1:1
3:0
3:4
- : -
branky (asistence): 13:11 Daniel Musil (Jan Doležal), 16:10 Jakub Svoboda, 23:26 Aleš Hrdina (Jan Sobota), 28:46 Zdeněk Šubr (Jan Sobota), 37:59 Zdeněk Šubr (Daniel Musil), 40:43 Jakub Svoboda (David Louda), 43:44 Jan Sobota (Daniel Musil)
branky (asistence): 03:36 Patrik Čeliš (Marek Budil), 32:14 Tomáš Slavík, 37:50 Matěj Hojdar (Michal Karban), 43:56 Jan Šotola (Michal Karban), 44:49 Marek Budil (Matěj Špalek)

ACEMA Sparta Praha B - OLYMP FLORBAL B 7:5
14. Daniel Musil, 17. Jakub Svoboda, 24. Aleš Hrdina, 29. Zdeněk Šubr, 38. Zdeněk Šubr, 41. Jakub Svoboda, 44. Jan Sobota - 4. Patrik Čeliš, 33. Tomáš Slavík, 38. Matěj Hojdar, 44. Jan Šotola, 45. Marek Budil; rozhodčí: Petr Kubuš - Filip Koucký; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Doležal ? - Filip Hejtík ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:4;
45:00
44:49
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Marek Budil, asistoval Matěj Špalek (7:5).
43:56
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jan Šotola, asistoval Michal Karban (7:4).
43:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Sobota, asistoval Daniel Musil (7:3).
42:34
Timeout OLYMP FLORBAL B
40:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jakub Svoboda, asistoval David Louda (6:3).
37:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Zdeněk Šubr, asistoval Daniel Musil (5:3).
37:50
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Hojdar, asistoval Michal Karban (4:3).
35:24
Vyloučen hráč Adam Rambousek družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za hra na zemi.
32:14
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Tomáš Slavík bez asistence (4:2).
30:00
30:00
28:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Zdeněk Šubr, asistoval Jan Sobota (4:1).
23:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Aleš Hrdina, asistoval Jan Sobota (3:1).
22:05
Vyloučen hráč Adam Kopřiva družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
17:06
Vyloučen hráč Jan Sobota družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
16:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jakub Svoboda bez asistence (2:1).
15:00
15:00
13:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Daniel Musil, asistoval Jan Doležal (1:1).
10:26
Vyloučen hráč Vlastimil Zajíc družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:36
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval Marek Budil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kubuš a Filip Koucký.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL B: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Adam Rambousek, Michal Karban, Matěj Hojdar, Jan Šotola, Tomáš Jirát