0:4
2:2
- : -

Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:12
48. Tomáš Pešek, 52. Ondřej Lorenc - 6. Dan Kašovský, 10. Tom Ondrušek, 11. Tom Ondrušek, 12. Marek Vávra, 16. Ondřej Plíhal, 16. Marek Vávra, 24. Tom Ondrušek, 26. Ondřej Mikeš, 29. Mikuláš Krbec, 38. Jiří Koutný, 48. Daniel Maxa, 52. Ondřej Plíhal; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 336; zásahy brankářů: Filip Kuhn 15, Jakub Flek 10 - Karel Šantora 16; po třetinách: 0:6, 0:4, 2:2;
60:00
Střely po 3. třetině: 5 - 10
60:00
Střely celkem: 18 - 37
60:00
Komentář trenéra hostů, p. Podhráského: Domácí hráli aktivně, ale s mladickou nerozvážností, čehož jsme po celý zápas poměrně dobře využívali a proto skore vystoupalo až na 10:0. Ve třetí třetině jsme trošku polevili, což je škoda. Jsem rád za první dvě výhry a těším se na první domácí utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích, p. Kyzlinka: Chodov na nás ze začátku utkání vletěl, čímž si vytvořil velký náskok. V průběhu utkání jsme se zlepšovali, což nás těší. Divákům děkuji za podporu.
60:00
59:59
Pro dnešek je dobojováno...
58:50
Chodov dohrává utkání na míčku.
58:08
Matejčík prohrál další souboj s prázdnou brankou.
57:02
Pešek se řítil sám na Šantoru, ale mířil vedle.
55:43
Vojtíšek poslal do úniku Pešáka, který ale se střelou čekal příliš dlouho.
54:29
Matejčík prověřil Fleka, ale ten byl mezi třemi tyčemi pozorný.
53:02
Domácí se dožadují trestného střílení po samostatném úniku Konečného, ale marně.
52:27
Utkání dostalo v těchto chvílích vysoký náboj, střídají se šance na obou stranách a je se na co dívat.
51:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Ondřej Vošta (2:12).
51:27
Než se stihli domácí zaradovat, tak přichází rychlá odpověď Chodova.
51:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Lorenc, asistoval Jan Černovický (2:11).
51:11
Tlak vyvrcholil v druhou domácí branku, o kterou se postaral Hobit Buldoků Ondra Lorenc!
50:24
Domácí najednou chytli slinu a mají jednu šanci za druhou.
48:12
V ochozech probíhají oslavné chorály střelce první brněnské branky.
47:56
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Pešek bez asistence (1:11).
47:56
Buldoci se konečně střelecky probouzí a dávají první branku v zápase!
47:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Marek Vávra (0:11).
47:43
Fajtovi sjel míček z čepele, pro něj si došel Maxa a pohotovou střelou pod horní tyč přidává další branku.
45:38
Matejčík se snažil projít celou domácí obranou, ale Vojtíšek jeho úmysl přečetl.
44:52
Hezká souhra trojice Surkoš-Konečný-Mráz skončila těsně nad brankou hostující svatyně.
43:01
Brankář Flek si připisuje hezký zákrok po střele Vošty.
41:32
Třetí třetina začala tlakem domácích Buldoků, kteří pokračují ve snaze překonat Šantoru.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: 7 - 13
40:00
39:13
Propagační pokus Černovického skončil v rukavici Šantory.
37:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Michal Podhráský (0:10).
37:43
Vyloučen hráč Radek Šomodi družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
37:32
Signalizované vyloučení a hosté si hrají s míčkem.
35:41
Maxa si zahrával s ohněm, když se pustil do tří brněnských hráčů, nakonec to dopadlo pro hosty dobře.
35:09
Mráz skvěle vybojoval míček, sám utekl a pořádně protáhl hostujícího brankáře.
33:46
Fajt se pokusil o OneMan Show, ale poté, co obešel dva hostující beky, tak mu míček sjel z čepele a bylo po akci.
32:35
Domácí ochozy se probouzí a hlasitě ženou Buldoky vpřed!
30:56
Další velká šance Buldoků! Koláčný utekl sám s Voltnerem, jenže volil střelbu namísto přihrávky a Šantora předvedl ukázkový zákrok.
29:36
Domácí byli blízko první trefě, když mladíček Černovický orazítkoval tyč!
28:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Martin Řezáč (0:9).
28:21
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Flek družstva Bulldogs Brno
28:21
Branka číslo 9 je na světě a domácí střídají brankáře.
27:54
Ondrušek je dnes opravdu při chuti! Dnes po několikáté prošel brněnskou obranou a krásně našel Mikeše, který ale zklamal v zakončení.
