Petr Kittel (9:3).
54:04
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Mazánek družstva Bulldogs Brno
54:04
Jednoduše vyřešené přečíslení a je to 9:3.
51:44
Hra se přerušila kvůli ošetření a diváci se mezitím roztleskali na songy, hrající jako kulisa.
50:38
Gold se v šanci moc neblýskl, ani nevystřelil.
49:48
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Uhrinovský (8:3).
49:48
Obrana rozebrána do posledního šroubku.
48:50
Na závěr přesilovky dostal nabito Kostka, ale tentokrát neseřídil mířidla.
46:54
Vyloučen hráč Radek Šomodi družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:54
První trest oranžových.
45:53
Kostka zachoval pevné nervy a i přesto, že byl poslední, prohodil si dva brňáky.
44:36
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval František Vykopal (7:3).
44:36
Další rozebrání buldočí obrany a je to 7:3.
43:37
Dvojice Kittel - Uhrinovský ani nadvakrát nezkrotila míček a nedostala ho za Kuhna.
42:14
Uhrinovský měl času spoustu, ale trefil jen rameno Kuhna.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 8 - 10
40:00
38:58
Koláčný drze vyjel do šance, ani 4 Panteři ho nezastavili, ale mířil vedle.
36:18
Uhrinovský prakticky sám před Kuhnem, ale šanci zazdil střelou přímo do jeho nohou.
35:50
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Michal Nagy (6:3).
35:50
Brno tak dlouho čekalo, kterému spoluhráči Gál nahraje, až se trefil pěkně k tyči Kuhnovy svatyně.
34:33
Kvapil přichází do nové sezony s formou a čistě odzbrojil jednoho z Buldoků řítícího se do šance.
33:42
Gálův průnik, který málem Kuhn vytěsnil přesně k Sovjákovi.
32:26
Zapletalův hrdinský blok na závěr oslabení.
30:30
Vyloučen hráč Petr Kittel družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
30:21
Zapletal jemně tečoval a míček proskotačil těsně pod Kuhnem, ale ne do brány.
30:10
Troufám si tvrdit, že Gál by mohl být další velice platnou posilou, kterou šelmy ulovili v ostravských vodách. Osobně se mi dnes jeho hra líbí snad nejvíc.
29:19
Petřík zblízka backhandem vedle.
28:55
Brno to znovu zkoušelo ze vzdálenosti, ale Michajlovič drží.
27:21
Bajnar to zkoušel přes hradbu těl, Pacin pozorný.
25:42
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Ladislav Gál (5:3).
25:31
Obrovská chyba Rožnovjáka, který namazal brněnskému útočníkovi, toho ale vychytal Michajlovič.
24:43
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Lukáš Kvapil (4:3).
24:43
Exkluzivní kombinace a Panteři znovu vedou.
22:42
Situace u mantinelu předmětem diskuse, ale podle rozhodčích se o ruku nejednalo.
21:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Voltner bez asistence (3:3).
21:06
Němec jedovatou střelou procvičil Michajloviče. Další střela ale už skončila v síti.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 10 - 4
20:00
19:41
Kostka už toho teď vymýšlel moc, na druhé straně ale ani Buldoci nic moc nevymysleli.
19:01
Poslední minuta.
17:56
Ex-vítkovický rychlík Gál zatím dělá brněnským bekům velké potíže.
16:10
Obě obrany se zatím zdají nekoncentrované a zapomínají za sebou hráče. Na druhou stranu je tohle divácky atraktivnější než strojový florbal bez chyb.
15:29
Sovják zakončoval na hranici vysoké, Kuhn rukou vyráží.
14:46
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka, asistoval Lukáš Petřík (3:2).
14:46
Kostka zkušeně ze standardky -> 3:2.
12:46
Obrovská šance, Gál trefil tyč a následně neprostřelil jeden z jeho spoluhráčů ležícího Kuhna.
12:22
Sovják chyboval při vlastní rozehrávce, naštěstí pro něj toho nedokázal využít Koláčný.
11:39
Jurčík prohazoval na Szwedu, tomu ovšem míček přeskočil hůl.
10:25
Uhrinovský z dálky prověřil Kuhna.
07:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Vojtíšek, asistoval Tomáš Kadavý (2:2).
07:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Voltner, asistoval Matyáš Němec (2:1).
07:15
Teď ovšem Panteři zaspali vzadu a je sníženo.
05:33
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Ladislav Gál (2:0).
05:32
Krásný ťukec a je to o dva góly.
05:08
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka, asistoval Martin Szweda (1:0).
05:08
Ten nakonec otevírá Kostka, jehož zásah jsem bohužel neviděl.
04:32
Pešat chtěl otevřít střelecký účet ročníku, ale mířil vedle.
03:52
Ve velké šanci nedokázal usměrnit míček Koláčný.
02:43
V brněnském brankovišti už bylo horko, první šanci teď ale měli i buldoci, kdy střílel Šomodi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Matěj Surkoš, Adam Konečný, Zdeněk Bajnar, Lukáš Mráz, Petr Šomodi
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Lukáš Petřík, Martin Rožnovják, Pavel Jurčík, Martin Szweda
00:00
Zdravím z Otrokovic, extraliga je zpět! Hned na úvod přijelo Brno, takže to bude jistě zajímavé. Okamžitě patrnou novinkou je nová zrekonstruovaná hala, které vévodí modrá barva. Neybývá, než popřát, ať se domácím v nové hale daří.