2:1
3:2
- : -

FbC Aligators Sokol Bučovice B - Florbal Slow Shoes Holešov 6:4
15. Michal Kolaja, 17. Tomáš Líznar, 29. Tomáš Dragan, 37. Tomáš Líznar, 40. Jakub Gremmel, 42. Tomáš Dragan - 10. Michal Richter, 21. Aleš Trněný, 34. Tomáš Müller, 39. Zdeněk Černoch; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Kalous ? - Bohdan Bártek ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:2;
45:00
43:25
Vyloučen hráč Zdeněk Černoch družstva Florbal Slow Shoes Holešov na 2 minuty za bránění ve hře.
41:51
Timeout Florbal Slow Shoes Holešov
41:51
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Tomáš Dragan, asistoval Michal Kolaja (6:4).
39:57
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Ladislav Dufek (5:4).
38:24
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Zdeněk Černoch, asistoval Jiří Nedbal (4:4).
36:32
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Jakub Gremmel (4:3).
33:25
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller, asistoval Petr Tkadlčík (3:3).
30:00
30:00
28:01
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Tomáš Dragan, asistoval Jakub Gremmel (3:2).
26:10
Vyloučen hráč Radek Mikšík družstva Florbal Slow Shoes Holešov na 2 minuty za nesportovní chování.
20:55
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Aleš Trněný, asistoval Petr Tkadlčík (2:2).
16:04
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Ladislav Dufek (2:1).
15:00
15:00
14:44
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Michal Kolaja bez asistence (1:1).
12:50
Vyloučen hráč Radek Mikšík družstva Florbal Slow Shoes Holešov na 2 minuty za zdržování hry.
09:49
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Michal Richter, asistoval Zdeněk Černoch (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slow Shoes Holešov: hráči v poli: Jaroslav Valenta, Petr Tkadlčík, Jiří Nedbal, Tomáš Müller, Aleš Trněný