1:6
1:3
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - TROOPERS Orel Telnice 5:12
8. Tadeáš Klemens, 8. Martin Lipovčan, 10. Martin Kopp, 25. Tadeáš Klemens, 57. Martin Lipovčan - 6. Petr Kubala, 9. Jakub Gregor, 15. Jakub Gregor, 21. Jiří Knotek, 24. Petr Jeski, 24. Vít Mlejnek, 27. Petr Kadlec, 32. Tomáš Suchomel, 33. Jiří Knotek, 44. Daniel Budík, 51. Jakub Gregor, 55. Jiří Knotek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 20, Roman Fučík 10 - Rudolf Turiak 17; po třetinách: 3:3, 1:6, 1:3;
60:00
Komentář hostujícího vedoucího týmu Petra Jeskiho: Fyzicky náročné utkání, možná někdy až za hranou., které jsme takticky i kvalitativně zvládli a dovedli v poklidu zápas do vítězného konce.
60:00
Komentář domácího trenéra Petra Gajdy: Na hokejce jsme byli konkurence schopni pouze v 1. třetině, kdy to vypadalo, že by to mohl být náš zápas. Bohužel časem jsme ukázali spíš nekvalitu a souhra velmi drhla. Na druhou stranu to není nijak překvapivé florbalky jsem 3 týdny neviděli. Vyzdvihnout dnes můžeme pouze perfektní oslabení, vrátíme se silnější. Děkujeme moc divákům a přejeme hezký večer všem.
60:00
59:59
Střely v 3. třetině: Letka - 8, Telnice - 13.
59:58
Boj o 3. místo tabulky obhájila Telnice.
58:36
Knotek opět dorážel před Fučíkovou bránou, ale ten si místečko u tyče pohlídal.
57:43
Kahánek křížem na Hubla, ale míček se do branky nedostal.
56:46
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Lipovčan, asistoval Petr West (5:12).
55:40
Rozehrávka v rohu hřiště. Lokša na volného Westa. Ten nahodil a Lipovčan zakončil.
54:12
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek bez asistence (4:12).
53:28
Pavla křižně na Gregora, ale míček Gregor nezpracoval.
52:48
Balek se snažil z otočky na úrovní velkého brankoviště zakončit, ale míček chytil Turiak.
51:21
Lokša dal přihrávku před branku, ale West jí podběhl, takže z toho nic nebylo.
50:45
Minich teď chtěl dorážet míček někde v úrovni kolen, ale míček se v souboji s Letkovským obráncem odrazil ven.
50:30
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jakub Gregor, asistoval David Mati (4:11).
49:17
Kubala na Fučíka, míček mu šel přímo na tělo, takže bez problému chytil.
48:48
West z trestné chtěl napravit svoji chybu, ale místečko u tyče Turiaka nenašel.
47:34
Knotek z obrany na Suchomela, vystřelil na bránu, ale byla to pouze tyčka.
46:51
Trestné střílení družstva TROOPERS Orel Telnice neproměnil Petr Jeski.
45:57
Vyloučen hráč Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
43:40
Knotek chtěl nahrát z poza branky na Jeskiho, míček však prošel dál na Budíka a ten bez rozmyšlení zakončil.
43:39
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (4:10).
41:49
Ondruch 2x z rozehrávky trefil Turiaka jen do nohy.
40:37
Letka hned od začátku třetiny tlačí na Telnici.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Roman Fučík družstva FBC Letka Toman Finance Group
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: Letka - 6, Telnice - 13
38:37
Knotek v šanci, opět sám před Hrabáčkem. Po chvíli Kadlec také v šanci.
37:54
Letka i v oslabení špatně rozehrává a míček se dostává vždy na čepele soupeře.
36:52
Vyloučen hráč Adam Wollný družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
36:13
Letka opět dobře brání. Sice většina střel dojde až k Hrabáčkovi, ale ten vždy dobře situaci vyřeší.
35:26
33:47
Letka má občasné šance, ale co střela na její branku, to gol.
32:53
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Daniel Budík (4:9).
