2:0
1:1
5:1
- : -
branky (asistence): 10:53 Matyáš Kainz (Martin Korba), 12:38 Kryštof Počta (Matěj Štrobach), 25:41 Kryštof Počta (Tomáš Hájek), 38:09 Matěj Štrobach, 39:09 Kryštof Počta (Štěpán Novák), 41:57 Štěpán Novák (Tomáš Hájek), 42:33 Lukáš Holas (Martin Korba), 44:01 Tomáš Horáček (Matěj Kolář)
branky (asistence): 26:31 Milan Soukup, 30:46 Tadeáš Přibyl (Milan Soukup)

FC Bučis Team - DDM Horní Počernice ORKA 8:2
11. Matyáš Kainz, 13. Kryštof Počta, 26. Kryštof Počta, 39. Matěj Štrobach, 40. Kryštof Počta, 42. Štěpán Novák, 43. Lukáš Holas, 45. Tomáš Horáček - 27. Milan Soukup, 31. Tadeáš Přibyl; rozhodčí: Tomáš Tichý - Jakub Kubašovský; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Eduard Vladař ?, Vojtěch Hrbek ? - Martin Koukal ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 5:1;
45:00
44:01
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Horáček, asistoval Matěj Kolář (8:2).
42:33
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Lukáš Holas, asistoval Martin Korba (7:2).
41:57
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Štěpán Novák, asistoval Tomáš Hájek (6:2).
40:02
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Hrbek družstva FC Bučis Team
39:09
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Kryštof Počta, asistoval Štěpán Novák (5:2).
38:09
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matěj Štrobach bez asistence (4:2).
31:02
Vyloučen hráč Lukáš Dočekal družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za bránění ve hře.
30:46
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tadeáš Přibyl, asistoval Milan Soukup (3:2).
30:00
30:00
26:31
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Milan Soukup bez asistence (3:1).
25:41
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Kryštof Počta, asistoval Tomáš Hájek (3:0).
19:07
Zápas je hodně vyrovnaný.
15:00
15:00
12:42
Vladař teď společně s obranou dokázali ubránit protiútok Hornch Počernic.
12:38
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Kryštof Počta, asistoval Matěj Štrobach (2:0).
10:53
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matyáš Kainz, asistoval Martin Korba (1:0).
10:53
Kainz právě vstřelil svůj debutový gól v dresu týmu FC Bučis Team. Dostal od Korby přihrávku z rohu na střed a nekompromisně zacílil do zčásti odkryté klece.
08:59
Pekař netrefil z bezprostřední blízkosti brankovou konstrukci gólmana Orky.
08:41
Vyloučen hráč Kryštof Počta družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
06:11
Vyloučen hráč Kryštof Počta družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
04:05
Bóday se teď snažil obtočit kolem tyče banky Orky, ale naštěstí pro soupeře gól nevsítil.