1:1
1:2
1:4
- : -
branky (asistence): 03:45 Jakub Šmucr (Josef Kubát), 21:44 David Vetešník (Martin Kohout), 25:23 David Vetešník (Martin Kohout)
branky (asistence): 10:27 Jiří Weiss (Robert Priessnitz), 14:52 Robert Priessnitz (Jan Skála), 18:35 Robert Priessnitz (Jiří Weiss), 26:48 Jaromír Kreller (Robert Priessnitz), 27:29 Jaromír Kreller (Jiří Krejča), 32:42 Tomáš Pliska (Jiří Krejča), 35:49 Jiří Weiss (Jaromír Kreller)

Floor Maniacs Mělník B - ACEMA Sparta Praha C 3:7
4. Jakub Šmucr, 22. David Vetešník, 26. David Vetešník - 11. Jiří Weiss, 15. Robert Priessnitz, 19. Robert Priessnitz, 27. Jaromír Kreller, 28. Jaromír Kreller, 33. Tomáš Pliska, 36. Jiří Weiss; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Ondřej Šebestík ? - Michal Ryšavý ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:4;
36:00
35:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jiří Weiss, asistoval Jaromír Kreller (3:7).
32:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tomáš Pliska, asistoval Jiří Krejča (3:6).
30:33
Vyloučen hráč Tomáš Pliska družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za sekání.
29:30
Vyloučen hráč David Vetešník družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za sekání.
29:11
Vyloučen hráč Tomáš Novotný družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za hra rukou.
27:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jaromír Kreller, asistoval Jiří Krejča (3:5).
26:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jaromír Kreller, asistoval Robert Priessnitz (3:4).
25:23
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil David Vetešník, asistoval Martin Kohout (3:3).
24:00
24:00
21:44
18:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Robert Priessnitz, asistoval Jiří Weiss (1:3).
14:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Robert Priessnitz, asistoval Jan Skála (1:2).
12:00
12:00
10:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jiří Weiss, asistoval Robert Priessnitz (1:1).
10:27
Sparta srovnává z akce tří na jednoho.
05:58
Sparta stále kombinuje, ale chybí tomu zakončení.
04:40
Oba dva týmy ukazují, že si nic nebudou darovat.
03:45
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil Jakub Šmucr, asistoval Josef Kubát (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha C: brankář: Michal Ryšavý; hráči v poli: Jiří Krejča, Jan Šedý, Tadeáš Herzog, Tomáš Pliska, Tomáš Novotný