1:1
3:3
3:4
- : -
branky (asistence): 17:11 Daniel Hulič, 22:44 Denis Jasiok (vlastní branka), 24:27 Jiří Pecháček (Daniel Hulič), 33:04 Jiří Pecháček (Daniel Hulič), 47:27 Viktor Hocelík (Daniel Hulič), 56:05 Ondřej Krejčí (Daniel Hulič), 59:14 Michal Skuhrovec (Viktor Hocelík)
branky (asistence): 00:27 Adam Klimeš (Pavel Bezděčík), 23:36 Adam Klimeš (Tomáš Vlach), 34:29 Marián Kloza (Adam Klimeš), 39:18 Adam Klimeš (Marián Kloza), 43:46 Daniel Tychtl (Adam Klimeš), 49:31 Daniel Tychtl, 52:08 Matěj Černý, 54:19 Marián Kloza

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Exelsior Havířov 7:8
18. Daniel Hulič, 23. Denis Jasiok, 25. Jiří Pecháček, 34. Jiří Pecháček, 48. Viktor Hocelík, 57. Ondřej Krejčí, 60. Michal Skuhrovec - 1. Adam Klimeš, 24. Adam Klimeš, 35. Marián Kloza, 40. Adam Klimeš, 44. Daniel Tychtl, 50. Daniel Tychtl, 53. Matěj Černý, 55. Marián Kloza; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: David Stojka 34 - Denis Jasiok 22; po třetinách: 1:1, 3:3, 3:4;
65:00
Pavel Kotula (Florbal Exelsior Havířov) - Dneska jsme se na góly hodně nadřeli. Šancí jsme měli požehnaně a pokud jsme se hýbali, byli jsme myslím lepším týmem. Bohužel to ale bylo jen pár minut v zápase. Děkuji hráčům za 6ti bodový víkend a soupeři za utkání.
65:00
Milan Stránský (SK Bivoj Litvínov) - Divácky atraktivní utkání. Oba týmy předvedli kvalitní otevřený florbal. Šťastnější nakonec byli hosté, ale my se rozhodně nemáme za co stydět. Uvidíme se za týden.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 12:15
60:00
59:53
Vyloučen hráč Adam Feber družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za zdržování hry.
59:14
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Viktor Hocelík (7:8).
58:54
Domácí hrají bez brankaře!
58:53
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
58:40
Hulič přihrával Hocelíkovi před Havířovskou branku, ale míček mu nesedl a letěl vysoko nad.
57:06
Hocelík zkoušel pálit rychle z pravého křídla, ale brankář hostí viděl na míček a stihl ho vyrazit.
56:06
Krejčí dokázal hned z první trefit prudkou rozehrávku Huliče a snižuje náskok Havířova.
56:05
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Daniel Hulič (6:8).
54:19
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza bez asistence (5:8).
53:36
Stojka opět chytá míček výskokem.
52:31
Krejčí z dvou metrů trefil Havířovského brankaře.
52:08
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý bez asistence (5:7).
50:53
Tichý dorážel několikrát míček v brankovišti hostí, ale brankář mu zhatil všechny šance.
49:31
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl bez asistence (5:6).
49:05
Kloza opět těsně přestřeluje domácí branku.
47:27
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Daniel Hulič (5:5).
47:16
Havířov se dostal pěkně do varu a tlačí na Bivoje.
46:01
Tichý tvrdě pálil z pravého křídla, ale míček byl tečován na branku Havířova.
45:27
Hulič s Hocelíkém si přihrávají míček za brankou hostí, ale zatím se jim nepovedla žádná nebezpečná akce.
43:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Adam Klimeš (4:5).
43:42
Hocelík s Huličem zkoušeli útočit v oslabení, ale přišli o míček těsně za polovinou.
43:02
Vyloučen hráč Vlastimil Valter družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:27
Tentokrát střílel Kloza a domácí gólman opět zasáhl krásnou rybičkou.
40:21
Domácí David Stojka předvedl krásný zákrok když skokem vychytal prudkou střelu Krause.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 9:14
40:00
39:18
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Marián Kloza (4:4).
35:27
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:30
Klimešovi se povedla krásná přihrávka křížem na úplně volného Klozu. Ten už zakončoval do prázdné branky.
34:29
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Adam Klimeš (4:3).
33:05
Pecháček vyslal střelu od hokejové modré čáry. Brankář nemohl nic vidět a míček tak propadl až za brankovou čáru.
33:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jiří Pecháček, asistoval Daniel Hulič (4:2).
30:24
Vybíral jen těsně netrefil poskakující míček před prázdnou brankou Havířova.
29:27
Hulič z levého rohu přihrával přímo do brankoviště hostí, ale Rybka nedokázal dostat míček až do branky.
26:33
Beneš střílel z těsné blízkosti, ale jeden z jeho spoluhráčů tečoval nohou míček mimo branku Bivojů.
25:05
Hocelík mohl navýšit vedení, ale střelou z prostoru "mezi kruhy" těsně přestřelil branku hostí.
24:27
23:37
Brankář si sice dal vlastní gól, ale Klimeš neměl problém to napravit a opět srovnává skóre utkání skvělou střelou z otočky před brankou.
23:36
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Tomáš Vlach (2:2).
22:44
Vlastní branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Denis Jasiok (2:1).
20:38
Trestné střílení družstva Florbal Exelsior Havířov neproměnil Matěj Černý.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 8:13
20:00
19:29
Bivojové zkouší ještě přidat jednu branku do šatny a drží soupeře za jejich brankou.
17:12
Domácím se povedlo projít přes obranu ve třech. Hulič neřešil přihrávku a rozhodl se rovnou pálit.
17:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič bez asistence (1:1).
16:56
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
15:16
Holeš zkoušel tečovat míček těsně před brankou domácích, ale rozhodčí odpískal hru vysokou holí.
13:32
Vodička tečoval míček před brankou hostí, těsně minul.
12:37
Pitek chtěl poslat přihrávku napříč hřištěm, ale míček mu sjel po hokejce a přihrál tak jednomu z Havířovských.
09:55
Klimešovi se podařil povedený únik, střelou z pravé strany jen o pár centimetrů minul branku domácích.
07:46
Bivojové se snaží vrátit první gól a už delší dobu tlačí na branku soupeře.
06:04
Vodička zkoušel uniknout po levém křídle, ale poslal pomalou a nedůraznou přihrávku kterou zachytil pouze brankář Havířova.
03:59
Pitek sice přerušil rozehrávku hostí, ale byl moc pomalý a o míček hned přišel.
03:06
Krejčí zkoušel vypálit, ale trefil prvního Havířovského obránce co stál před ním.
01:11
Skalitz uklidňuje Bivoje a pomalu připravuje útok.
00:28
Hned při první střele zápasu hostí proměňují. Klimeš dokázal krásně překvapit domácího brankáře.
00:27
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Pavel Bezděčík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Kamil Peřka, Tomáš Vlach, Pavel Bezděčík, Marián Kloza, Adam Klimeš
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: David Stojka; hráči v poli: Jiří Pecháček, Michal Skuhrovec, Viktor Hocelík, Matěj Vodička, Daniel Hulič