1:1
0:4
1:0
FBC Letka
branky (asistence): 00:47 Ivan Zajíc (Jakub Húšť), 05:31 Tomáš Březík (Tomáš Horák), 05:59 Jakub Húšť (Lukáš Adámek), 06:06 Tomáš Zubek (Tomáš Březík), 15:16 Ivan Zajíc (Tomáš Březík), 29:11 Patrik Seevald (Robin Macek), 60:29 Ivan Zajíc (Tomáš Zubek)
FBC Letka
branky (asistence): 07:41 Radim Kahánek (Petr Pavlík), 28:12 Petr Pavlík, 42:55 Radim Kahánek (Jan Nekula), 53:54 Tomáš Lokša (Petr Pavlík), 55:54 Lukáš Toman (Martin Krupa), 57:36 Jan Nekula (Martin Kopp)

Florbal Vsetín - FBC Letka 7:6p
1. Ivan Zajíc, 6. Tomáš Březík, 6. Jakub Húšť, 7. Tomáš Zubek, 16. Ivan Zajíc, 30. Patrik Seevald, 61. Ivan Zajíc - 8. Radim Kahánek, 29. Petr Pavlík, 43. Radim Kahánek, 54. Tomáš Lokša, 56. Lukáš Toman, 58. Jan Nekula; rozhodčí: Adam Hollósy - Pavel Rýznar; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 165; zásahy brankářů: Martin Pinďák ? - Martin Hrabáček ?; po třetinách: 5:1, 1:1, 0:4, 1:0;
60:29
60:29
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Tomáš Zubek (7:6).
60:29
Zajíc vstřeluje branku po asistenci Zubka. Touhle střelou posílají kluci Vsetín do dalšího kola. Gratulujeme!
60:29
Komentář trenéra hostů: Gratulujeme domácím k zaslouženému vítězství, byť to nakonec překvapivě mohlo skončit naopak. Ale to bychom si snad ani nezasloužili. Přejeme hodně šťestí v dalších zápasech.
60:29
Komentář trenéra domácích: Díky dobrému vstupu do utkání jsme si vytvořili náskok a po celou dobu utkání jsme chtěli hrát a zvítězit, ikdyž soupeř vyrovnal, věřili jsme, že dokážeme vyhrát. Děkuji dívákům za domácí kulisu a soupeři za utkání. Přeji šťastnou cestu domů.
60:00
60:00
59:59
Dnešní zápas jde do prodloužení..
57:36
Branku družstva FBC Letka vstřelil Jan Nekula, asistoval Martin Kopp (6:6).
57:36
Je vyrovnáno! Drama ke konci zápasu, které probudilo k životu i fanoušky.
57:22
Timeout FBC Letka
57:18
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
57:18
Máme tu příležitost na vyrovnání. Letka si zahraje přesilovou hru po faulu Tomáše Březíka.
56:58
Zajíc po výběhu z rohu trefuje pouze masku golmana.
55:54
Branku družstva FBC Letka vstřelil Lukáš Toman, asistoval Martin Krupa (6:5).
55:54
Po odloženém vyloučení vstřeluje branku hráč s číslem 11 Lukáše Toman. Letka se dostává zpět do zápasu!
55:30
K dnešnímu utkání přihlíží 165 diváků. Děkujeme!
53:54
Branku družstva FBC Letka vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Petr Pavlík (6:4).
53:54
Lokša po asistenci Pavlíka snižuje na 6:4.
52:48
Vyloučen hráč Ivo Dohnal družstva FBC Letka na 2 minuty za hrubost.
52:48
Vyloučen hráč Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
52:34
Mackovi to tam skoro spadlo.
51:35
Lokša a jeho zajímavá teč, po které míček proletěl těsně nad bránou Pinďáka.
50:10
Pavlíkovi se motá míček pod nohy, dnes nemá svůj den.
48:48
Letka vyčkává na svou příležitost.
45:54
Ups, srážka.
45:10
Letka ostřeluje vsetínské hráče. Střely se vsetíňákům daří blokovat.
42:55
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek, asistoval Jan Nekula (6:3).
42:55
Kahánek využívá přesilovou hru a snižuje na 6:3.
42:10
Macek unikl v oslabení a pokusil se ohrozit brankáře hostů.
41:00
Hostům se daří napadat a získávají balónek. Dostávají se do 100% šance,ale tu vykryl Novosad na zemi. A půjde si odsedět dvouminutový trest.
40:01
Úvodní buly vyhrává Vsetín a kombinuje na své polovině.
29:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Patrik Seevald, asistoval Robin Macek (6:2).
29:11
Patrik Seevald z poloviny hřiště prostřelil vše co mu v cestě stálo. Zvyšuje na 6:2.
28:12
Branku družstva FBC Letka vstřelil Petr Pavlík bez asistence (5:2).
28:12
Letka snižuje po bekendové dorážce Pavlíka.
27:45
Parádní zákrok Pinďáka!
27:30
Adámek zachytil rozehrávku hostů, ale ke střele se nedostal.
24:50
Tomáš Novosad a jeho únik z obrany, který zakončil střelou po zemi.
23:30
Tvrdý souboj u mantinelu. Hra se začíná přiostřovat.
21:12
FBC Letka zahájila další část zápasu vysokým napadáním. Vsetín má jistě natrénováno a tuhle situaci zvládá velmi dobře.
20:32
A máme tu první střelu 2.třetiny! Branku hostů ohrozil zajímavou střelou Patrik Seevald.
20:00
20:00
Produktivita domácího týmu a neproměněné šance hostů nám udávají po 1.třetině skóre 5:1. Uvidíme, co nám přinese 2.třetina, jestli se zvýší brankový příděl Vsetína nebo se probudí střelecká muška hostí.
20:00
17:53
Hosté kombinují na útočné polovině, ale zatím bez vstřelené branky.
17:30
Vyloučen hráč Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:49
Hostující tým aktivně napadá domácí.
15:16
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Tomáš Březík (5:1).
15:16
Krásná nahrávka Březíka na Zajíce! Domácí po krásné kombinaci zvyšují na 5:1.
13:20
FBC Letka uzavřela domácí tým na jejich polovině.
12:05
Trestné střílení družstva FBC Letka neproměnil Petr Pavlík.
07:41
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek, asistoval Petr Pavlík (4:1).
06:06
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Tomáš Březík (4:0).
05:59
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Húšť, asistoval Lukáš Adámek (3:0).
05:31
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík, asistoval Tomáš Horák (2:0).
00:47
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Jakub Húšť (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Pavel Rýznar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Martin Lipovčan, Jan Nekula, Martin Kopp, Tomáš Lokša, Martin Krupa
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Martin Pinďák; hráči v poli: Robin Macek, Tomáš Horák, Patrik Seevald, Radim Látal, Tomáš Březík