1:0
2:1
2:0
- : -
branky (asistence): 05:14 Adam Zbořil (Petr Skácel), 26:37 Petr Horák (Bohdan Kopelec), 27:09 Patrik Michalík (Radim Ivan), 45:40 Patrik Michalík (Radim Ivan), 59:28 Petr Skácel
branky (asistence): 34:00 Jiří Gregor

Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Slovan Havířov 5:1
6. Adam Zbořil, 27. Petr Horák, 28. Patrik Michalík, 46. Patrik Michalík, 60. Petr Skácel - 35. Jiří Gregor; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:2 + Tomáš Trojan (SLH) OS; využití: 1:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Martin Janík 18 - Martin Zapletálek 19; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:0;
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 7, Slovan 6.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Martina Vlčka: Klasické utkání se Slovanem, více bojovné než florbalové. Trpělivou hrou jsme si vypracovali menší brankový náskok a ten si již pohlídali. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář vedoucího hostů pana Jakuba Labuze:První dvě třetiny se jednalo o vyrovnané utkání, Bohužel se nepodařilo proměnit naše vyložené šance zejména v první třetině. Utkání bylo takticky svázáno jelikož se oba celky dobře znají. Opět nás zklamali naše standartní a přesilové situace na kterých musíme ještě zapracovat. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu
60:00
59:48
Vyloučen hráč Petr Horák družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
59:48
A ještě i přesilovku pro hosty.
59:28
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel z trestného střílení (5:1).
57:49
Ivan mířil a mířil, až napálil prvního hráče před sebou.
56:24
Hosté hrají v plném počtu.
54:24
Vyloučen hráč Tomáš Trojan družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
54:24
Vyloučen hráč Tomáš Trojan družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest.
54:00
Někdy s trochou štěstí, ale domácí drží míček na svých holích.
52:21
Sami si domácí komplikují rozehrávku.
51:41
Domácí ubránili přesilovku a jsou v plném počtu.
51:30
Nepříjemnou teč Skácela k vlastní brance Janík lapil.
50:21
Hosté zatím hrají přesilovku celkem staticky, střely tak končí blokem nebo u Janíka.
49:41
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
49:41
Tlak Slovanu vyústil ve vyloučení Ivana, který si střádal sekání až ke trestu.
48:48
Marek Čížek dneska už podruhé málem vypadl ze hřiště na stolek časomíry, začínáme mít z jeho přítomnosti na hřišti strach.
47:09
Hra přerušena po pádu Gregora, který odkulhal ze hřiště s bolavým kotníkem.
46:58
Smetákovu střelu si Janík nohou vykopl směrem do růžku branky a tak se musel ještě rukou natáhnou a míček precně vyrazit.
46:06
Na druhé straně zahrozili hosté.
45:40
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Patrik Michalík, asistoval Radim Ivan (4:1).
45:40
Ivan vyslal přihrávku tak nějak na nikoho, ale přes teč soupeře si pro ni nakonec do velkého brnakoviště doběhl Michalík.
45:14
A už to vypadalo na vyloučení Čížka, ale nakonec jen volný úder pro hosty.
44:02
Gregor vyslal krásný kros na Smetáka, ale k jeho smůle mu střelu zblkoval Mrkva.
42:59
Janík schoval míček pod nohy po střele hostů ani nevěděl jak.
40:47
Hosté dohání dvougólový náskok a tak ve třetí třetině budou nejspíše aktivněji napdat rozehrávku domácích.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 8, Slovan 6.
40:00
34:00
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Gregor bez asistence (3:1).
34:00
Kašpar dostal Kopelce nahrávkou do obrany trošku do úzkých čehož využil Gregor, obral ho o míček a v individuální akci překonal Janíka.
31:47
Hraje se hlavně na středu hřiště.
30:00
Situace na hřišti je po 3. gólu domácích trochu akčnější a souboje tvrdší.
27:55
Daniš zabrzdil až o svodidla v podobě mantinelů a tak tak, že neskončil na střídačce hostů.