26:52
Hosté se opět dostali do protiútoku a málem znovu trestali, v cestě stála jen branková konstrukce.
25:33
Domácí doplácí na své neproměněné šance, které je stály několik branek hostů z protiútoků.
25:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tom Ondrušek (0:8).
25:05
Pěkná akce Buldoků! Surkoš si narazil s Mrázem a hezkou střelou protáhl Šantoru.
24:04
Domácí bojují, přesto se těžko dostávají do zakončení.
23:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Mikeš (0:7).
23:14
Další mezera v domácí obraně znamená další branku Chodova, stav je už 7:0.
22:12
Hosté začali druhou část tlakem, zatím brněnská defenzíva odolává.
20:06
Začala druhá třetina, která nám napoví jediné: buď Chodov potvrdí výhru nebo se domácí pokusí utkání minimálně snížit.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: 6 - 14
20:00
19:01
Začala nám poslední, pro domácí naštěstí poslední minuta první třetiny.
18:21
První brněnská pětka se pokouší prostřelit Šantoru, jenže zatím marně.
17:15
Matejčík našel na středu dobře postaveného Vávru, který ale branku netrefil.
16:08
Další dvě branky v krátkém rozmezí, co dodat...Chodov je zatím úplně někde jinde.
15:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tom Ondrušek (0:6).
15:39
15:39
Tohle už je moc, pátá trefa hostů a na hale je úplné ticho...
15:03
Buldoci se dostali po dlouhé době zpět do útočného pásma, kde ale moc času nepobyli.
14:21
Kuhn je zatím na všechno sám, další skvělý zákrok to jen potvrdil.
13:24
Další velká šance hostů! Ondrušek si opět udělal prostor, našel Maxu, jenže ten odkrytou klec netrefil.
12:02
Domácí fanoušci ženou své borce dopředu a snaží se zlepšit náladu na stadioně.
11:19
11:19
A další branka v brněnské síti, začíná to být hra na jednu branku.
10:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Martin Pražan (0:3).
10:50
Chodov trestá, krutě trestá...
10:16
Vyloučen hráč Michal Pešák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:54
Domácí neztrácí chuť do útoku a snaží se překonat hostující defenzívu.
09:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (0:2).
09:07
Hosté sehráli skvělý protiútok, na jehož konci stál Ondrušek, který se nemýlil a Chodov vede 2:0.
09:02
Mráz se dostal do velké šance, jeho pokus ale vyrazil Šantora.
07:49
Hosté sehráli krásnou standartku, ale Kuhn lapil další skvělý zákrok.
07:09
Chodov se osvobodil a okamžitě tlačí brněnské borce.
06:40
Skvělá kombinace Ondruška s Mikešem skončila v náručí Kuhna.
05:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Dan Kašovský, asistoval Ondřej Mikeš (0:1).
05:48
Tohle nikdo nečekal! Hosté z ničeho nic vybojovali při svém oslabení míček a z lehké akce jdou do vedení!
05:33
Další bomba Koláčného končí těsně nad.
05:01
Marek to zkusil z půlky, ale Šantora skvěle zakročil.
04:36
Vyloučen hráč Daniel Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
04:26
Domácí stále tlačí a dokonce si vybojovali první přesilovou hru.
03:48
K vidění byla souhra mladých (starých) štírků Pešáka s Kadavým, za své číslo si vysloužili potlesk.
02:44
Koláčný vyslal projektil na Šantoru, ale druhý zmiňovaný byl úspěšnější.
02:03
Hosté skvěle sehráli protiútok, ale v koncovce je zastavil obranný zákrok Lorence.
01:32
Buldoci se v úvodu nezalekli velkého soupeře a odvážně ohrožují hostující klec.
00:35
Domácí tým začal postupným útokem až si vybojoval první standartku v útočném pásmu.
00:02
Úvodní buly je za námi a utkání může začít!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Martin Pražan, Daniel Maxa, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Matěj Surkoš, Ondřej Lorenc, Tomáš Černý, Adam Konečný, Lukáš Mráz
00:00
Domácí dnes budou napravovat renomé z nepovedené premiéry v Otrokovicích, ze které si odnesli vysokou prohru 11:3. To hosté z Chodova nastupují do dnešního klání se třemi body z Ostravy, kde vydřeli výhru 8:6 nad domácím FBC. Máme se tedy na co těšit, začínáme v 17:00.
00:00
Krásný nedělní podvečer z brněnské haly Vodova. Dnes náš čeká utkání druhého kola nejvyšší české soutěže mezi domácími Buldoky a pražským Chodovem.