0:0
3:1
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:2
3. Petr West, 48. Lukáš Toman, 58. Tomáš Lokša, 60. Marcel Balek - 18. Radek Dřevěný, 56. Michal Žůrek; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 20 - Daniel Chrást 26; po třetinách: 1:1, 0:0, 3:1;
60:00
Komentář hostí Vítězslava Cardy: Dnes jsme až na jednu pasáž ve třetí třetině nic nepředvedli a vyhrát jsme si takovým výkonem nezasloužili. Letce stačilo zahrát svůj standardní výkon a my jsme se porazili sami.
60:00
Komentář domácího trenéra Petra Gajdy: Dnes jsme toho soupeři mnoho nedovolili. Takticky to kluci zvládli na jedničku, všechny nebezpečné prostory zavřené. Hosty jsme udržovali v zápase naším naprosto šíleným zakončením, kdy jsme v obrovských šancích střelecky selhali a pak vyhrajeme chytrým gólem. vystřiženým z turnaje mistrů. Štastnou cestu domů.
59:14
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Marcel Balek, asistoval Petr Pavlík (4:2).
58:59
Letka má jedinečnou šanci odskočit Brnu. Na přihrávky si teď Letka dává velký pozor.
58:28
Vyloučen hráč Ondřej Bílek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
57:48
Mrázek nahrál z poza brány na Lokšu a ten poslal Letku opět do vedení.
57:47
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Jan Mrázek (3:2).
56:35
Hubl teď v golové šanci, ale Chrást opět perfektní zákrok.
55:59
Nápor na Letku byl silný a kluci oslabení nezvládli. A je vyrovnáno.
55:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Žůrek, asistoval Radek Dřevěný (2:2).
55:50
Brno se snaží pořád střílet, ale většina střel končí u hráčů Letky.
55:11
Vyloučen hráč Jan Nekula družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
55:00
Brno bez brankáře, Zaváhal teď obránce Letky.
54:13
Kahánek se teď snažil zdolat Chrásta, ale byl příliš blízko.
52:39
Vrtěl dostal z rozehrávky přihrávku a poslal střelu na Hrabáčka, ten je ale pořád koncentrovaný.
50:38
Tempo se teď se tempo hodně zrychlilo. Oba týmy se dostávají do šancí.
47:06
Dohnal běžel podél mantinelu, poslal přihrávku rozběhlému Tomanovi a ten posílá Letku do vedení!
47:05
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval Ivo Dohnal (2:1).
45:12
Pollak poslal přihrávku k mantinelu, kde stál Dřevěný. Hrabáček pozorný.
44:21
Letka na útočné polovině Brna, ale pokud se dostanou ke střele, míří mimo.
42:45
Kopp poslal přihrávku na střed, kde stál Hubl. Mířil do horní části branky, ale Chrást předvedl parádní zákrok.
41:35
Hned od počátku tlačí Brno na Letku, ta ale blokuje všechny střely, které šly na Hrabáčka.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: domácí - 12, hosté - 5
38:51
Ondruch nízkou střelu poslal na Chrástu, ten ale zase zachytal.
37:59
Dohnal vystřelil nad brankáře. Chrástovi se míček příhodně odrazil do ruky a naneštěstí pro Brno, to gol nebyl.
36:07
Mrázek nahrál na Lokšu, který stál před Chrástem, ale dorážka se nepovedla.
35:04
Hubl poslal míček za bránu na Pavlíka, ten mu nahrál zpátky, ale Hublovi míček prosvištěl kolem hokejky.
33:57
Vrtěl se dostal ke střele, ale letěla mimo.
32:49
Tentokrát Letka nic nepředvedla, musela čelit i nátlaku Brna.
30:44
Vyloučen hráč David Medek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:39
Kopp překazil střelu Házyho a zmocňuje se míčku.
29:46
I v oslabení Letka na Brno tlačí, do šance se dostal Ondruch. Brno celou přesilovku nějak tápe.
28:01
Vyloučen hráč Jan Nekula družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře.
27:40
Lokša na zbíhajícího Mrázka, ale ten šanci proběhl.
26:23
Dohnal se prodral přes brněnské hráče, ale Chrást mu šťastný konec překazil.
25:03
2x za sebou kombinace Ondruch, Kahánek, ale míček ne a ne skončit v brance.
24:34
Pavlík ze středu vystřelil, Hubl se snažil dorážet, ale Chrást míček chytl.
24:11
Bálek křížem na Hubla, ale nepodařilo se mu zakončit.
23:25
Vyloučen hráč Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
23:15
Novák se snažil backhandem dorazil, ale míček letěl mimo bránu.
22:37
Dohnal se dostal do šance. Bohužel byl příliš blízko brankáři, ale Brněnská obrana teď zaspala.
21:13
Brno teď tlačí na Letku, Bouška se dostal ke střele, ale Hrabáček je od začátku třetiny koncentrovaný.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině: domácí - 8, hosté - 7
19:52
Brnu už se nepodařilo dostat se ke střele.
19:15
Žůrek se z obrany dostal ke střele a Hrabáček vyráží maskou.
18:29
Vyloučen hráč Martin Krupa družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
17:51
Brno srovnává! Bílek přihrál Dřevěnému přesně před Hrabáčka a ten s tím už nemohl nic dělat.
17:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Ondřej Bílek (1:1).
16:15
Vrtěl z poloviny vystřelil na Hrabáčka, ten ale ukázal perfektní zákrok.
14:52
Bouška z ostrého úhlu prověřil Hrabáčka, ten ale u tyčky zůstal jako přilepený.
12:59
Holuscha se dostal ke střele, ale zastavili jí Brněnští obránci.
10:45
Kopp se dostal ke střele, ale ta mířila nad.
09:52
Vyloučen hráč Ivo Dohnal družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:00
Zase Hubl v šanci, střela letěla do rohu.
07:45
Balek kombinoval s Hublem, Hubl se dostal i ke střele, ale místečko tam nebylo.
06:12
Holuscha z obranné poloviny poslal přihrávku přes celé hřiště na Lokšu, ten ale bránu minul.
04:47
Chrást teď udělal chybu, skočil pro míček za brankou, nepodařilo se mu ho chytit, ale Letka šance nevyužila a skore zůstává stejné.
03:26
Další šance Letky, Pavlík s Hublem se octli jen před jedním obráncem Brna, ale Hubl trefil jen Chrástu do hrudníku.
02:48
Ze středu Klemens poslal přihrávku na Westa a ten zakončil do horního růžku.
02:47
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr West, asistoval Tadeáš Klemens (1:0).
01:23
Házy chtěl kombinovat s Nechvátalem, ale obrana Letky jim první šanci překazila.
00:45
První střelu zápasu vypálil Pavlík, střela ale mířila za branku.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů, ale Letka na ně tlačí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Radek Dřevěný, Ondřej Bílek, Adam Bouška, Lukáš Vrtěl, Patrik Pollak
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Martin Kopp, Marcel Balek, Radim Kahánek, Dominik Hubl, Petr Pavlík