2:1
2:4
- : -

FBK Spartak Hluk - FBC Letka Toman Finance Group 5:7
5. Tomáš Janča, 37. Tomáš Janča, 40. Tomáš Olbert, 49. Pavel Krchňáček, 53. Pavel Krchňáček - 10. Lukáš Toman, 13. Vojtěch Blana, 36. Martin Krupa, 45. Lukáš Toman, 48. Dominik Hubl, 56. Dominik Hubl, 56. Petr Bregin; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Richard Podškubka 11, Lukáš Kolečkář 5 - Roman Fučík 25; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:4;
60:00
pokračování komentáře hostů: Také domácí měli jednoznačně velké příležitosti a zápas se mohl otočit na jakoukoliv stranu. V čem vidím obrovskou změnu je v atmosféře vzájemných zápasů. Doby, kdy jsme si nemohli přijít na jméno jsou pryč a je to v takovém přátelkém duchu (slovo poradil M. Tuhý - pochvala od trenéra). (část 2.)
60:00
další pokračování komentáře trenéra hostů: Všem z Hluku přejeme krasnE (ostravsky) Vánoce a bohatého Ježiška (opět ostravsky). Na závěr by bylo super kdybychom se mohli potkat v nějakém pozdějším playoffovém kole. Chci to toho ještě spoustu říct, ale domácí trenér smrdí a chce jít také do sprchy. Zdravíme všechny doma. (KONEC)
60:00
Komentář trenéra domácích: Zase stejně vyrovnaný zápas jako pokaždé s Letkou. Těšil jsem se na prodloužení, ale kluci to nezvládli a dnes končíme s prázdnou. Kalendářní rok je za námi a my byli úspěšní. Na jaře si užijeme florbal a pak uvídíme co bude dál. Ryby v rybníce rostou a nedají nám spát stejně jako pivo, ale na to jdeme teď hned. Díky soupeři.
60:00
Střely ve třetí třetině: Hluk - 14, Letka - 7 Střely celkově: Hluk - 30 , Letka - 20
60:00
Komentář trenéra hostů: Jako vždy se Spartakem vyrovnaný zápas. Domácí jsou silově a individuálně výborní. Počánaje dneškem jsme změnili organizaci hry a bylo vidět, že jsme kompaktnější a soustředili jsme se hodně na obranu, která dnes fungovala velmi dobře. Taky jsme si dnes dopředu vytvořili spoustu šancí, bohužel pro nás se špatným zakončením. (část 1.)
60:00
59:59
Počet diváků: 102
56:59
Holý střílí svou pověstnou tvrdou střelou těsně mimo,
56:11
Vyloučen hráč Dalibor Ondruch družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hra na zemi.
55:58
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr Bregin bez asistence (5:7).
55:09
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Petr Pavlík (5:6).
55:09
Potvrdilo se nepsané pravidlo: nedáš, dostaneš.
54:41
Janča sřílí v oslabení. Fučík chytá.
53:44
Kolečkář předvedl další fantastický zákok, vzápětí vyhazuje Janča míček za druhou půlku, čímž zacharaňuje situaci v oslabení.
53:13
Vyloučen hráč Jakub Zatloukal družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování hokejky.
52:58
Atmosféra by se dala krájet. Diváci už také nezvládají vyhrocenou situaci.
52:24
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Krchňáček (5:5).
52:24
Pavel Krchnňáček po nejasné situaci přeci jen gólem utvrzuje srovnaný stav.
51:53
Hosté dali zabrat Kolečkářovi několika střelami za sebou. Lukáš projevuje své kvality a vše s přehledem chytá.
51:15
Mrázek střílí mimo branku.
50:36
Diváci nestíhají točit hlavu z prava do leva.
48:24
47:01
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Dalibor Ondruch (3:5).
47:01
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Kolečkář družstva FBK Spartak Hluk
47:01
Ondruch nahodil míček, který skákal na brankové čáře. Hubl doráží.
46:31
Hubl znovu na zemi, tentokrát s sebou vzal řadu mantinelů, hra se tím přerušuje na delší dobu.
46:01
Toman v šanci trefuje Podškubku.
45:11
Hubl v souboji rameno na rameno s Holým padá tvrdě na zem.
44:01
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval Tomáš Lokša (3:4).
43:41
Domácí tým zachránil před střelou Lokši tyč.
42:15
Hosté zatím v přesilovce pouze jednou střílí na branku..
41:09
Pavel Krchňáček v oslabení ve velké neproměněné šanci.
40:49
Vyloučen hráč Radim Jílek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Hluk - 9 Letka - 7
39:30
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Radim Jílek (3:3).
39:30
Olbert vyrovnává střelou ve vzduchu.
36:08
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Ondřej Hubáček (2:3).
35:08
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Krupa, asistoval Dalibor Ondruch (1:3).
29:16
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil Tomáš Janča.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1.třetině: 7:6
19:07
Vyloučen hráč Dominik Hubl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
12:57
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana bez asistence (1:2).
09:39
08:37
Zatloukal a Blizňák v souladu střílí na branku, je z toho další zákrok pro hostujícího brankaře.
05:11
Hosté si připisují první střelu.
04:48
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Martin Krchňáček (1:0).
04:48
Hosté nezvládli přešílení 3 na 1 a domácí rychlým brejkem dávají gól.
03:25
Olbert střílí do břevna, brankář hostů ale si připisuje další úspěšný zákrok.
02:32
Hráč hostujícího týmu Pavlík Petr přerušil hru za brankou domácích nepovolenou hrou za brankou.
01:27
Začátek utkání probíhá ve velmi rychlém tempu. První střelu na branku zaznamenal Zatloukal Jakub z domácího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Jan Mrázek, Dalibor Ondruch, Martin Krupa, Pavel Holuscha, Vojtěch Blana
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Ondřej Hubáček, Radim Jílek, Jakub Zatloukal