1:1
1:3
1:2
- : -
branky (asistence): 00:58 Jakub Vondruška, 30:37 Tomáš Vondruška (Tomáš Mudra), 41:28 Jan Pohořalý (Tomáš Filip)
branky (asistence): 18:39 Karel Horký (Marek Sluka), 33:33 Michal Nový (Jan Olšiak), 35:37 Jáchym Syrovátko (Patrik Kovářík), 39:08 Tomáš Fait (Martin Štěpnička), 46:58 Martin Štěpnička (Tomáš Fait), 57:11 Matěj Kodl (Jan Petrmichl)

FC Bučis Team - T.B.C. Králův Dvůr 3:6
1. Jakub Vondruška, 31. Tomáš Vondruška, 42. Jan Pohořalý - 19. Karel Horký, 34. Michal Nový, 36. Jáchym Syrovátko, 40. Tomáš Fait, 47. Martin Štěpnička, 58. Matěj Kodl; rozhodčí: Martin Jirka - Tomáš Badin; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jan Hlinák ? - Martin Kohout ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:2;
60:00
57:11
Timeout FC Bučis Team
57:11
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Jan Petrmichl (3:6).
46:58
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Martin Štěpnička, asistoval Tomáš Fait (3:5).
41:28
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Pohořalý, asistoval Tomáš Filip (3:4).
40:00
40:00
39:08
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Tomáš Fait, asistoval Martin Štěpnička (2:4).
35:37
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jáchym Syrovátko, asistoval Patrik Kovářík (2:3).
33:33
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval Jan Olšiak (2:2).
30:37
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška, asistoval Tomáš Mudra (2:1).
29:18
Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
18:39
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Marek Sluka (1:1).
06:28
Vyloučen hráč Tomáš Vondruška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za blokování hokejky.
00:58
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Tomáš Badin.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Karel Horký, Marek Sluka, Jan Petrmichl, Tomáš Fait
00:00
Line-up domácích FC Bučis Team: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Jakub Vondruška, Tomáš Mudra, Jakub Švelbl, Jan Štědrý, Tomáš Vondruška