2:1
1:0
- : -
TJ Kobylisy
branky (asistence): 33:30 Martin Chyba (Marek Reithar), 38:32 Martin Chyba (Jan Novotný), 41:32 Jakub Vrána (Martin Chyba)
TJ Kobylisy
branky (asistence): 10:04 Jakub Zíka (Ondřej Kočí), 13:01 Dominik Čejka (Ondřej Kočí), 15:09 Jakub Zíka (Ondřej Kočí), 30:12 Jakub Zíka (Petr Vavřínek)

FBC Pitbulls Kolín - TJ Kobylisy 3:4
34. Martin Chyba, 39. Martin Chyba, 42. Jakub Vrána - 11. Jakub Zíka, 14. Dominik Čejka, 16. Jakub Zíka, 31. Jakub Zíka; rozhodčí: Jan Přibyl - David Kozlík; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jakub Šamánek ? - Jiří Kraml ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 1:0;
60:00
59:59
Domácí bojovali na konci v 6 v poli dnes to bohužel nevyšlo
59:59
Komentář kapitán hostí: Trapný výkon od všech třinácti hráčů. Po nedělní juniorské soutěži musím znovu polytovat naše diváky a jestli chceme předvádět takovou hru bud v poháru a nebo a v rámci ligy tak můžeme počítat akorát s prohrami. Dnešním zápasem můžu poděkovat tak akorát pořadatelům, divákům, soupeřům a rozhodčím.
59:59
Komentář trenéra domácích: Děkuju klukům za bojovnost myslím, že jsme dobře potrápili tým z národní ligy a myslím si, že chyběl kousek minimálně k prodloužení děkuji soupeřům za zápas a přeju hodně štěstí do dalších bojů.
58:26
Timeout FBC Pitbulls Kolín
56:17
hosté v pěti bohužel tuto přesilovku jsme nevyužili
53:59
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
47:50
První lajna ted rozjela kolotoč a hosté jsou uplně mimo doufáme, že to přetavíme ve vyrovnávající branku
45:02
Atmosféra v hale by se ted dala krájet domácí bojují jako o život márty ted výborně nastřelil tyč
41:32
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Vrána, asistoval Martin Chyba (3:4).
41:32
Výborná dorážka domácího robokopa a máme to jeden gol!
40:00
40:00
38:32
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jan Novotný (2:4).
38:32
Marty vymetá pavučinky
34:22
Vyloučen hráč Jan Janeček družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za špatné střídání.
34:22
špatné střídaní domácích uvidíme také jejich oslaebení doufejme, že je o chloupek lepší než soupeřovo
33:30
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Marek Reithar (1:4).
33:30
marty trefuje z lajny první jiskru pro domácí a obrat muže začít
33:09
První přesilovka dnešního večera kolín má šanci na obrat
30:25
bohužel po chybě v obraně dostaváme sražený gol z brankoviště.
30:12
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Petr Vavřínek (0:4).
28:18
Hra se ted hodně přelevá z jedné strany na druhou hodně šancí golmani drží.
23:27
Zidánek ladí domácí obranu druhé lajny s kaptajnem situaci vyřešili a spokojeně odchází střídat.
21:15
Domácí první lajna až na jednu hrubičku skvělé střídaná jedem dál!
20:00
20:00
Kolínský štírci jsou nahecovaný jako blázní uvidme v co to přetaví na hřišti
20:00
18:59
Bude končit první třetina doufáme, že domácí si trochu poladí ručičky a uvidíme od nich lepší výkon ve druhé třetině.
15:09
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Ondřej Kočí (0:3).
15:09
Ted chyba v bránění a kočí krásně nachází zíku a ten se z malého brankoviště už nemýlí
13:56
Mára ted výborná střela, která tam letěla, ale golman opět ramínkem vytáhl
13:10
Hodně unavený gol ted dostávají domácí po obranném vyseknutí se balonek odrazil k protihráči na středu a ten to tam uklidil.
13:01
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Dominik Čejka, asistoval Ondřej Kočí (0:2).
12:12
Zidánek ted vyčistil s dovuma protihráči roh a spokojeně odchází střídat
11:03
Bratr zase dobrá střela golman hostí dneska přijel naladěn a podle jeho postavy taky posnídal jednoho až dva trpaslíky.
10:04
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Ondřej Kočí (0:1).
10:04
Hosté střílí první branku po divočení před domácí svatyní.
03:23
Menší zrada od časomíry nic všechno vyřešeno a už jedeme na plné obrátky kolín ze začátku 3 větší šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Přibyl a David Kozlík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Kobylisy: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Filip Janeba, Dalibor Michálek, Dominik Čejka, Ondřej Kočí, Jakub Zíka
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: Jakub Vrána, Marek Reithar, Martin Chyba, Jan Skoták, Jan Novotný
00:00
Vítáme vás při středě u dalšího kola poháru cítím napětí ve vzduchu dneska poteče krev.