1:0
1:2
- : -

Kanonýři Kladno B - TJ Lokomotiva Rakovník 2:3
22. Matyáš Nováček, 36. Matyáš Nováček - 6. Tadeáš Kyncl, 33. Tadeáš Kyncl, 35. Tomáš Nechutný; rozhodčí: Michal Lipinský - Ondřej Rosický; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Pokorný ? - Jan Vlček ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:2;
36:00
35:10
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Matyáš Nováček, asistoval Jakub Šoch (2:3).
34:53
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tomáš Nechutný, asistoval Tadeáš Kyncl (1:3).
34:20
Timeout Kanonýři Kladno B
32:03
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tadeáš Kyncl, asistoval Štěpán Malý (1:2).
30:32
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník
30:32
Vyloučen hráč Matěj Ptáček družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
30:00
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno B neproměnil Matyáš Nováček.
24:00
24:00
21:25
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Matyáš Nováček, asistoval Matěj Jiřičný (1:1).
12:00
12:00
10:30
Vyloučen hráč Matěj Ptáček družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:50
00:50
Vyloučen hráč Matěj Ptáček družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lipinský a Ondřej Rosický.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Rakovník:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno B: brankář: Tomáš Pokorný; hráči v poli: Vojtěch Hartman, Matěj Ptáček, Jan Trkovský, Jakub Lahoda, Vojtěch Ptáček