1:1
3:1
4:1
- : -
branky (asistence): 05:48 Jan Hlaváček (Ondřej Miškov), 27:41 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 31:33 Ondřej Miškov (David Musil), 39:01 Dominik Novák (David Musil), 46:28 Jaromír Filip (Jan Hlaváček), 48:16 Jan Šulavík (Ondřej Miškov), 49:39 Jan Hlaváček (Ondřej Miškov), 57:46 Jaromír Filip (Ondřej Miškov)
branky (asistence): 08:11 Jiří Šrámek (Michal Kříž), 21:39 Lukáš Louda (Denis Smilovský), 41:22 Denis Smilovský (Lukáš Louda)

FBC ORCA KRNOV - 1. FBK Eagles Orlová 8:3
6. Jan Hlaváček, 28. Jaromír Filip, 32. Ondřej Miškov, 40. Dominik Novák, 47. Jaromír Filip, 49. Jan Šulavík, 50. Jan Hlaváček, 58. Jaromír Filip - 9. Jiří Šrámek, 22. Lukáš Louda, 42. Denis Smilovský; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Jan Piško; vyloučení: 6 + Jaromír Filip 5:5; využití: 1:2; diváků: 67; zásahy brankářů: Ondřej Láryš 13 - Michal Klučár 17; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:1;
60:00
59:33
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
59:33
Vyloučen hráč Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
58:43
Vyloučen hráč Jiří Planý družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
57:55
Vyloučen hráč Jan Šulavík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
57:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (8:3).
56:27
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
49:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Hlaváček, asistoval Ondřej Miškov (7:3).
48:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Šulavík, asistoval Ondřej Miškov (6:3).
48:01
Vyloučen hráč Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
46:28
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Jan Hlaváček (5:3).
41:22
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Lukáš Louda (4:3).
40:00
40:00
Komentář trenéra domácích. Dnes výborný výkon do obrany, který rozhodl utkání. Škoda zbytečných vyloučení. Děkuji soupeři, rozhodčím a fanouškům.
40:00
Komentář trenéra hostů: Zápas rozhodly naše fatální osobní chyby. Gratulujeme soupeři.
40:00
39:33
Vyloučen hráč Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 5 minut za hrubost.
39:01
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Novák, asistoval David Musil (4:2).
37:15
Vyloučen hráč Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
35:04
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:58
Vyloučen hráč Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
31:33
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval David Musil (3:2).
31:11
Vyloučen hráč Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
27:41
21:39
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda, asistoval Denis Smilovský (1:2).
21:13
Vyloučen hráč David Musil družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
18:29
Vyloučen hráč Marián Antoszyk družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování hokejky.
08:11
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Michal Kříž (1:1).
05:48
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Josef Zbořil, Jan Lukáš, Lukáš Louda, Jiří Šrámek, Adam Kučera
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Ondřej Láryš; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Janáč, Jan Hlaváček, Ondřej Miškov, Jaromír Filip