2:3
1:6
5:5
- : -
branky (asistence): 01:26 Petr Lesák (Filip Kerhart), 11:16 Milan Koubek (Adam Kobr), 34:10 Jiří Unzeitig (David Šimáček), 40:18 Adam Kobr (Milan Koubek), 51:07 Martin Kadavý (Jiří Unzeitig), 57:00 Milan Koubek (Adam Kobr), 57:25 Jiří Unzeitig (Libor Knypl), 58:39 Adam Kobr (Milan Koubek)
branky (asistence): 04:43 Adam Středa (Jonáš Mikšovský), 05:47 Ondřej Souček, 17:08 Vít Heger (Ondřej Souček), 21:56 Michal Urban (Filip Hušek), 24:17 Daniel Elicer (David Šimeček), 25:36 Filip Hušek (Daniel Elicer), 28:21 Matěj Mikšovský (Jonáš Mikšovský), 31:46 Matěj Mikšovský (Jonáš Mikšovský), 36:11 Jonáš Mikšovský (Vít Heger), 41:59 Vít Heger (Ondřej Souček), 47:00 Vít Heger (Filip Hušek), 50:15 Ondřej Souček (Adam Středa), 52:03 Matěj Mikšovský, 53:40 Ondřej Souček

FTC Vysoké Mýto - FbC Hradec Králové 8:14
2. Petr Lesák, 12. Milan Koubek, 35. Jiří Unzeitig, 41. Adam Kobr, 52. Martin Kadavý, 58. Milan Koubek, 58. Jiří Unzeitig, 59. Adam Kobr - 5. Adam Středa, 6. Ondřej Souček, 18. Vít Heger, 22. Michal Urban, 25. Daniel Elicer, 26. Filip Hušek, 29. Matěj Mikšovský, 32. Matěj Mikšovský, 37. Jonáš Mikšovský, 42. Vít Heger, 48. Vít Heger, 51. Ondřej Souček, 53. Matěj Mikšovský, 54. Ondřej Souček; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Radek Hrdlička; vyloučení: 4:3; využití: 2:3; diváků: 142; zásahy brankářů: Václav Musel 38 - David Šimeček 28; po třetinách: 2:3, 1:6, 5:5;
60:00
59:59
Trenér hostů: Po celou dobu utkání jsme byli lepší, florbalovější a zápas jsme zaslouženě vyhráli. Mrzí nás jen závěr třetí třetiny, kde jsme nedisciplovastí obdrželi zbytečné branky. Z těžkého utkání bereme tři body, kterých si nesmírně ceníme. Děkuju hráčům za sebevědomí a týmový výkon, soupeři za utkání, fanouškům za povedenou atmosféru.
59:59
Trenér domácích: V utkání jsme střídali lepší chvilky s těmi horšími, bohužel naše individuální chyby dokázal soupeř trestat v podobě branek a zaslouženě dnes u nás vyhrál. Děkujeme našim skvělím fanouškům a hráčům Hradce přejeme příjemnou cestu domů.
59:54
Rozhodčí kouskují konec utkání, který se rychle blíží
59:38
Neuspěšný pokus o teč střely Davida Šimáčka z týmu Vysokého Mýta
58:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (8:14).
57:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Libor Knypl (7:14).
57:25
Vyloučen hráč Michal Urban družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
57:24
Zajímavá pozice pro hráče VM na hraně velkého brankoviště
57:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (6:14).
56:38
Vyloučen hráč Ondřej Erbs družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
56:15
Tvrdá střela Kašpara a brankář VM musel opět zasahovat
55:21
Střelu Vláška tečoval jeho spoluhráč z HK a míček končí mimo hrací plochu
53:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček bez asistence (5:14).
53:39
Rychlí výhoz brankáře VM zastavili hráči HK ještě před polovinou a vše vyustílo v trestné střílení
53:29
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
52:43
Adam Kobr střílí vysoko nad bránu soupeře
52:03
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský bez asistence (5:13).
52:02
Tvrdý souboj Tomáše Vítka s M. Mikšovským
51:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Jiří Unzeitig (5:12).
50:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Adam Středa (4:12).
48:52
Vyloučen hráč Martin Kadavý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
48:52
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
48:18
Přečíslení HK tři na dva zakončoval Adam Středa, ale brankář byl připravený
47:01
Vhazování vyhrál opět hostující tým a nadále setrvává na útočné polovině
47:00
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Filip Hušek (4:11).
45:58
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Milan Koubek.
45:19
Adam Kobr prověřil střelou z volného úderu brankáře HK
44:25
David Šimáček nastřelil z volného úderu protihráče a vznikla z toho nebezpečná akce kterou zakončoval Jonáš Mikšovský
42:13
Diváci se pustili do povzbuzování, halou se nese hlasité FTC Mejto a hráči jim to oplácí rychlou, aktivní a divácky atraktivní hrou
41:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Ondřej Souček (4:10).
40:45
Vysoké Mýto vešlo do třetí třetiny velmi aktivně a předvání parádní útočnou hru
40:18
40:00
40:00
39:49
Matěj Mikšovský se zdá být vpořádku a trenér HK křičí na své svěřence, aby dohráli v klidu třetinu, bez zbytečných faulů
38:41
Milan Koubek si neodpustil fyzický kontakt s Matějem Mikšovským a hráč HK zůstává ležet na zemi
37:52
Už dvě minuty drží tým Hradce Králové míček na svých čepelých a Vysoké Mýto nepouští doslova do žádného tlaku
36:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Vít Heger (3:9).
34:48
Vysoké Mýto předvedlo další zajímavý útok a střelu jedno z hráču musel odvracet obránce až na brankové čáře, rozhodčí rozpažil a hra dále pokračuje ve vysokém tempu
34:14
Po vyčerpávajícím tlaku se Vysoké Mýto dočkalo zasloužené branky
34:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval David Šimáček (3:8).
33:48
Vysoké Mýto se odhodlalo k dalšímu protiútoku, který končí těsně vedle brány
32:22
V polovině utkání FTC Vysoké Mýto působý velmi energický a útočným dojmem i za nepříznivého stavu 2:8
31:46
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Jonáš Mikšovský (2:8).
31:05
A na druhé straně rychlí protiútok zakončený Jonášem Mikšovským
29:27
Rychlá střela do které se položil hráč FTC Ondřej Kadrmas
28:21
27:20
Za zmínku určitě stojí skvělá spolupráce kapitána domácích Milana Koubka a obránce Davida Šimáčka
25:57
Martin Kadavý složil soupeře k zemi a Hradec získává výhodu volného úderu
25:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Daniel Elicer (2:6).
24:17
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval David Šimeček (2:5).