3:0
2:1
2:2
- : -
branky (asistence): 12:30 Daniel Budík (Jiří Knotek), 15:49 Rudolf Večeřa (David Mati), 17:53 Marek Horáček (Roman Houbal), 24:02 Petr Kadlec (Jiří Knotek), 29:05 Roman Houbal (Jiří Knotek), 51:35 Daniel Hruška, 54:56 Tomáš Suchomel (Jiří Knotek)
branky (asistence): 33:26 Radim Kahánek (Marcel Balek), 43:51 Martin Lipovčan (Adam Wollný), 52:26 Radim Kahánek (Marcel Balek)

TROOPERS Orel Telnice - FBC Letka Toman Finance Group 7:3
13. Daniel Budík, 16. Rudolf Večeřa, 18. Marek Horáček, 25. Petr Kadlec, 30. Roman Houbal, 52. Daniel Hruška, 55. Tomáš Suchomel - 34. Radim Kahánek, 44. Martin Lipovčan, 53. Radim Kahánek; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 23 - Roman Fučík 25; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: TROOPERS Orel Telnice: 12 FBC Letka Toman Finance Group: 13 střely celkem: TROOPERS Orel Telnice: 32 FBC Letka Toman Finance Group: 26
60:00
Vyjádření trenéra hostů: Gratulujeme soupeři k zasloužené výhře. Prohru beru na sebe kvůli špatně zvolené taktice v první půlce hry. Od druhé půlky jsme zlepšili hru a podle mě i byli lepší. Děkuji Vyjádření trenéra domácích: Děkujeme soupeři za utkání. Dodrželi jsme taktiku, dali jsme o pár gólů než soupeř.
60:00
59:30
Kahánek v oslabení trefuje spojnici
58:21
Vyloučen hráč Marcel Balek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
57:45
Daler získal balón před svou brankou a proběhl celé hřiště jako by se nechumelilo, nakonec trefil boční síťku
54:57
Knotek nahrál na volného Suchomela a ten skóruje a fanynky šílí
54:56
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Tomáš Suchomel, asistoval Jiří Knotek (7:3).
53:48
hra se přelévá nahoru dolů a děje se toho na hřišti mnoho
52:27
Balek žabkou na volného Kahánka a ten z voleje krasně trefuje prázdnou bránu
52:26
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Marcel Balek (6:3).
51:36
Dan Hruška natáhl na půlce a překonal Fučíka, který asi nic neviděl
51:35
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Daniel Hruška bez asistence (6:2).
50:00
Marek Horáček v gólové příležitosti asi ještě někoho hledal za bránou
48:56
Mlejnek v roli posledního hráče zariskoval proti dvoum napadajícím hráčům, ale dokázal nahrát
47:26
Zdravotník Ondra Krejčí mi hlásí, že Telnice po sedmi minutách 3. třetiny nevystřelila ještě na bránu hostů
46:32
Horvi zahrál vysokou holí v brankovišti, ale nařízené trestné střílení Dohnal nedal.
46:31
Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil Ivo Dohnal.
44:45
Houba na trestné, notebook skoro vybitý. Teď je to všechno špatně.
44:44
Vyloučen hráč Roman Houbal družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za sekání.
44:00
Wollný nahodil na bránu a Lipovčan fotbalově dorazil.
43:51
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Lipovčan, asistoval Adam Wollný (5:2).
43:04
Stejskal tak odmítal Matiho, že nakonec florbalkou soupeře trefil spoluhráče do hlavy
42:13
Ostravští zatím více na balónku, ale zatím to gól nepřineslo.
40:37
Letka začala třetí třetinu velmi aktivně, Kryštof Bartek teď vychytal ramenem jedovatou střelu Kahánka
40:00
40:00
Střely: TROOPERS Orel Telnice: 12 FBC Letka Toman Finance Group: 6
40:00
39:08
Víťa Mlejnek vybojoval míček poslal Knotka po lajně, který dával Dalerovi a ten backhendem nepřekonal Fučíka
38:15
Letka napadá ve čtyřech hráčích a vybojovala míček.
36:09
Telnice velmi aktivní v přesilovce, ale nebylo z toho nic. Naopak West z trestné šel sám na Bartka, který ho vychytal levou nohou.
34:43
Vyloučen hráč Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
34:43
West sundal Petra 'Bubáka' Kadlece a máme tu 4. přesilovku domácích.
33:29
Letka víc na míčku, Balek dával 2x Kahánkovi, který jednou z voleje netrefil bránu, ale po druhé už mířil přesně
33:26
32:38
Letka v soustavnějším tlaku, ale gól z toho není
29:20
Houba klasicky tahem nad nohu a připisuje si dnes asi 7. gól ve třech zápasech
29:05
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Roman Houbal, asistoval Jiří Knotek (5:0).
27:08
Vyloučen hráč Adam Wollný družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nesportovní chování.
27:08
Adam Wollný řekl 'hej' a šel
24:02
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Kadlec, asistoval Jiří Knotek (4:0).
24:02
Kadlec kousek za půlkou napřáhl, zamířil nad nohu k tyči a nemýlil se.
22:57
Bregin dohrál za svou brankou Tymiho Suchomela a je z toho přesilovka domácích.
22:31
Vyloučen hráč Petr Bregin družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:54
Kadlec s Ondráčkem teď ukazují své technické schopnosti za svou bránou
20:27
První lajna Telnice strávila střídání na míčku v útočném pásmu, ale gól z toho nebyl
20:00
20:00
Střely domácího týmu TROOPERS Orel Telnice: 10 Střely hostujícího týmu FBC Letka Toman Finance Group: 5
20:00
19:34
Domácí jsou teď na koni a přehrávají Letku ve všech ohledech
18:10
Roman Houbal hezky nahrál Markovi Horáčkovi, který zamířil mezi nohy Fučíka a skóroval. Škoda, že Mara potřeboval dneska tři zápasy aby se gólově prosadil.
17:53
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Marek Horáček, asistoval Roman Houbal (3:0).
16:00
David Mati 'našel' na středu Rudu Večeřu, který se střelou dvacet nad led nemýlil
15:49
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval David Mati (2:0).
14:14
Hostující West obral čistě Dalera a poté označkoval míčkem omítku na stěně za bránou
12:30
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (1:0).
12:30
Jirka 'Sypač' Knotek nahrál domácímu kapitánovi Danovi Budíkovi nádherným krosem do prázdné a ten měl už jednoduchou práci
12:06
Vyloučen hráč Martin Lipovčan družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
10:36
Honza Daler se uvolnil a vystřelil ze středu. Fučík přízemní střelu chytá.
08:56
Domácí zatím víc na balónu, ale hostující tým hrozí z brejků
07:16
Konečně přišly nějaké střely, jeden z hostí dokonce běžel sám na Bartka, ale ten vychytal s přehledem.
05:29
Hosté nyní v poslední minutě zblokovali asi 85 střel.
04:06
Houbal zbourán Marcelem Balkem. Na střelu stále čekáme.
02:30
David Mati, na kterém nevidíme známky únavy po dnešních dvou zápasech společně s Honzou Charvátem vybojoval míček.
01:31
Po minutě a půl hry jsme ještě neviděli střelu na bránu. Hraje se na středu hřiště
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Karel Stejskal, Petr Bregin, Martin Krupa, Ivo Dohnal, Tadeáš Klemens
00:00
Line-up domácích TROOPERS Orel Telnice: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Petr Ondráček, Tomáš Suchomel, Daniel Budík, Jan Daler, Jiří Knotek