3:2
2:1
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - FbK TJ Svitavy 5:4
31. Pavel Holuscha, 33. Radim Kahánek, 38. Petr West, 43. Petr West, 54. Jan Mrázek - 15. Jiří Blaha, 24. Jiří Šincl, 38. Josef Prudil, 42. Ondřej Pakosta; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Roman Fučík 22 - Filip Lamař 33; po třetinách: 0:1, 3:2, 2:1;
60:00
Komentář domácího trenéra: 1. třetina příliš nepovedená, od 2. třetiny jsme se do toho začali dostávat a ve 3. třetině jsme předvedli výborný výkon. Nad tím co neproměníme zůstává někdy rozum stát, ale to je prostě sport. Vydřené 3 body. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestou domů.
60:00
Komentář trenéra hostů: Od začátku zápasu byla hra vyrovnaná ke konci měl soupeř vetší produktivitu a my jsme nevyužili pár šancí sám hráč na golmana. Děkujeme soupeřům za pěkný zápas.
60:00
59:59
Střely na branku po 3. třetině - domácí - 17, hosté - 8
59:53
Svitavy se snaží, ale Letka perfektně brání a jde si za vítězstvím.
58:43
Svitavy to zkouší v šesti.
58:42
Timeout FbK TJ Svitavy
58:32
Holuscha si teď bezmilosrdně proběhl až z obrany, všichni zůstali stát a jen čekali jestli Holuscha dá gol. Bohužel pro Letku byl Lamač připraven.
57:55
Hru se teď snaží uklidnit oba týmy.
56:33
Kahánek se z otočky dostal je střele, míček ale letěl jen vedle branky.
54:51
Richter ze středu hřiště se dostal ke střele, ale ta letěla vysoko nad.
53:43
Krupa vystřelil na Lamače, míček který se odrazil dorazil Mrázek.
53:42
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Mrázek, asistoval Martin Krupa (5:4).
52:21
Svitavy naslepo rozehrály a do šance se dostal Hubl, který míček poslal za sebe na Kahánka, ten se přiblížil k brance a zpět nahrál na Hubla, ale ten opět netrefil branku.
51:35
Toman se snažil protlačit míček kolem tyčky, ale Lamač byl jako přilepený na tyčce.
50:15
Šincl z poza brány nahrál na volného Blahu před bránou, Fučík střelu s přehledem chytil.
49:45
Kopp opět v obrovské šanci, trefil golmanovu přilbu.
48:23
Tempo se teď výrazně zrychlilo, Letka má obrovské šance.
47:12
Teď 3 obrovské šance Letky, kdy Koppovi, Kahánkovi ani Hublovi akce nevyšla.
45:37
Hubl teď po dlouhé době na hřišti a dostal se i do dobré šance, bohužel trefil jen boční síťku.
42:10
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr West, asistoval Ivo Dohnal (4:4).
41:17
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta bez asistence (3:4).
40:01
Omlouváme se, ale nastaly menší technické problémy.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině - domácí 11, hosté 10.
39:57
Těsně před koncem se do akce dostal Říha, ale Fučík neztratil koncentraci a ukázal perfektní zákrok.
38:37
Po srovnání skore je jasně v držení míčku opět Letka. Do šance se snažil dostat Ondruch a hned za chvíli i Dohnal.
37:49
Celá hala zajásala, když Letka otočila né příliš pěkné skore utkání. Ale za ani ne 30 sekud je srovnáno.
37:48
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval David Říha (3:3).
37:22
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr West, asistoval Tadeáš Klemens (3:2).
36:44
Lokša se v oslabení dostal do samostatného úniku, míček ale skákal a nestačil ho zpracovat a dostat do brány.
35:17
Vyloučen hráč Pavel Holuscha družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře.
33:40
Říha poslal náhod na Prudila, který stál před bránou, ale ten nebyl schopný zpracovat skákající míček.
32:46
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Martin Krupa (2:2).
30:19
Ondruch poslal křižnou přihrávku na Holuschu, v trajektorii přihrávky zavázel svitavský hráč, ale ten nejspíše se za sebou očekával svého spoluhráče a nadzvedl nohu. Tak se naskytla Holuschovi krásná přihrávka a pak přišel ještě krásnější gol.
30:18
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Pavel Holuscha, asistoval Dalibor Ondruch (1:2).
29:15
Halou teď zazvonila tyčka Krupy.
27:12
Dohnal se prohnal přes celou útočnou polovinu, ale Lamař míček sklapl mezi nohy.
25:39
Bregin se teď dostal do svízelné situace, kdy míček letěl lobem na za ním stojícího Zeleného, Ten ale skákající míček nestihl zpracovat a Fučík si s touto situací poradil.
24:55
Ondruch poslal první střelu Letky na svitavského brankáře Lamaře, ale ten byl pozorný.
23:38
Šincl proběhl sám kolem mantinelu, k němu se přihnali letkovští hráči, ale skákavou přihrávku dokázal dostal do brány.
23:37
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jiří Šincl, asistoval Jiří Blaha (0:2).
21:45
Letka opět na začátku třetiny v držení míčku, ale nějaké velké šance vidět nejsou.
20:23
Teď se nepochopitelně dostal Paskota až k Fučíkově bráně, ten ale předvedl perfektní zákrok.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině - domácí 10, hosté 8.
19:45
Naší letošní nováčci - West, Dohnal a Klemens se teď dostali do přečíslení, ale žádná velká akce z toho nakonec nebyla.
18:39
Pakosta a za chvíli i Kulhavý se dostal do šance, míček se ale vždy odrazil jen od zadního mantinelu.
17:40
Chyba hostů Dohnala dostala do výborné akce, ten to měl složité na brankovišti se sešli 4 svitavští hráči a ještě golman, který pro němu dobře zakročil.
15:57
Hra nabrala rychlejší spád a oba týmy jsou teď vyrovnaně na míčku. Pořád ale není vidět velké šance.
14:52
Ondruch na středu hřiště zachyboval a využil toho Šincl s Blaha a šli v přečíslení na Fučíka.
14:51
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jiří Blaha, asistoval Jiří Šincl (0:1).
13:18
Richter poslala na mantinel Dohnala, jako bolestné si Letka zahraje přesilovku.
13:17
Vyloučen hráč Vladislav Richter družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
12:20
Klemens vystřelil od mantinelu, ale míček se zastavil o prvního clonícího hráče.
10:39
Pavlík poslal z křídla do obrany Wollnému, který nahodil na Lamaře, ten byl pozorný a míček poslala mimo bránu.
09:50
Letka se v přesilovce k žádné velké šanci nedostala.
08:15
Do velké šance se dostal Toman, ale Kulhavý ho fauloval.
08:14
Vyloučen hráč Jan Kulhavý družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování hokejky.
06:36
Ve vetším držení míčku je Letka. Má i víc šancí, ale zatím žádná golová.
04:21
Rozehrávka Svitav vedle branky Letky, Svitavští se nechali zahnat až za svou branku.
03:08
Svitavy se Letku snaží napadat, ale pořád je vidět klidná hra.
01:49
Letka má míček v držení, ale žádná šance na bránu zatím nebyla.
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí tým, ale dlouho se míček u kluků neohřál.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Lukáš Musil, Vladislav Richter, David Říha, Josef Prudil, Ondřej Pakosta
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Petr Bregin, Lukáš Toman, Tadeáš Klemens, Ivo Dohnal, Petr West