1:2
2:2
2:1
0:1
branky (asistence): 03:58 Filip Heller, 24:17 Filip Heller (Filip Sedmera), 33:50 Jiří Šincl (Filip Sedmera), 41:54 Jiří Nitka (Karel Brulík), 42:26 Michal Vaněk (Tomáš Pudil)
branky (asistence): 04:16 Jonáš Mikšovský, 14:28 Vít Heger (Adam Středa), 23:58 Adam Středa (Matěj Mikšovský), 38:11 Ondřej Souček, 46:25 Jonáš Mikšovský (Dalibor Vlášek), 61:00 Jonáš Mikšovský (Vít Heger)

FBC Mohelnice - FbC Hradec Králové 5:6p
4. Filip Heller, 25. Filip Heller, 34. Jiří Šincl, 42. Jiří Nitka, 43. Michal Vaněk - 5. Jonáš Mikšovský, 15. Vít Heger, 24. Adam Středa, 39. Ondřej Souček, 47. Jonáš Mikšovský, 62. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Radim Klimecký; vyloučení: 7:5; využití: 0:0; diváků: 173; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 22 - David Šimeček 15, Jeroným Žižka 8; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:1, 0:1;
61:00
61:00
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Vít Heger (5:6).
60:00
60:00
59:59
Vyloučen hráč Jiří Šincl družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
59:00
Timeout FbC Hradec Králové
59:00
Vyloučen hráč Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za zdržování hry.
53:03
Vyloučen hráč Jiří Nitka družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
46:55
Vyloučen hráč Tomáš Havelka družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
46:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Dalibor Vlášek (5:5).
42:26
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Michal Vaněk, asistoval Tomáš Pudil (5:4).
41:54
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Nitka, asistoval Karel Brulík (4:4).
40:00
40:00
38:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček bez asistence (3:4).
35:53
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
33:50
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Filip Sedmera (3:3).
32:41
Vyloučen hráč Ondřej Erbs družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
30:56
Vyloučen hráč Jiří Nitka družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
30:25
Střídání brankáře. Nový brankář Jeroným Žižka družstva FbC Hradec Králové
27:58
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
24:17
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Heller, asistoval Filip Sedmera (2:3).
23:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Středa, asistoval Matěj Mikšovský (1:3).
20:53
Vyloučen hráč Tomáš Šalda družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
14:28
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Adam Středa (1:2).
09:27
Vyloučen hráč Martin Nitsche družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra rukou.
07:29
Vyloučen hráč Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi.
05:44
Vyloučen hráč Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
04:16
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský bez asistence (1:1).
03:58
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Heller bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Radim Klimecký.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Dalibor Vlášek, Tomáš Pokorný, Jonáš Mikšovský, Matěj Mikšovský, Ondřej Souček
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jakub Haltmar; hráči v poli: Filip Heller, Martin Kubíček, Adam Navrátil, Martin Nitsche, Filip Sedmera