1:2
4:5
3:3
- : -
branky (asistence): 09:34 Ivo Dohnal (Martin Kopp), 21:32 Dalibor Ondruch (Martin Krupa), 24:13 Martin Kopp (Ivo Dohnal), 25:33 Martin Krupa (Tomáš Lokša), 32:40 Dalibor Ondruch (Radim Kahánek), 48:07 Karel Stejskal (Radim Kahánek), 50:47 Dalibor Ondruch (Pavel Holuscha), 52:08 Dalibor Ondruch (Jan Mrázek)
branky (asistence): 05:49 Tomáš Janča (Martin Krchňáček), 16:56 Vojtěch Duda (Tomáš Olbert), 23:46 Martin Krchňáček (Tomáš Janča), 24:37 Tomáš Janča (Pavel Krchňáček), 30:56 Vojtěch Duda (Pavel Krchňáček), 34:24 Tomáš Janča (Pavel Krchňáček), 37:51 Tomáš Olbert (Martin Krchňáček), 52:36 Pavel Krchňáček (Jakub Zatloukal), 55:53 Tomáš Janča (Martin Krchňáček), 59:21 Ivo Dohnal (vlastní branka)

FBC Letka Toman Finance Group - FBK Spartak Hluk 8:10
10. Ivo Dohnal, 22. Dalibor Ondruch, 25. Martin Kopp, 26. Martin Krupa, 33. Dalibor Ondruch, 49. Karel Stejskal, 51. Dalibor Ondruch, 53. Dalibor Ondruch - 6. Tomáš Janča, 17. Vojtěch Duda, 24. Martin Krchňáček, 25. Tomáš Janča, 31. Vojtěch Duda, 35. Tomáš Janča, 38. Tomáš Olbert, 53. Pavel Krchňáček, 56. Tomáš Janča, 60. Ivo Dohnal; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 20 - Richard Podškubka 26; po třetinách: 1:2, 4:5, 3:3;
60:00
Komentář hostujicího trenéra:Dnes opět stejný průběh utkání, tak jako několikrát v loňském roce.Obě mužstva jsou velmi vyrovnané, proto tyhle krásné zápasy. Děkujeme domácím a přejeme hodně zdaru do sezóny
60:00
Komentář domácího trenéra:Super zápas. Dvě třetiny jsme tahali díky obrovským chybám za kratší konec. Na konci jsme byli svědky dvou zvratu skóre. Nejdříve jsme otočili v naše vedení a po dvou klasických střelách Hluku zase hosté. Děkujeme za zápas přejeme hodně zdaru do sezóny.
60:00
59:59
Střely Letka:13, Hluk: 6
59:21
Vlastní branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Ivo Dohnal (8:10).
58:59
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
58:15
Ondruch mohl vyrovnávat, ale střela mu utekla z lopaty, to byla škoda, poslední 2 minuty třetí třetiny nebo zápasu
57:00
Krásná střela z otočky od Janče, Hrabáček střelu moc neviděl a navíc byla krásně umístěna 20 cm na nohu k tyči
55:53
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Martin Krchňáček (8:9).
54:38
Hrabáček reflexivně vytáhl střelu, která šla do horního růžku
53:07
Tak to byl gol z čistého nebe.. je opět srovnáno
52:36
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Jakub Zatloukal (8:8).
52:35
A Ondruch pokračuje dál ve svých gólových hodech. Letka se opravdu v třetí třetině dost zlepšila. Ale Hluk dává gol
52:08
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Jan Mrázek (8:7).
51:34
Tak to byla krásná rána od Ondrucha, brankář udělal pouze univerzální postoj a neviděl vůbec nic, takže skóre je opět srovnáno a začíná se přiostřovat. Uvidíme kdo bude mít pevnější nervy
50:47
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Pavel Holuscha (7:7).
49:03
Stejskal se už na to nemohl dívat, dostal míček, zavřel oči, vystřelil a snižuje skóre
48:07
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Karel Stejskal, asistoval Radim Kahánek (6:7).