31:13
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Tomáš Suchomel, asistoval Jiří Knotek (4:8).
27:40
Krásná akce Letky, hned na začátku přesilovky. Turiak míček vyrazil maskou, trefil tyčku.
27:32
Vyloučen hráč Vít Mlejnek družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za hra vysokou nohou.
26:50
Nához z obrané poloviny hostů. Ani jeden obránce Letky nebyl schopný ho zastavit, ještě ho faulovali.
26:49
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Kadlec, asistoval Petr Jeski (4:7).
25:53
Teď nemá ani jeden tým na vrch.
24:39
Balek dobře v obraně získal míček, poslala ho na Hubla. Ten nahrál od mantinelu na střed, kde byl úplně volný Klemens a ten zakončil.
24:38
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tadeáš Klemens, asistoval Dominik Hubl (4:6).
23:42
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Vít Mlejnek, asistoval Jakub Gregor (3:6).
23:42
Mlejnek sám na Hrabáčka a ten věděl kam míček poslat.
23:28
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval Jiří Knotek (3:5).
22:03
Letka má po dlouhé době míček pod kontrolou a snaží se vymyslet nějakou dobrou golovou šanci.
20:40
Letka se ještě neprobrala z pauzy a Knotek bez větších problémů zakončuje.
20:39
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Jeski (3:4).
20:01
Buly vyhrál tým hostů, Letka na ně ale tlačí.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině: Letka - 8, Telnice - 16
19:03
Letka zatím úspěšně brání. Vynutila si i rozehrávku.
17:44
Vyloučen hráč Pavel Holuscha družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za špatné střídání.
16:37
Vyloučen hráč Dalibor Ondruch družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
16:14
Krupa se dostal přihrávku před branku Turiaka, chtěl přihrát na Juráka, který stál u mantinelu, ale přihrávku překazili obránci Telnice.
14:37
Opět chyba v obraně Letky. Gregor sám na Hrabáčka a ten golu nedokázal zabránit.
14:36
13:28
Suchomel nahrál od mantinelu Knotkovi a ten se dorážkami snažil míček dostat za Hrabáčka. Ten byl pohotový a míček se do branky nedostal.
12:13
Hubl chtěl vystřelit, ale míček se zpomalil a hned poté se o zakončení chtěl postarat Kahánek, ale míček letěl mimo bránu.
10:45
Knotek teď už podruhé ohrožoval Hrabáčka. Míček chtěl backhandem dostat do brány, ale naštěstí pro Letku, míček proletěl vedle.
09:21
Hubl vystřelil na branku a míček se příhodně odrazil od Koppa pod Turiakova záda. Míček se pak dostal až za brankovou čáru.
09:20
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Kopp, asistoval Dominik Hubl (3:2).
08:34
Wollný zůstal sám v obraně a nezabránil vyrovnání Telnice. Boj o 3. místo v tabulce bude hodně zajímavý.
08:33
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jakub Gregor, asistoval Tomáš Pavla (2:2).
07:45
07:31
Skvělá akce Letky vedla k vyrovnání. Z obrany šel míč na Koppa, který stál u mantinelu a přihrál skákavý míček na Klemense. Ten byl pohotový a míček bez problému dopravil do branky.
07:30
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tadeáš Klemens, asistoval Martin Kopp (1:1).
05:43
Gregor poslal přihrávku před brankou a Kubala bez problému zakončil do prázdné branky.
05:42
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Kubala, asistoval Jakub Gregor (0:1).
02:46
Chyba Letky při střídání málem vedla ke golu. Letka je dnes velmi rozlítaná a kluci si na palubovce nerozumí.
01:57
Gregor sám stal vedle Hrabáčka, ale míček letěl vysoko nad.
00:45
Turiaka hned prozkoušel Ondruch, ten je však od začátku koncentrovaný.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Orel Telnice: brankář: Rudolf Turiak; hráči v poli: Petr Jeski, Jiří Knotek, Daniel Budík, Tomáš Suchomel, Petr Kadlec
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Adam Wollný, Jan Mrázek, Dalibor Ondruch, Martin Krupa, Radek Jurák