1:2
4:3
- : -
FbC Plzeň
branky (asistence): 08:45 Ondřej Budek (Petr Torma), 16:19 Ondřej Budek (Matěj Surák), 18:25 Matěj Surák (Ondřej Budek), 19:44 Matěj Surák (Ondřej Budek), 21:47 Ondřej Budek (Matěj Surák), 43:48 Matěj Surák (Ondřej Budek), 48:27 Vlastimil Buchta (Tomáš Janouškovec), 54:38 Vlastimil Buchta (Jakub Vandák), 59:50 Petr Torma (Ondřej Budek)
FbC Plzeň
branky (asistence): 11:15 Petr Hoferek (Jan Vokáč), 24:13 Filip Rybnikár (Tomáš Němeček), 34:37 Matěj Vošta, 42:34 Filip Rybnikár (Paul Válka), 57:08 Vojtěch Lapuník, 58:55 Filip Rybnikár (Vojtěch Kuneš)

Florbalová škola Plzeň - FbC Plzeň 9:6
9. Ondřej Budek, 17. Ondřej Budek, 19. Matěj Surák, 20. Matěj Surák, 22. Ondřej Budek, 44. Matěj Surák, 49. Vlastimil Buchta, 55. Vlastimil Buchta, 60. Petr Torma - 12. Petr Hoferek, 25. Filip Rybnikár, 35. Matěj Vošta, 43. Filip Rybnikár, 58. Vojtěch Lapuník, 59. Filip Rybnikár; rozhodčí: Václav John - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Daniel Mayer ? - Pavel Plešák ?; po třetinách: 4:1, 1:2, 4:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Romana Suráka: Draatický zápas, kterým |derby bývají. Zbytečně jsme si za statvu 5:1 zkomplikovali podařený vývoj zápasu. Děkuji soupeři a našim hráčům. Těšíme se na dalšího soupeře.
60:00
59:50
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Petr Torma, asistoval Ondřej Budek (9:6).
58:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Vojtěch Kuneš (8:6).
58:19
Vyloučen hráč Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník z trestného střílení (8:5).
54:38
Timeout FbC Plzeň
54:38
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Vlastimil Buchta, asistoval Jakub Vandák (8:4).
50:16
Vyloučen hráč Radek Calta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
48:27
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Vlastimil Buchta, asistoval Tomáš Janouškovec (7:4).
43:48
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Budek (6:4).
42:34
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Paul Válka (5:4).
40:00
40:00
34:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta bez asistence (5:3).
26:25
Vyloučen hráč Daniel Mayer družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
24:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Tomáš Němeček (5:2).
21:47
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (5:1).
20:00
20:00
19:44
18:25
16:19
14:00
Vyloučen hráč Pavel Stuš družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
11:15
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Hoferek, asistoval Jan Vokáč (1:1).
08:46
Vyloučen hráč Jiří Trnka družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za sekání.
08:45
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň:
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Vlastimil Buchta, Dalibor Berka, Jakub Vandák, Matěj Zicho, Tomáš Janouškovec