2:2
0:2
2:3
- : -
branky (asistence): 08:57 Ondřej Blažek (Vojtěch Janata), 09:28 Josef Svoboda (Ondřej Blažek), 51:51 Matěj Kuželka (Štefan Furdan), 54:33 Tomáš Sýkora
branky (asistence): 16:58 Adam Wollný (Martin Krupa), 18:26 Radim Kahánek (Martin Krupa), 33:02 Martin Lipovčan (Petr West), 38:38 Martin Ritz (Petr West), 40:04 Petr Pavlík (Tadeáš Klemens), 53:38 Petr Pavlík (Radim Kahánek), 55:36 Petr Pavlík (Radim Kahánek)

Snipers Třebíč - FBC Letka Toman Finance Group 4:7
9. Ondřej Blažek, 10. Josef Svoboda, 52. Matěj Kuželka, 55. Tomáš Sýkora - 17. Adam Wollný, 19. Radim Kahánek, 34. Martin Lipovčan, 39. Martin Ritz, 41. Petr Pavlík, 54. Petr Pavlík, 56. Petr Pavlík; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jaroslav Štolc; vyloučení: 3:6; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Petr Brestovský 19 - Martin Hrabáček 19; po třetinách: 2:2, 0:2, 2:3;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: 7-6 Celkem 23-26
59:59
Komentář trenéra hostů: Klasická první třetina, domácí rychlejší, lepší. Ke konci jsme vyrovnali pohyb i skóre. Druhá třetina rozhodující pasáž hry. 4x jsme netrefili prázdnou branku a mohlo být hotovo. Třetí třetina produktivní z naší strany spadlo nám tam maximum.Super bloky i oslabení. Pěkný týmový výkon. Děkujeme domácím, přejeme hodně štěstí do sezony.
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Klimeše ml.: Dnes jsme viděli naprosto nekoukatelné utkání a škaredý florbal, který si tato úroveň soutěže nezaslouží. V utkání nebyla taktika, strategie ani vize jak hrát. Jednalo se pouze o honbu za míčkem a pokusy o přehazovanou středu hřiště....
59:59
...Každý souboj o míček končil zvukem klepnutí hokejky o hokejku a hrajeme dál. Bohužel tomuto trendu se přizpůsobili všichni účastníci utkání. Snad již podobné zápasy neuvidíme..
59:39
Vyloučen hráč Radim Kahánek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
58:49
Vyloučen hráč Martin Krupa družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny.
57:00
Útok Třebíče zakončený střelou, Hrabáček Martin nepropustil míček do branky.
56:10
Hosté nahozením odevzdali míček soupeřům.
55:36
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr Pavlík, asistoval Radim Kahánek (4:7).
54:33
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora bez asistence (4:6).
53:38
53:00
Hosté chtěli vyhodit na útočnou polovinu. Míček zasáhl strop haly.
51:51
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Štefan Furdan (3:5).
51:10
Třebíč v této přesilovce nevystřelila.
51:09
Hosté v plném počtu.
50:20
Třebíč tlačí na soupeře, ale zatím beze střely.
50:05
Hosté ve čtyřech.
49:09
Vyloučen hráč Martin Krupa družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za špatné střídání.
48:05
Vyloučen hráč Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
46:50
Střela Třebíče v blízkosti branky byla blokovaná, domácí rozehrávají z rohu hřiště.
45:40
Třebíč měla velmi dobrou šanci, ale sami si ji pokazili skákavou přihrávkou.
43:50
Hosté mají standardní situaci v blízkosti branky. Střela byla blokována obranou.
43:00
Hosté uklidnili hru a v klidu vystřídali.
41:40
Třebíč se snaží dostat ke střele, ale hostující hráči jim nedovolí dostat se ani na útočnou polovinu.
40:04
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr Pavlík, asistoval Tadeáš Klemens (2:5).
38:38
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Ritz, asistoval Petr West (2:4).
36:30
Kahánek Radim dostal skákavou přihrávku do velkého brankoviště, ale míček netrefil ideálně.
35:20
Ondřej Blažek nestihl přihrávku podél mantinelu a tak míčku se zmocnili hosté.
33:30
Hráč Třebíče zkusil přihrát přes malé brankoviště, ale Hrabáček Martin míček vykopl.
33:02
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Lipovčan, asistoval Petr West (2:3).
31:10
Štveráček Lukáš vystřelil téměř z poloviny hřiště, ale míček byl tečován mimo branku.
29:58
Domácí v plném počtu.
29:00
Třebíč na chvíli navštívila útočnou polovinu.
27:58
Vyloučen hráč Matěj Kuželka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
26:27
26:07
Furdan Štefan nepříjemně spadl na zem, drží se v bolestech za loket.
25:52
Domácí se zatím nedostali ani k míčku.
24:27
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování.
24:12
22:50
Třebíč na útočné polovině rychleji kombinuje a více střílí.
22:12
21:20
Ritz Martin byl sám před brankou ve velkém brankovišti, ale netrefil branku.
19:40
Snipers Třebíč se tlačí do do zakončení.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:37
Vyloučen hráč Dalibor Ondruch družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
18:26
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Martin Krupa (2:2).
16:58
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Adam Wollný, asistoval Martin Krupa (2:1).
14:30
Štveráček Lukáš šel sám na brankaře, ale hostující brankář podržel svůj tým.
12:56
12:50
Střela do odkryté branky byla špatně mířena od hráče FBC Letka Toman Finance Group.
11:50
Matěj Kuželka vystihl přihrávku, ale útok se nekonal.
10:56
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
10:30
FBC Letka Toman Finance Group v šesti za odložené vyloučení.
09:28
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Josef Svoboda, asistoval Ondřej Blažek (2:0).
08:57
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Vojtěch Janata (1:0).
05:20
FBC Letka Toman Finance Group dvakrát vystřelili z velkého brankoviště, ale Brestovský Petr nepustil míček do branky.
04:30
Snipeři se usadili na útočné polovině a kombinují.
03:00
Svoboda Josef měl odkrytou branku, ale míček mu přeskočil čepel.
01:40
Třebíčský hráč upadl po souboji v rohu hřiště.
00:01
Buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Martin Kopp, Marcel Balek, Petr Pavlík, Radim Kahánek, Tadeáš Klemens
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Marcel Pospíšil, Lukáš Mátl, Jaroslav Dlabač, Vojtěch Janata, Lukáš Štveráček
00:00
Vítáme vás u dnešního zápasu Národní ligy-východ mezi týmy Snipers Třebíč a FBC Letka Toman Finance Group. Utkání začíná v 18:00.