5:1
0:4
- : -

Sokol Pardubice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:5
15. Jan Kourek, 26. Michal Janeček, 26. Ivo Teichman, 31. Jan Kourek, 34. Přemek Pakosta, 38. Martin Zozulák - 22. Jan Křiva, 49. Jan Daniš, 53. Jan Daniš, 53. Jan Křiva, 56. Jan Daniš; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 262; zásahy brankářů: Martin Haleš 23 - Jakub Klobučník 9, Štěpán Laja 7; po třetinách: 1:0, 5:1, 0:4;
60:00
A je dobojováno, Sokol doslova uválčil 3 body!
60:00
Střely ve 3. třetině: Domácí - 6, Hosté - 11.
60:00
Střely celkem: Domácí - 22, Hosté - 28
60:00
Komentář trenéra hostí Karla Ševčíka: (1.část) "Zápas se lámal ve druhé třetině, kdy jsme paradoxně vyrovnali na 1:1. Na pár minut jsme ztratili koncentraci, mysleli jsme, že se to vyhraje samo. Domácí v obrovské euforii, podpořené skvělým golmanem našeho výpadku využili a šli do výrazného vedení 6:1.
60:00
Komentář hostí Karla Ševčíka (2. část): Ve třetí třetině jsme si řekli, že nemáme co ztratit a nechali jsme na hřišti vše. Velmi se cením morálu svého týmu, že jsme zápas nezabalili a výrazně přidali. V závěru jsme byli velmi blízko vyrovnání, poslední šanci jsme neproměnili a zápas smolně prohráli. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla (1. část): "50 minut koncentrovaný a zodpovědný výkon, kdy si troufám tvrdit, že jsme soupeře přehráli. O konečném výsledku rozhodla druhá třetina, kdy jsme odskočili do vedení.
60:00
Komnetář trenéra domácích Ladislava Štancla (2. část): Škoda, že jsme ve třetí třetině trochu změnili naší hru a nehráli jsme více na míčku, tím jsme soupeři dali šanci vše zdramatizovat. Bereme to ale pozitivně jako panučení do dalších zápasů. Těžkýma rosteš. Krátká regenerace a zítra na trip do Otrokovic."
58:35
Dlesk mohl jít sám na Laju, ale netrefil míček, jdeme do poslední minuty!
57:31
Ostrava se dostává do tlaku, Haleš zatím odolává!
56:40
Šmíd teď trochu zbytečně zastavil situaci 3 na 2, ale následně našel Janečka a ten jen těsně míjí!
55:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Daniš, asistoval Jakub Mendrek (6:5).
55:47
Bauer se uvolnil přes dva protihráče a zbytek akce už byl spíše kočka - myš. Domácí budou muset zabrat!
54:59
Ostrava přešla do osobky, ale domácím se daří ji zatím přehrávat, Slabého střelu teď zlikvidoval Laja helmou.
54:25
Domácí si opravdu zahrávají, další fatál v rozehrávce, který tentokráte zachránil Haleš!
53:11
V souboji velikánů uspěl Prix nad Bauerem, ale Ostrava rozehrává!
52:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Křiva bez asistence (6:4).
52:27
No a nevyplácí se ani přihrát přesně na hokejku protihráči když už jsme u toho. Tohle bude ještě drama!
52:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Daniš, asistoval Michal Sládek (6:3).
52:20
Trefovat prvního hráče v bloku se prostě nevyplácí a Daniš trestá!
51:49
Opět Moravčík v obranné fázi famózní, teď sebral Kourkovy gól z hokejky.
49:52
A Ostrava se nevzdává, nejprve Haleš vychytal Daniše a následnou dorážku zázračně zastavil Žáček!
48:36
48:36
Po pohotové dorážce Daniše je rozdíl už pouze 4 branky!
47:52
Formánek nám předvedl i své fotbalové umění, kdy v duchu FDF odkopl balonek na tribunu.
47:15
Kdo by čekal, že utkání se po druhé třetině bude pouze dohrávat, tak je na omylu! Pořád vidíme plné nasazení a spoustu soubojů!
46:05
Obrovské šance na straně Pardubic, Laja stylem "ležím a doufám" úspěšný!
45:19
Moravčík nyní ukázkově zpacifikoval Teichmanna na brankovišti, takovouhle práci beků by si přál každý brankář!
44:33
Škeřík řešil rozehrávku velmi riskatně, naštěstí pro domácí vše dobře dopadlo díky dobrému postavení Šmída.
43:34
V první větší šanci této části Zozulák mířil těsně mimo, následnou Prixovu střelu lapil Laja.
42:00
Po drobných technických potížích jsme zpět, naštěstí se na počátku třetiny nestalo nic důležitého, pouze nám jeden zatoulaný míček ze hřiště trefil DJe do sluchátek.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Domácí - 10; Hosté - 11.
40:00
39:59
Na závěr třetiny si ještě další famózní zákrok připsal Haleš a jdeme do šaten za stavu 6:1.
39:20
Petr v obrovské šanci bohužel pouze do středu brány, kde byl Laja.
37:23
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák bez asistence (6:1).
37:23
A domácí jsou opravdu v laufu! Zozulák vybojoval míček a překvapil nerozchytaného Laju střelou pod ruku!
36:21
Přiznám se, že jsem nezvládal psát, tak obětavou obranu, podpořenou skvělými zákroky jsem dlouho neviděl! Domácí v plném počtu!