27:09
27:09
Domácí zvyšují náskok.
26:37
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Horák, asistoval Bohdan Kopelec (2:0).
26:37
Horák si počkal na přihrávku z rohu od Kopelce a umístil míček do vzdálenějšího rohu branky hostů.
25:30
Kašparova střela nebyla moc vyvedená a Zapletálek ji chytá.
23:33
Z protiútoku se míček už už blížil brankové čáře, ale pak se začal zase vzdalovat.
23:10
Čížek vypálil prduce, ale ne až tak přesně a míček končí mimo hřiště.
22:21
Nakonec to vyřeili nahozením na Smetáka.
21:55
Ta se moc nevyvedla a útok rozjíždí hosté.
21:30
Teď už domácí v útočené akci.
21:13
Už tak z půl minutky se hraje v rohu domácích, kde jsou sváděny souboje o míček.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 9, Slovan 7.
20:00
19:57
Prorok vystřelil celkem dost mimo, ale díky odrazu od domácího obránce míček zamířil směrem k Janíkovi.
19:03
Skácel vystřelil krásněm, ale klidně bychom se spokojili i s méně pohladnou střelou, pokud by místo tyčky rozvlnila síť.
17:28
Chvastek dokázal umíchat míček ve vlastním rohu a přináší klid na domácí polovinu hřiště a možnost střídání.
16:22
Kašpar zkoušel zasunou míček zpoza brány, ale Zapletálek vystřelil svou nohu k tyčce a dokonale ucpal cestu míčku za brankovou čáru
15:28
Na druhé straně vyslal pohledný projektil od půlky Ondračka, Janík chytá.
15:10
Daniš to narval od půlky, jediný koho trefil byl Zbořil, i kyž ten měl velkou snahu se střele vyhnout.
13:50
Vajdovi nějak střelba od pravého mantinelu nesvědčí. Janík s jeho skákavkou neměl moc práce.
13:07
Lázók efektně zastavil výhoz Zapletálka na polovině.
12:00
Nakonec prý ne a tak domácí rozehrávají, jak bylo signalizováno.
11:59
Menší rozmluva nad otázkou jestli byl míček zastaven na rozehrávku nebo ne.
11:11
Přiklepnutí Gregora po rozehráve z rohu Janíka nepřekvapilo.
10:58
Střela zblokována, rozehrávají z rohu.
10:56
Volný úder pro hosty ze střední vzdálenosti.
10:28
Na druhé straně střilel Ivan, míček skončil po teči mimo.
10:00
A už zase jo a Prorok šel sám na Janíka, ale nepodařilo sem u moc dobře vystřelit a míček končí u nohy Janíka.
09:38
Tak už ne.
09:30
Gól se jim dát nepodařilo, ale astále jsou u míčku.
09:02
Hosté is dají volný úder z rohu.
08:25
Řezáč rozvážně za brankou rozmýšlí, jak rozehrát útočnou akci.
07:25
Vajdovi míček sjel a místo střely jsou u něj opět domácí.
07:04
Domácí ztrácí na polovině hostů.
06:37
Po kratší epizodě, kdy míček měli na holi hosté nyní opět u domácích.
06:27
Ivan zblokoval střelu hostujicího hráče.
05:14
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Adam Zbořil, asistoval Petr Skácel (1:0).
05:14
Zbořil proměnil přesilovku střelou skoro od poloviny.
03:38
Vyloučen hráč Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
03:38
Jakubec faulován, kromě toho, že na zemi skončil on, tak se ke všemu připletl i Kezua, který s bolavou nohou odkulhal ze hřiště.
03:12
Kopelec vyslal testovací pokus od poloviny, Zapletálek vyrazil.
02:50
Na míčku jsou po většinu času domácí.
00:20
Úvodní buly bylo pro hosty, ale teď už u míčku domácí a zakládají útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Petr Řezáč, Dominik Špaček, Jiří Gregor, David Chládek, Matěj Smeták
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Marek Čížek, Patrik Michalík, Radim Ivan, Marcel Jakubec, Lukáš Hrubý