47:50
Dohnal zkusil štěstí, střela mířila jen o pár cm nad bránu, zatím asi největší ohrožení brány
46:52
Ondruch už už napřahoval, ale v poslední vteřině mu tam strčil hokejku obránce Hluku a střela letěla vysoko nad
44:51
Mrázek dneska střílí pouze po zemi, vůbec mu to nejde zvednout. Letka je opravdu teď aktivnější, ale neměli by zapomínat na brejky, které určitě Hluk bude podnikat
43:34
West zkoušel zakončit z poza brány, ale míček mu utekl a místo do brány šel hodně před bránu
42:00
Letka vletěla to třetí části jako hurikán, ale zatím z toho žádná velká gólová šance nebyla
39:33
Letka bude muset do třetí třetiny něco vymyslet, zatím se jim moc nedaří, vypadá to na kritický den, takový kdy na vás všechno padá..
37:51
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Martin Krchňáček (5:7).
37:51
Noo faul nefaul, šel si sednout a Hluk dává gól
37:21
Vyloučen hráč Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
36:50
Hrabáček zachránil obrovskou šanci, kterou měl Krchňáček, míček už šel do brány, ale stačil tam ještě dát ruku..
34:59
Letka teď přestala úplně hrát, protože si mysleli, že je faul. Faul byl, ale hosté bleskově rozehráli a vede
34:24
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Pavel Krchňáček (5:6).
32:56
...ale je opět srovnáno a hráči na lavičce se hádají kdo za tento gól mohl
32:40
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Radim Kahánek (5:5).
32:16
Hra se teď přelévá nahoru dolu a je to velice aktivní z obou stran, oba týmy se snaží jak to jde, ale vedení zůstává pořad na straně Hluku ale..
30:56
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Pavel Krchňáček (4:5).
29:29
Krupa teď možná mohl jít sám na bránu v oslabení, ale fintičkou zkusil najít ještě volného Lokšu, ten to však vůbec nečekal
27:58
Ovšem šanci měla Letka a konkrétně Dohnal, ale netrefil idealně z otočky, na straně Hrabáček opět maskou vyrazil
27:12
Přesilovku si zkusí i hostující tým, tak uvidíme
26:55
25:34
Tak a opět je stav srovnaný. Lokša si zaběhl za bránu a přihrávku před bránu našel nikým nehlídaného Krupu a ten se nemýlil
25:33
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Krupa, asistoval Tomáš Lokša (4:4).
25:13
Než stihnu něco napsat, tak už tu je tu další gól, výživná pasáž na góly momentálně
24:37
24:13
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Kopp, asistoval Ivo Dohnal (3:3).
23:47
A Hluk si bere vedení zpět na svou stranu. Přijde mi, že Letka dneska není ve své kůži.
23:46
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Tomáš Janča (2:3).
23:40
Lokša jako tank se snažil vybojovat míček, nakonec však to bylo až moc agresivní a míček má Hluk
22:38
A vyplatilo se.. začíná se od znova
21:32
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Martin Krupa (2:2).
21:30
Zkouší to na hřišti druhá lajna Letky, ale zatím bez úspěchu..
20:54
Střela od Koppa šla mimo a taky to moc dobře věděl. Zkouší podruhé, ale měl by si upravit čepel, opět mimo..
19:58
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
18:33
Ou tečovaná střela před Hrabáčkem, naštěstí pro Letku to skončilo dobře a o chvíli později další šance Hluku, ale Duda střílí nad bránu
16:56
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Tomáš Olbert (1:2).
16:31
Hrabáček nadvakrát podržel svůj tým, nejprve vyrazil maskou, a pak nepřipustil nic z blízka
14:22
Nekula natlačil soupeře na mantinel a ten bude mít volný úder - nic z toho nebylo a do útoku se hrne Letka, ovšem taky nic
12:37
Lipovčan backhandem zkoušel najít před kasou volného spoluhráče, tam ale byla pouze obrana Hluku, škoda..
11:14
Hrabáček teď podržel letku, střela letěla do teploměru, ale Hrabáček udržel svou ruku u těla, to bylo se štěstím !
10:17
A je srovnáno Kopp našel na středu volného Dohnala a ten svým projektilem srovnává skóre
09:34
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Ivo Dohnal, asistoval Martin Kopp (1:1).
08:34
Hluk se teď nadechnul a je po vstřeleném golu rozhodně sebevědomější. Holuscha zkusil štěstí, ale střela neměla ten správný směr a o chvíli později zkoušel střelu i Nekula, ale taky mimo
06:32
Ou to byla chyba..Krchňáček našel krásně volného Janču za obranou domácích a ten se nemýlil