34:50
Fámozní Dlesk brání zuby nehty!
34:21
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
34:21
Ostravští teď mají obrovskou příležitost korigovat skóre!
34:01
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
33:18
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Michal Janeček (5:1).
33:18
Střídání brankáře. Nový brankář Štěpán Laja družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
33:18
Přéma Pakosta utekl obráncům a tenhle frajer si v těhlech situacích ví rady, nekompromisní zakončení a Kloboučník jde z brány!
31:40
Hosté vytáhli pressink a Haleš musel zachraňovat chybu v rozehře. Na druhé straně se Žáček snažil vybídnout ke skórovaní Teichmanna, ale ten ze vzduchu netrefil.
30:06
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
30:06
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Jan Bílý (4:1).
30:06
Kourek ukázkově odstavil všechny obránce na úrovni brankoviště a následně jednoduchým backhandem dorazil Bílého střelu! Ostravští reaguji time-outem.
28:35
Tady je na co se dívat! Teichmann nyní tváří v tvář brankáři sražen k zemi, dle sudích bylo vše v pořádku a trestné střílení se k nevoli fanoušků nepíská.
27:19
Pardubičtí jsou nyní na koni! Pakosta se Škeříkem mířili těsně mimo! A ani jsem nestihl dopsat tuto zprávu a už na druhé straně Sládek z výborné pozice mířil do boční sítě!
26:36
A mohlo to být o 3 branky! Po rychle rozehrané standardce Zozulák orazítkoval obě dvě tyče ostravské svatyně!
25:20
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval David Žáček (3:1).
25:20
A vedení je to rovnou dvoubrankové! Žáček s Teichmannem předvedli perfektní důraz na brankovišti a došťouchali míček za Klouboučníka.
25:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval Jan Bílý (2:1).
25:13
A z ničeho nic jdou Pardubice do vedení, Janeček vymetl všechny pavučinky z hostující branky!
24:41
Šindler to na Haleše dnes zkoušel už několikrát, domácí brankář si však stále drží v tomto juniorském minisouboji 100% úspěšnost.
23:18
Ačkoliv v první třetině bych za mírně aktivnější označil domácí tým, nyní to vypadá jako by na palubovce bylo pouze jedno družstvo a to hosté.
21:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Křiva, asistoval Dominik Eichner (1:1).
21:38
Série úspěšných bloků, rychlý brejk a máme srovnáno, Křiva už neměl těžkou práci po delikátním Eichnerově pasu.
20:59
Sládek teď hezky trefil míček ze vzduchu, k jeho smůle pouze proplachtil několik čísel nad domácí brankou.
20:34
Domácí se ubránili a Formánek je na hřišti!
20:00
20:00
Po první třetině máme skóre 1:0 pro domácí, zatím tu vidíme vyrovnané utkání, ve kterém převážně dominují brankáři, obzvláště domácí fantom Haleš.
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: Domácí - 6; Hosté - 6
20:00
18:34
Vyloučen hráč Radek Formánek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:34
A máme tu první přesilovku utkání!
17:07
Ten kluk je prostě famozní! Další perfektní zákrok Haleše, následovaný ještě lepším výhozem!
16:00
Dle našeho speakera Aleše hraje dnes Ivo Teichmann pozici "bukanýrka", nechám na Vás jak si to vyložíte.
15:10
A hned další šance domácích končí na brankové konstrukci!
14:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Martin Zozulák (1:0).
14:35
Zrovna jsem chtěl napsat, že se nemůžeme dočkat gólu a v tu ránu mě vyvedl z omylu Honza Kourek, který precizně usměrnil pod víko Zozulákovu nabídku.
13:25
Opět parádní kombinace v podání Sládka se Šindlerem a Haleš se opět musí otáčet!
12:15
Kloboučník nyní dobře vytěsnil Krigovského raketu!
10:21
Dlesk nyní ukázkově připravil tutovku pro Kourka se Šmídem, druhý jmenovaný bohužel promáchl před prázdnou kasou.
09:06
Formánek předvedl svoji říznost u mantinelu a vybojoval míček pro domácí.
08:01
Miškeho únik opět končí na dobře postaveném Halešovi.
06:23
Dobrá kombinace první ostravské brázdy zakončená střelou do zadní tyčky od Šindlera.
04:27
Ostravští se snaží protlačit k zakončení, ale domácí výborně blokují a chodí do nebezbečných brejků. Další z nich se neúspěšně pokušel zakončit Janeček.
03:26
Skvělý Haleš! Nejprve vychytal Danišův únik a výhozem připravil gólovou šanci pro Kourka, ten těsně minul.
01:35
Pardubičtí začali opravdu aktivně, Moravčík musel nyní zasáhnout proti Šmídově průnikovce.
00:43
První střelu utkání si připsal mladý obránce Prix, avšak ostravská obrana si s jeho projektilem poradila.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Jiří Bauer, Jan Daniš, Jiří Juhaňák, Michal Sládek, Matyáš Šindler
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Jan Bílý, Lukáš Prix, Jan Kourek, Martin Zozulák, Tomáš Dlesk
00:00
Vážení fanoušci kvalitního florbalu! Vítejte na dohrávce 2. kola Tipsport Superligy mezi domácím celkem z Pardubic a hosty FBC Ostrava. Útkání bude z důvodu pozdního příjezdu hostí opožděno o cca. 10 minut.