1:6
0:3
- : -
branky (asistence): 26:32 Adam Kobr (Ladislav Rozlivka)
branky (asistence): 00:15 Pavel Daněk (David Kolář), 16:44 Tomáš Marhefka (David Kolář), 19:35 Marco Lombino, 24:31 Lukáš Tomeš (Marco Lombino), 25:26 Martin Kalous (Tomáš Marhefka), 29:25 Marco Lombino (Martin Kalous), 35:40 Marco Lombino, 39:16 David Kolář (Patrik Míka), 39:45 Martin Kalous (John Hodek), 52:44 Martin Mattes (Tomáš Hradec), 54:37 Martin Kalous (John Hodek), 58:50 Lukáš Tomeš

FTC Vysoké Mýto - Panthers Praha 1:12
27. Adam Kobr - 1. Pavel Daněk, 17. Tomáš Marhefka, 20. Marco Lombino, 25. Lukáš Tomeš, 26. Martin Kalous, 30. Marco Lombino, 36. Marco Lombino, 40. David Kolář, 40. Martin Kalous, 53. Martin Mattes, 55. Martin Kalous, 59. Lukáš Tomeš; rozhodčí: Daniel Ondráček - Radek Hrdlička; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 135; zásahy brankářů: Tomáš Hynek 26 - Martin Hruška 18; po třetinách: 0:3, 1:6, 0:3;
60:00
59:59
V poslední třetině Mýto důstojně odehrálo. Střely v poslední třetině domácí 6 a hostí 11. Mýtu chyběla přesnost. Panthers byli nekompromisní v obraně. Domácí brankář chránil svůj tým skvělými zákroky.
58:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš bez asistence (1:12).
58:00
Mýto si zahraje přesilovou hru.
57:54
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
57:40
I přes góly Tomáš Hynek vyniká svými zákroky.
57:20
Opět má Mýto šanci ale nedokáže proměnit.
56:30
Lavičky hráčů jsou klidné.
54:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval John Hodek (1:11).
54:00
Hra je pořád velmi intenzivní.
52:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Tomáš Hradec (1:10).
52:00
Mýto se opět snaží o snížení, ale marně.
50:54
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
50:00
Panthers kombinuje
43:42
Vyloučen hráč Tomáš Hradec družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině je hra opět rychlá a ostrá, Vysokému Mýtu schází přesnost. Panthers jsou nekompromisní v obraně. Střely domácích 8 a hostí 16.
39:45
39:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Patrik Míka (1:8).
38:54
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:40
Timeout FTC Vysoké Mýto
35:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino bez asistence (1:7).
30:00
Mýtu chybí přesnost.
30:00
Utkání sleduje 135 diváků. Děkujeme za účast.
29:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Martin Kalous (1:6).
28:00
Hra se opět přiostřuje.
26:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Ladislav Rozlivka (1:5).
26:32
Mýto snižuje.
26:14
Vyloučen hráč Martin Mattes družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
25:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Tomáš Marhefka (0:5).
24:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Marco Lombino (0:4).
21:00
Druhá třetina začíná ve stejném duchu jako první.
20:00
20:00
19:59
V první hrací části jsme mohli vidět rychlu hru na obouch stranách. Střely domácí 5 a hosté 11. Hra je pořád velice ostrá.Doufejme, že v další třetině uvidíme snížení skóre.
19:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino bez asistence (0:3).
16:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval David Kolář (0:2).
13:14
Domácí v plném počtu.
11:07
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
11:07
Mýto opět v oslabení.
09:30
Mýto zvládlo oslabení.
08:30
Tomáš Hynek zachránil svůj tým od zvýšení náskoku Panthers.
07:25
Vyloučen hráč Jan Kajsrlík družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
07:25
Panthers si zahraje přesilovou hru.
04:00
Hra je ostrá.
02:00
Mýto se snaží o vyrovnání. Panthers odolává.
00:20
Od první sekundy hry je tempo velice rychlé.
00:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval David Kolář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Ondráček a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Patrik Míka, Jiří Ptáčník, Pavel Daněk, David Kolář, Martin Mattes
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: Ladislav Rozlivka, Tomáš Vítek, Václav Vilímek, Milan Koubek, Adam Kobr