2:0
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 02:37 Jan David Šamánek (Michal Odložilík), 03:39 Martin Svadbík (Jan David Šamánek), 27:16 Martin Janiczek (Jan David Šamánek), 35:55 Martin Janiczek (Marek Samec), 44:33 Michal Odložilík (Denis Krejčí)
branky (asistence): 28:25 Tomáš Kalus (Ondřej Frank), 35:35 Patrik Vích (Ondřej Frank)

Hornets Brno ZŠ Horní - FbC Aligators 5:2
3. Jan David Šamánek, 4. Martin Svadbík, 28. Martin Janiczek, 36. Martin Janiczek, 45. Michal Odložilík - 29. Tomáš Kalus, 36. Patrik Vích; rozhodčí: Vojtěch Duda - Patrik Kaňovský; vyloučení: 0 + Denis Krejčí 5:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Ondřej Kříž ? - Adam Králík ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:1;
45:00
44:33
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Michal Odložilík, asistoval Denis Krejčí (5:2).
44:08
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
44:08
Vyloučen hráč Jiří Daniel družstva FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
35:55
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Marek Samec (4:2).
35:35
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Patrik Vích, asistoval Ondřej Frank (3:2).
30:00
30:00
28:25
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Tomáš Kalus, asistoval Ondřej Frank (3:1).
27:16
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Jan David Šamánek (3:0).
26:52
Timeout FbC Aligators
24:13
Vyloučen hráč Denis Krejčí družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 5 minut za bránění ve hře.
15:00
15:00
03:39
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Svadbík, asistoval Jan David Šamánek (2:0).
02:37
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan David Šamánek, asistoval Michal Odložilík (1:0).
01:47
Vyloučen hráč Petr Hejl družstva FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Duda a Patrik Kaňovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators:
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Ondřej Kříž; hráči v poli: Tomáš Havlíček, David Procházka, Denis Krejčí, Tomáš Reibl, Tomáš Konečný