0:3
1:1
- : -
branky (asistence): 13:10 Petr Krhut, 59:39 Vladislav Kittel (Libor Ševeček)
branky (asistence): 20:15 Radim Kahánek (Petr Pavlík), 24:43 Radim Kahánek (Tadeáš Klemens), 32:37 Tomáš Lokša, 43:16 Radim Kahánek (Petr Pavlík)

1. FBK Rožnov p/R - FBC Letka Toman Finance Group 2:4
14. Petr Krhut, 60. Vladislav Kittel - 21. Radim Kahánek, 25. Radim Kahánek, 33. Tomáš Lokša, 44. Radim Kahánek; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Petr Holčík 18 - Martin Hrabáček 14; po třetinách: 1:0, 0:3, 1:1;
60:00
Komentář vedoucího hostujícího týmu Petra Gajdy: "Dnes jsme poprvé hráli s týmem, kterému v zápase také chyběli klíčoví hráči, stejně jako chybí nám. Nicméně když budu hodnotit průběh zápasu, tak řeknu že soupeři jsme toho mnoho nedovolili a po zásluze vyhráli. Na nás neobvykle nízké skóre Rožnov perfektně blokoval. Důležité body: Rožnov je zkušený tým a přejeme mu důležité body do sezóny."
60:00
Komentář vedoucího domácích Miroslava Kasla: "Dneska jsme byli oslabení o minimálně jednu pětku důležitých hráčů, kteří jsou buď zranění anebo dnes nemohli. Chyběly nám zkušenosti, ale i přesto jsme si prohráli sami. Zaspali jsme druhou třetinu a Letka nás za to potrestala. Napadala všude, kde se dalo. Doufám, že to bude jen další odrazový můstek k lepším výkonům a přístupu. Děkuji soupeři a rozhodčím za utkání a divákům za podporu."
60:00
59:39
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Libor Ševeček (2:4).
55:24
Pro nebezpečný plachtivý míček se musel Holčík natáhnout konečky prstů.
53:48
Dobrá střela hostů z velkého úhlu.
52:23
Míček nebezpečně proskákal brankovištěm hostů, ale nikdo ho nedokázal trefit.
51:54
Holčík musel výborně zakročit maskou proti skvělé střele hostů.
51:10
Nebezpečná střela Letky z velkého brankoviště nakonec do sítě díky fantastickému zákroku Holčíka nedoletěl.
50:03
Zákeřný míček proskákal brankovištěm domácích.
48:35
Nevyužitý brejk domácích musel zlikvidovat až brankář hostů.
47:56
Nebezpečný odražený míček těsně minul branku hostů.
47:27
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
47:23
Domácí se dostávají pod tlak.
46:41
Nepřesná střela Krhuta ze standardní situace.
45:36
Hra se přelévá ze strany na stranu.
43:16
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Petr Pavlík (1:4).
42:38
Dobrá střela domácích, proti které však výborně zakroči golman hostů.
41:37
Obrovská šance Chmelaře, který však netrefil bránu.
40:01
Letka vyhrává zahajovací buli 3.. třetiny.
33:17
Tvrdá střela Kahánka těsně minula brankovou konstrukci.
32:37
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša bez asistence (1:3).
32:37
Nepřehledná situace před bránou domácích vyústila gólem.
30:21
Vyloučen hráč Martin Krupa družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
29:56
Rožnov bude hrát přesilovou hru, kvůli sekání Martina Krupy.
29:25
Holčík musel vytáhnout dobrý zákrok proti nebezpečné střele hostů.
28:51
Zvoní tyč brány Letky.
28:00
Nebezpečná střela hostů, která však těsně minula bránu.
26:59
Letka pod Rožnovským tlakem.
26:31
Hraje se rychlý a agresivní florbal.
24:43
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Tadeáš Klemens (1:2).
24:40
Velmi rychlý brejk hostů.
22:38
20:15
20:01
Domácí vyhrávají úvodní vhazování 2. třetiny.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: 4:6.
20:00
17:57
Domácí jsou pod velkým přesilovkovým tlakem.
17:15
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za zdržování hry.
13:10
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut bez asistence (1:0).
13:10
Petr Krhut vstřelil gól po lehkém "padáčkovitém" nahozeni ze standardní situace.
12:45
11:25
Rožnov pozvolna rozehrává.
10:10
Nevyužitá šance hostů 2 na 1.
09:05
Výborný blok Rožnovana Jakuba Kosteleckého.