2:0
4:0
4:0
- : -
branky (asistence): 09:12 Marek Fuchs (Matěj Hronek), 14:41 Jan Grábl (Luděk Ondráček), 20:24 Luděk Ondráček, 20:38 Marek Fuchs (Matěj Hronek), 23:39 David Coufal (Luděk Ondráček), 33:11 David Coufal (Luděk Ondráček), 46:41 Luděk Ondráček (David Sládeček), 48:00 Dominik Dvořák (Marek Fuchs), 49:45 Luděk Ondráček (Jakub Andrle), 56:41 David Coufal (Luděk Ondráček)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Primátor Náchod 10:0
10. Marek Fuchs, 15. Jan Grábl, 21. Luděk Ondráček, 21. Marek Fuchs, 24. David Coufal, 34. David Coufal, 47. Luděk Ondráček, 49. Dominik Dvořák, 50. Luděk Ondráček, 57. David Coufal; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 174; zásahy brankářů: Filip Kejík ? - Vlastimil Skalický ?; po třetinách: 2:0, 4:0, 4:0;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině 12:2 pro domácí
59:59
Komentář trenéra Marka Fialy: První třetina a start do druhé, odpovídal našim představám. Zhruba od 5.minuty druhé třetiny jsme lehkovážností a nedůsledností připustili hru, která víc vyhovovala soupeři. Do dalších zápasů se musíme vyvarovat nevynucených ztrát, kterých bylo z naší strany obrovské množství a musíme důsledněji plnit úkoly dozadu. Děkujeme divákům za skvělou kulisu a soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra hostů: Velmi těžký vstup pro náš mladý tým, musíme se poučit z chyb a vyvarovat se hluchých míst. Už v neděli bude další zápas, který je 0:0. Získané zkušenosti zužitkujeme v dalších zápasech, díky soupeři za těžké utkání.
56:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Luděk Ondráček (10:0).
56:41
Ondráček poslal míček vzduchem do brankoviště, Coufal trefil z voleje
49:45
Timeout Florbal Primátor Náchod
49:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jakub Andrle (9:0).
49:45
Ondráček přidává po krásné souhře další gól.
48:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Marek Fuchs (8:0).
48:00
Dvořák vyslal bombu od půlky, na kterou golman Náchoda nedosáhl
46:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Sládeček (7:0).
46:41
Po zdlouhavé rozehrávce přišla rychlá souhra, která zaskočila Náchod a Ondráček šanci proměnil
41:30
Hattrick je i přes velké vedení stále hladový a tlačí se pořád do zakončení.
40:30
Kejík zůstává ležet na zemi po střetu s útočníkem Náchoda, po chvilce se však zvedá a vypadá to, že bude pokračovat.
40:00
40:00
39:59
Po 2. třetině je stav střel 10:5 pro domácí.
37:06
Náchod si v přesilovce nevytvořil žádnou vážnější šanci, a tak zatím pořád čeká na gól.
35:47
Coufal si teď ve vlastním oslabení pohrál s protihráči a drží míček pro domácí
35:16
Vyloučen hráč Zdeněk Malich družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:11
33:11
Ondráček si pokryl míček tělem, a na hrál před branku na osamoceného Coufala a ten nekompromisně zakončil.
31:31
Nyní se hra zrychlila a začalo se hrát nahoru dolu.
23:39
23:39
Po rychlé souhře k tyči přesně vystřelil Coufal a Hattrick využil početní výhodu.
23:19
Vyloučen hráč Tomáš Zíbr družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou.
23:19
Zíbr je vyloučen na 2 minuty, bránil se sice, že rukou hrál neúmyslně, na trestnou lavici však míří stejně.
20:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Matěj Hronek (4:0).
20:38
Raketový nástup do druhé třetiny zajistil Hattricku vedení již o 4 branky.
20:38
Ondráček bez problému proměnil trestné střílení, potom co jeden z obránců Náchoda zahrál vysokou holí v brankovišti.
20:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček z trestného střílení (3:0).
20:00
20:00
19:59
Po 1. třetině jsou střely 10:1 pro domácí.
17:08
Náchod zatím vyslal pouze jednu střelu na branku, a tak není divu, že zatím Hattrick vede
14:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Luděk Ondráček (2:0).
14:41
Ondráček nahodil míček na branku hostů, Grábl dobrou tečí zaskočil Skalického.
12:30
Brankář Náchoda přidává další skvělí zákrok, když překazil radost Fuchsovi, který zakončoval do prázdné branky, Skalický však předvedl parádní přesun.
12:00
Kůra prošel přes celé hřiště, zakončil, brankář Náchoda, ale předvedl dobrý zákrok.
09:20
Hronek elegantně prošel středem, nahrál a je z toho první gól Hattricku v letošní sezóně
09:12
06:20
Coufal měl střelu z dobré pozice, ale obránce hostů dokázal střelu zablokovat.
05:00
Náchod se stále nedostal delší dobu na míček.
02:00
Na míčku je zatím víc Hattrick, golman hostů má zatím hodně práce
00:13
Úvodní buly vyhrál Hattrick a hned přišla první střela od Grábla.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: David Kaválek, Dan Kazda, Jan Světlík, Vojtěch Bureš, Petr Kašpar
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, David Sládeček, Jan Grábl, Luděk Ondráček, David Coufal