2:1
0:4
1:4
- : -
branky (asistence): 15:57 Michal Strachota (Marek Mandler), 18:36 Miroslav Šnajdr (Michal Klápa), 45:13 Miroslav Šnajdr (Jan Zavadil)
branky (asistence): 12:48 Jakub Boček (Jakub Renčín), 20:10 Jakub Renčín (Jakub Boček), 21:42 Jan Hněvkovský (Vojtěch Novotný), 22:37 Jan Hněvkovský, 35:52 Jakub Boček (Jakub Renčín), 42:33 Jakub Renčín (Matěj Boček), 43:13 Jakub Hromada (Filip Neklan), 50:39 Jakub Renčín (Jakub Boček), 56:15 Jakub Boček (Jan Bauman)

FB Hurrican Karlovy Vary - BLACK ANGELS 3:9
16. Michal Strachota, 19. Miroslav Šnajdr, 46. Miroslav Šnajdr - 13. Jakub Boček, 21. Jakub Renčín, 22. Jan Hněvkovský, 23. Jan Hněvkovský, 36. Jakub Boček, 43. Jakub Renčín, 44. Jakub Hromada, 51. Jakub Renčín, 57. Jakub Boček; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 222; zásahy brankářů: Daniel Váradi 23 - Daniel Körber 33; po třetinách: 2:1, 0:4, 1:4;
60:01
Komentář trenéra hostí Tomáše Janečka: "Dneska první zápas, kde jsme se dokázali koncentrovat 50 minut a díky gólmanovi a produktivitě v útoku jsme si dokráčeli pro tři body. Díky soupeři a skvělým divákům."
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "Dnes se nám dařilo plnit pokyny pouze v první třetině, poté nás soupeř přehrál ve všech herních činostech a zaslouženě zvítězil. Snažili jsme se nahradit herní pohodu nasazením, bohužel to nestačilo. ".
60:01
Pokračování domácího trenéra Petra Pánka: "Chceme moc poděkovat skvělým divákům a zkusím se jim omluvit domácím zápasem s Chomutovem. Děkuji soupeři a přeji mu šťastnou cestu domů"
60:00
59:59
Střely na branku: 9-10
59:01
Probíhá poslední minuta zápasu
57:44
Utkání se chýlí ke konci a o vítězi je rozhodnuto tak vás alespoň touto cestou zveme na další zápas do Haly míčových sportů, 30.9. v 18:00 proti Florbal Chomutov
56:16
Blaci mají střelecký den a přidávají již devátý gól
56:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jan Bauman (3:9).
54:30
Pět a půl minuty do konce a je stále pravděpodobnější, že tři body pojedou do Prahy
53:00
Körber opět podržel svůj tým
50:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (3:8).
48:02
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Michal Strachota.
45:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jan Zavadil (3:7).
43:14
Domácím se snaha no obrat komplikuje a inkasují v rychlém sledu dva rychlé góly
43:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Filip Neklan (2:7).
42:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (2:6).
40:01
Druhá třetina se našim příliš nevyvedla, nicméně před námi je ještě jedna a určitě se ještě o vyrovnání popereme
35:53
Renčín nahodil míček za branku odkud se odrazil k Bočkovi a ten bez problémů uklidl
35:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (2:5).
34:54
Vyloučen hráč Jaromír Lisa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
33:00
Dnešní utkání sleduje skvělá návštěva 222 diváků. Děkujeme za návštěvu.
25:06
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
22:38
Studená sprcha pro domácí, Hněvkovský proměňuje trestné střílení a je to třetí branka v karlovarské síti během tří minut
22:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský z trestného střílení (2:4).
21:43
Chyba Vašíčka, kterou trestá dvojice Novotný a Hněvkovský
21:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Vojtěch Novotný (2:3).