0:2
0:1
- : -
branky (asistence): 10:21 Jakub Kosnar
branky (asistence): 04:11 Martin Dvořák (Tomáš Chleborád), 09:50 Václav Bureš (Lukáš Kaprhál), 16:30 Filip Samuel Dušek (Josef Jupa), 20:42 Jan Langhammer (Tomáš Chleborád), 26:31 Jakub Raiminius (Rostislav Pleticha)

Florbal Jirkov - SK BIVOJ LITVÍNOV 1:5
11. Jakub Kosnar - 5. Martin Dvořák, 10. Václav Bureš, 17. Filip Samuel Dušek, 21. Jan Langhammer, 27. Jakub Raiminius; rozhodčí: Erich Kellermann - Tereza Trávníčková; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Jurec ? - Petr Kyselka ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:1;
36:00
33:06
Vyloučen hráč Filip Králíček družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za bránění ve hře.
28:07
Vyloučen hráč Martin Košťálek družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za sekání.
26:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Rostislav Pleticha (1:5).
24:00
24:00
20:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Langhammer, asistoval Tomáš Chleborád (1:4).
16:30
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Josef Jupa (1:3).
12:00
12:00
10:21
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jakub Kosnar bez asistence (1:2).
09:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Václav Bureš, asistoval Lukáš Kaprhál (0:2).
04:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Tomáš Chleborád (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Petr Kyselka; hráči v poli: Tomáš Chleborád, Rostislav Pleticha, Jan Langhammer, Michal Libecait, Jakub Raiminius
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Pavel Jurec; hráči v poli: Martin Košťálek, David Petrásek, Filip Králíček, Tomáš Prokop, Jakub Kosnar