2:0
1:1
2:2
- : -
branky (asistence): 03:37 Michal Kundrata (Jakub Zdráhal), 10:58 Michael Kořének (Jakub Haša), 30:25 Jakub Haša (Jakub Zdražil), 50:32 Jakub Haša (Michal Kundrata), 53:13 Jakub Haša (Michael Kořének)
branky (asistence): 25:29 Jonáš Kůra, 41:19 David Čermák (Jonáš Kůra), 47:21 Jiří Halama (Adam Hemerka)

PANTHERS OTROKOVICE - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:3
4. Michal Kundrata, 11. Michael Kořének, 31. Jakub Haša, 51. Jakub Haša, 54. Jakub Haša - 26. Jonáš Kůra, 42. David Čermák, 48. Jiří Halama; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Vičánek 28 - David Nečas 19; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: "Naprosto neopodstatněně jsme nastoupili do zápasu se zbytečným respektem a nervozitou a přišli tak o první třetinu. Od poloviny utkání jsme ve hře dominovali. Soupeř bohužel vytěžil z minima maximum. Florbal se hraje na góly a těch daly Otrokovice víc, gratuluji k vítězství. "
60:00
Komentář trenéra domácích: "Děkuji hráčům za skvělý přístup k zápasu. Podařil se nám vstup do utkání, kdy jsme chtěli soupeře zaskočit rychlými protiútoky a důsledným dohráváním soubojů, což nám přineslo náskok dvou gólů."
60:00
část 2 ""Nebýt naprosto laxního přístupu na začátku poslední třetiny, tak mohl být konec zápasu více pod naší kontrolou. Děkuji soupeři na utkání a přeji klidnou cestu domů."
60:00
Střely ve třetí 8:14.
60:00
Střely celkem 24:31 pro Brno.
60:00
59:21
Kůra do toho nad zemí prostě plácnul, těsně vedle.
58:10
Číslo, které se tu teď řve nejvíce, je 6.
55:39
Všichni máme deja vu, konkrétně znovu Brno ve velké šance a přes skvělého Vičánka to zase nějak nebyl gól.
53:35
Vyloučen hráč Jakub Maleček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
53:35
Vyloučen hráč Radim Jančík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
53:35
Emoce proudí a už se to rve.
53:13
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michael Kořének (5:3).
53:13
Haša nekompromisně do pravé šibenice.
52:45
Nebezpečný Klimešův backhand záhadně neskončil v bráně a na druhé straně hned uháněla dvojice Haša-Kundrata. První jmenovaný nad.
51:52
Janeček prošel obranou díky fintě (přikopnul si to) a pouze o centimetry minul pravou tyč.
50:32
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Michal Kundrata (4:3).
50:03
Kužela zkusil Vičánka v oslabení.
49:40
Vyloučen hráč David Čermák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
49:40
Panteři se můžou vrátit do zápasu, budou hrát PP.
48:43
Teď před vlastním golmanem předváděl krasobruslení Hrtús. Šelmy si zahrávají.
47:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Adam Hemerka (3:3).
47:21
Tentokrát už Brno ledabylou rozehrávku trestá.
45:50
Vičánek vychytal další šanci po neubráněné nahrávce zpoza brány.
43:53
Janeček za bránou obhodil hráče Hattricku, ale nedokázal dostat míček před bránu.
42:48
Agilní Kůra nad.
41:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Čermák, asistoval Jonáš Kůra (3:2).
41:18
Brno procedilo jak nahrávku tak střelu milimetrově umístěnou a je sníženo.
40:00
40:00
Střely ve druhé 9:12.
40:00
38:49
Nebezpečná střela z voleje, ale do boční sítě. Koncovka je pro hosty dnes problém.
38:22
Haša musel před protihráčem skočit do sítě.
36:13
Popovský vyslal takové spíš nahození, ovšem domácí teď měli štěstí.
33:59
Haša pěkným sprintem nabíhal Kundratovi, jehož nahrávka ale neprošla.
33:22
Teď vyrážel střelu od mantinelu na druhou stranu, odkud další hráč jen přestřelil.
32:19
O Vičánkovi se snad hráčům Hattricku bude dnes i zdát.
30:25
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Jakub Zdražil (3:1).
30:04
Někteří hráči jsou tak nahecovaní, že padají i bez kohokoliv kolem sebe.
28:11
První třetina byla ospalá, teď je to ale boj a pár diváků přítomných na hale se baví.
27:37
Hattrick ožil a Vičánek má poslední minuty dost práce. Na druhé straně neproměnil gólovku Kořének.
25:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra bez asistence (2:1).
25:28
Kůra vyběhl z trestné a skóruje.
25:13
Jeden z brňáků mířil v úniku hodně nepřesně, na druhé straně Haša netrefil v nápřahu a taky byl nepříjemně faulován u mantinelu.
24:30
Přesilová hra nám signifikantně rozhýbala hru.
23:23
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:23
Kundrata byl klasicky ve středu dění, udržel se na míčku, ale nenahrál tam, kam chtěl. Následně byl faulován.
22:35
Hrtús krásně střílel od mantinelu, Nečas vyrazil vysoko do vzduchu.
20:57
Janeček obral brněnského beka a v šanci pálil jen do Nečase.
20:01
Doplnění - střely v první třetině 7:5 pro OTR.
20:00
20:00
Brněnská strategie pro přestávku je nejít do šaten (je to moc daleko) a půjčit si pár míčků. Uvidíme, jestli to bude mít efekt.
20:00
19:51
Brno čistě ubránilo možný brejk, Hudeček ale na závěr periody jen z dálky procvičil Vičánka.
18:18
Míček prošel Nečasovým brankovištěm jen na druhou stranu.
17:30
Hemerka dostal namazané od Janečka, obešel beka, ale míček opět za Vičánka nedostal.
16:18
Haša si sám vybojoval obrovskou šanci, ale minul.
15:12
Brno nehraje zle, ale zatím si moc neumí vytvořit větší příležitosti přehráním soupeřovy defensivy.
14:10
Janeček ukázal solidní obratnost, následně vybojoval faul.
13:07
Nejdřív to individuálně zkoušel Haša, potom pěkně Kundráta hledal Kopčila, ten přestřelil.
11:38
Hattrick zatím ostřeluje Vičánka, ale na jejich skóre svítí stále nula.
10:58
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michael Kořének, asistoval Jakub Haša (2:0).
10:35
Kontroverzní souboj z rohu hřiště vám přes brněnskou střídačku bohužel nepopíšu.
10:03
Štěpánek zkoušel neúspěšně vyslat do úniku Kopčila.
06:32
Šmerák vybojoval šanci, ale Vičánek opět pozorný.
03:37
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jakub Zdráhal (1:0).
03:37
Přesto však šelmy z první akce skórují.
03:21
Jedovatá střela na levou ruku, Vičánek vyráží.
02:40
Brno se zatím pokouší Otrokovice zavřít na jejich půlce, ale nic moc ještě nevymysleli.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Petr Szilvási.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: David Nečas; hráči v poli: Jonáš Kůra, Vojtěch Kužela, Zdeněk Malich, Jiří Halama, Adam Hemerka
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Jakub Haša, Jakub Zdražil
00:00
Den po kanonádě brněnským buldokům v Superlize startuje i juniorská extraliga, dnešní soupeř je pro změnu z Brna. Konkrétně se představí proti šelmám Hattrick.