0:4
2:1
0:3
- : -
branky (asistence): 25:43 Daniel Zmrzlý (Jakub Zámečník), 31:01 Martin Macho (Stanislav Zámečník)
branky (asistence): 01:56 Matěj Kuželka (Lukáš Vlach), 04:28 Michal Pazderník (Ondřej Blažek), 11:32 Matěj Kuželka (Štefan Furdan), 18:12 Lukáš Vlach, 27:42 Marek Papoušek (Jan Homolka), 42:25 Josef Svoboda (Lukáš Vlach), 43:50 Lukáš Vlach (Josef Svoboda), 47:47 Michal Kelbler (Ondřej Blažek)

FBC ZŠ Uničov - Snipers Třebíč 2:8
26. Daniel Zmrzlý, 32. Martin Macho - 2. Matěj Kuželka, 5. Michal Pazderník, 12. Matěj Kuželka, 19. Lukáš Vlach, 28. Marek Papoušek, 43. Josef Svoboda, 44. Lukáš Vlach, 48. Michal Kelbler; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Adam Pavlát 15 - David Štos 6; po třetinách: 0:4, 2:1, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Přijeli jsme jsem s cílem zvítězit a to se nám podařilo. Výsledek odpovídá průběhu hry. Děkujeme soupeři za férovou hru a přejeme mnoho úspěchu v sezóně a děkujeme dívákům za bouřlivou kulisu.
60:00
Komentář trenéra domácích: Soupeř byl ve všech směrech lepší , nám se povedla pouze druhá třetina. Skóre zápasu odpovidá průběhu utkání . Přeji soupeři v dalším kole póharu , hodně štestí a děkuji za zápas
60:00
55:11
Vyloučen hráč Matěj Kuželka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
54:30
Jakub Charvát se dostal do samostatného úniku , bohužel trefil boční konstrukci branky.
53:05
Vyloučen hráč Jiří Valigura družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za vražení zády.
47:48
Míček ,který poskakoval na úrovni velkého brankoviště se první zmocnil Michal Kelbler a vstřelil gól na 2:8.
47:47
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Michal Kelbler, asistoval Ondřej Blažek (2:8).
44:51
Tým hostů skóruje při vlastním oslabení a hned po návratu Ondru Blažka skóruje na 2:7.
43:50
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Josef Svoboda (2:7).
42:25
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Josef Svoboda, asistoval Lukáš Vlach (2:6).
41:37
Vyloučen hráč Ondřej Blažek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
35:40
Hosté neproměňují svojí druhou přesilovou hru stav stále 2:5.
33:40
Vyloučen hráč Martin Macho družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za bránění ve hře.
31:02
Martin Macho využívá přesilovou hru a snižuje na 2:5.
31:01
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Martin Macho, asistoval Stanislav Zámečník (2:5).
30:09
Vyloučen hráč Michal Pazderník družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
27:42
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Marek Papoušek, asistoval Jan Homolka (1:5).
27:23
Stanislav Zámečník netrefuje při oslabení prázdnou bránu.
26:27
Vyloučen hráč Petr Kantor družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost.
25:44
Po krásné přihrávce Jakuba Zámečníka snižuje Daniel Zmrzlý na 1:4
25:43
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Zmrzlý, asistoval Jakub Zámečník (1:4).
20:00
20:00
18:13
Po chybě obránce domácích střílí Lukáš Vlach gól na 4:0 pro hosty.
18:12
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach bez asistence (0:4).
14:42
Domácí nevyužívají přesilovou hru , stav je 3:0 pro hosty.
12:42
Vyloučen hráč Lukáš Vlach družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
11:32
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Štefan Furdan (0:3).
11:00
Horní tyč zastavuje střelu hostů a zachraňuje domácí od dalšího gólu.
04:29
Při závaru před bránou doráží hráč Michal Pazderník a zvyšuje na 2:0
04:28
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Michal Pazderník, asistoval Ondřej Blažek (0:2).
01:56
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Lukáš Vlach (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: David Štos; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Jan Homolka, Josef Svoboda, Matěj Kuželka, Lukáš Vlach
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Adam Pavlát; hráči v poli: Martin Mirga, Martin Macho, Josef Veselík, Jakub Charvát, Václav Fuhrmann