2:0
4:0
- : -
SK ANAKONDA
branky (asistence): 03:18 Martin Kalivoda (Martin Nenička), 09:02 Vít Kahánek (Vojtěch Gřundel), 16:44 Vít Kahánek, 18:52 Vojtěch Gřundel, 25:56 Filip Závodný (Martin Kalivoda), 26:50 Daniel Žurek (Martin Nenička), 27:21 Martin Nenička (Filip Závodný), 31:24 Filip Závodný
SK ANAKONDA

FBC Honey Badgers F-M - SK ANAKONDA 8:0
4. Martin Kalivoda, 10. Vít Kahánek, 17. Vít Kahánek, 19. Vojtěch Gřundel, 26. Filip Závodný, 27. Daniel Žurek, 28. Martin Nenička, 32. Filip Závodný; rozhodčí: Lukáš Vaněk - David Zotyka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Zápalka ? - Roman Kašík ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:0;
36:00
31:24
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Filip Závodný bez asistence (8:0).
27:21
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Martin Nenička, asistoval Filip Závodný (7:0).
26:50
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Daniel Žurek, asistoval Martin Nenička (6:0).
25:56
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Filip Závodný, asistoval Martin Kalivoda (5:0).
24:00
24:00
20:29
Vyloučen hráč Martin Polach družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:52
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel bez asistence (4:0).
16:44
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek bez asistence (3:0).
13:52
Vyloučen hráč Martin Kalivoda družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:58
Vyloučen hráč Petr Konečný družstva SK ANAKONDA na 2 minuty za sekání.
09:02
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Vojtěch Gřundel (2:0).
03:18
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Martin Kalivoda, asistoval Martin Nenička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Vaněk a David Zotyka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK ANAKONDA:
00:00
Line-up domácích FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Radek Měrka, Vít Kahánek, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák, Daniel Žurek