0:3
4:6
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 51:29 Jakub Ších (Daniel Budáč), 52:48 Jakub Škrdla (Vojtěch Řádek), 54:42 Vojtěch Řádek, 56:10 Jakub Ších (Daniel Budáč)
TJ Turnov
branky (asistence): 02:54 Vojtěch Rondoš (Vojtěch Palatínus), 03:06 Jan Grmolec, 05:06 Antonín Palatínus (Vojtěch Palatínus), 20:56 Vojtěch Palatínus (Jan Havlín), 25:25 Vojtěch Palatínus (Antonín Palatínus), 37:28 Antonín Palatínus (Vojtěch Palatínus), 43:50 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 44:43 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 49:38 Jan Havlín (Pavel Sekyra), 51:58 Daniel Korych (Jan Grmolec), 55:21 Antonín Palatínus (Štěpán Matěcha), 57:05 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra)

Floorball Club FALCON - TJ Turnov 4:12
52. Jakub Ších, 53. Jakub Škrdla, 55. Vojtěch Řádek, 57. Jakub Ších - 3. Vojtěch Rondoš, 4. Jan Grmolec, 6. Antonín Palatínus, 21. Vojtěch Palatínus, 26. Vojtěch Palatínus, 38. Antonín Palatínus, 44. Vojtěch Palatínus, 45. Pavel Sekyra, 50. Jan Havlín, 52. Daniel Korych, 56. Antonín Palatínus, 58. Štěpán Matěcha; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; diváků: 33; zásahy brankářů: Michal Novák ?, Tomáš Kudera ? - Lukáš Rudolf ?; po třetinách: 0:3, 0:3, 4:6;
60:00
57:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (4:12).
57:00
Kapitán současného A týmu Jakub Ších přispěl dalším golem a ukazuje jakou má dneska formu a chuť dávat soupeři goly.
56:10
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Ších, asistoval Daniel Budáč (4:11).
55:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (3:11).
55:21
Třetím golem přispěl hráč s číslem 75 Vojta Řádek z krásné standartky.Vidíme tu snahu Falconu o převrat.
54:42
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek bez asistence (3:10).
53:55
Vyloučen hráč Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
53:55
A je tu druhý gol ale tentokrát od hráče s číslem 48 Jakubi Škrdli, který krásně zavěsil brankářovi hostů pod levou ruku.
52:48
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Řádek (2:10).
51:58
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Korych, asistoval Jan Grmolec (1:10).
51:50
Máme tu konečně první gol domácího týmu, který vstřelil kapitán A týmu Falconu Jakub ších.
51:29
49:38
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Havlín, asistoval Pavel Sekyra (0:9).
49:20
Vyloučen hráč Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
48:40
Škrdle se pokusil nahrát do prázdné brány Vojtovi Řádkovi ale balon pouze skončil za brankou brankáře Turnova.
46:20
Pan Vojta Řádek ukazuje jaký je střelec a 100% dominuje všechny střelce dneška.
44:43
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (0:8).
43:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (0:7).
42:59
Matýsek Dalibor vyslal svoji dělovku na brankáře hostů, ale bohužel golovým zakončením to neskončilo.
41:50
Falcon začíná šlapat na paty hostujícímu týmu
40:00
40:00
38:00
Nesmíme upomenout že Jakub 3krdla tu má svoji největší podporu svoji chábryni.
37:28
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Vojtěch Palatínus (0:6).
34:14
Máme tu úpravu hrací plochy
33:15
Ale také druhá lajna nám ukazuje jakou má střeleckou produktivitu.
31:40
Na hřiště nastupuje první elitní lajna Falconu.
27:25
Falcon i přes to že obdržel kanonádu střel ukazuje jakou má vynikající obranu.
25:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (0:5).
20:56
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Jan Havlín (0:4).
20:00
20:00
18:59
Vyloučen hráč Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:52
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:40
Hráči bohužel nevyužili svoji přesilovku ale přesto drtí Turnov na jejich obrané polovině.
13:30
Máme tu první přesilovku domácího týmu, který se na tyto situace připravoval tak doufáme že svoji šanci využijí.
12:36
Vyloučen hráč Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
09:40
Výborná střela od hráče č.29 z domácího týmu však neúspěšně
08:30
Hríči domácího týmu se konečně dostali do střelby ale balon těsně minul branku hostujícího Turnova.
07:40
Michal Novák dnes ukazuje jaký je kouzelník i přes to že jeho brána schytáva smršť střel
05:06
03:40
Turnov nasadil rychlé tempo na domácí Falcon ale Falcon stále bojuje
03:06
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Grmolec bez asistence (0:2).
02:54
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Rondoš, asistoval Vojtěch Palatínus (0:1).
01:50
Petr Nejedlý zkusil svojí dělovku na brankáře Turnovu ale golman byl připraven
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Lukáš Rudolf; hráči v poli: Martin Hejduk, Jakub Janoušek, Štěpán Matěcha, Jan Grmolec, Pavel Sekyra