4:1
4:2
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Snipers Třebíč 11:7
4. Martin Krupa, 11. Radim Kahánek, 12. Dominik Hubl, 22. Martin Kopp, 28. Martin Krupa, 35. Dominik Hubl, 40. Dominik Hubl, 44. Ivo Dohnal, 48. Radim Kahánek, 56. Martin Krupa, 59. Radim Kahánek - 5. Adam Benáček, 8. Milan Picmaus, 13. Lukáš Vlach, 18. Vojtěch Janata, 23. Ondřej Blažek, 49. Ondřej Blažek, 60. Milan Picmaus; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 6:6; využití: 2:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Roman Fučík 27 - Jan Bazala 27; po třetinách: 3:4, 4:1, 4:2;
60:01
Komentář trenéra hostí: Polovinu zápasu kdy jsme plnili taktické pokyny, jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale funkce druhé třetiny jsme se přizpůsobili hře soupeře a Letka nás přehrála.Soupeře gratulujeme a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů
60:01
Komentář domácího trenéra: Dnešní zápas ukončit, zapomenout a odejít. Utrpěli jsme výhru a to pouze naší útočnou kvalitou. Do obrany naprostá katastrofa, 5 gólů jsme si v podstatě dali sami. Potrénovali jsme přesilovky, musíme si uvědomit, že takhle vyhrávat s kvalitnějšími soupeři nebudeme, hrát v pěti i s beky. Raději už jdu. Soupeři štastnou cestu domů.
60:00
59:59
Střely Letka:13 Třebíč 9
59:59
Celkově: Letka:38 a Třebíč:34
59:57
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Milan Picmaus, asistoval Lukáš Vlach (11:7).
59:55
Vyloučen hráč Ivo Dohnal družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
58:56
Taková lehká přihrávka od HUbla na Kahánka a ten se nemýlil
58:53
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (11:6).
57:07
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
56:13
Pavlík teď vymíchal všechny, to byla krásna individuální akce, ale bohužel nezakončil to golem
55:22
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Krupa, asistoval Petr West (10:6).
53:55
Štveráček střílel, ale rána letěla hodně mimo
53:33
Tak tato přesilová hra Letky nebyla úplně to pravé ořechové, ale čas se pomalu blíží do konce, tak není nač spěchat
53:31
Standardní situace pro Třebíč: ale nic nevymysleli
51:38
Kopp teď netrefil poloodkrytou bránu, tak to byla škoda, do útoku jde Třebíč i když hraje ve čtyřech, prakticky už nemá co ztratit
51:02
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
50:45
A další náběh Kahánek zkoušel ze vzduchu trefit míček, míček sice trefil, ale směr nebyl úplně ideální, ale snaha se cenní. Letka teĎ docela svého soupeře točí
49:21
Kopp zkoušel překvapit golmana z boku, ale nebylo kudy propasírovat míček.
48:15
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Jaroslav Dlabač (9:6).
47:45
Třebíči docházejí síly a nebo se diesel mašina jménem Letka konečně rozjela
47:44
47:30
Lokša dostal přihrávku na paty, škoda mohl jít sám na golmana
46:53
Letka zatím své oslabení brání na jedničku, Třebíči se nedaří žádná kombinace, dokonce Pavlík zkoušel najít volného spolluhráče, ale přihrávka nebyla vůbec ideální
45:14
Vyloučen hráč Marcel Balek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
43:51
Tak více to vyhovovalo Letce, kdy navyšuje skore již o 3 branky.
43:47
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Ivo Dohnal, asistoval Tadeáš Klemens (8:5).
43:21
Tak tato přesilovka Třebíči nevydržela dlouho, a uvidíme hru 4na4, uvodíme komu to bude více vyhovovat
42:44
Vyloučen hráč Milan Picmaus družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
42:37
Vyloučen hráč Martin Krupa družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
39:39
Hm luxuska, Balek na sebe natáhl snad 4 hráče, a pak jen poslal přesnou přihrávkou na Hubla, ten neměl těžkou práci a dává gol
39:18
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Marcel Balek (7:5).
35:17
Tak HUbla už nebavilo se na to dívat, tak prostě dostal přihrávku od Kahánka a vystřelil
34:55
Vyloučen hráč Tadeáš Klemens družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře.
34:38
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Radim Kahánek (6:5).
34:05
Pavlík na jedné straně a Sýkora na straně druhé, teď to je pro golmany slušná rychlá hra
32:47
Fučík teď podržel svůj tým, kdy obrana úplně nestíhala
32:06
Balek se s tím neštval a vystřelil, míček letěl do tyčky pouze, chyběly centimetry.
31:12
Hezká akce od Třebíče na jeden dotek a Fučík jen se roztáhnul a čekal zda ho to trefí a trefilo
30:07
Aktivní pasáž od obou celků, hra je teď nahoru a dolů
28:25
Hmm ledový klid od Pavlíka, kdy prostě čekal a čekal a čekal a pak jen takovou žabkou našel volného Krupu a ten do prázdné
27:56
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Krupa, asistoval Petr Pavlík (5:5).
27:00
A opět ta koncovka - Kahánek si udělal dva hráče, ale selhal v koncovce
26:19
Třebíč celkem solidně brání a Letka se nemůže dostat do vyložené šance, trenér už ani neřve, je zatím dost času na změnu skóre, tak uvidíme. Je však pravda, že pokusy o střelu jsou, ale lítá to všude možně jen né do brány
25:19
Pavík zkoušel vystřelit, ale netrefil bránu
24:14
Klemens si obhodil jednoho hráče, už mohl střílet, ale míček mu sklouzl z čepele a nakonec z této akce nebylo nic.
23:41
Tak ne Letce se stále nedaří mi příjde dostat se do tempa, je to takové neslané nemastné
22:42
21:18
Tak domácí to v přesilovce už nestihli, ale vynahradili si to ve hře pět na pět
21:04
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Kopp, asistoval Radim Kahánek (4:4).
19:45
Tak gol, ale naplatí, protože rozhodčí foukl do píšťalky dříve a něco se mu nezdálo
18:57
Vyloučen hráč Josef Svoboda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
18:57
A letka bude hrát další přesilovkuvku zatím jsou ve výhodě
18:24
Tak nakonec se Třebíči podařilo dát branku, Fučík sice něco zkoušel signalizovat, ale rozhodčí byl nakopromisní
17:42
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata, asistoval Lukáš Macálka (3:4).
17:14
Zatím obrana Letky odolává tlaku
16:31
Tak a je tady double přesilovka pro Třebíč
16:06
Vyloučen hráč Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:06
Vyloučen hráč Tadeáš Klemens družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
15:19
Fučík teď reflexivně zasáhl, tak to bylo se štěstím pro domácí celek
14:32
Šance tři na jednoho pro Letku, ale nakonec Donhal nevyřešil tuto výhodu úplně dobře a nakonec z této akce nebylo nic
13:00
Hubl zkoušel skákavou přihrávkou najít Kahánka, ten však tento krotký míček netrefil
12:39
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Tomáš Sýkora (3:3).
11:15
Hezká akce Kopp našel krásnou přihrávkou Hubla a ten dává branku střelou po zemi
11:13
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Martin Kopp (3:2).
10:54
Vyloučen hráč Lukáš Macálka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
10:30
Hm Toman teď použil svou sílu a doslova ramena odtlačil svého soupeře za mantinel
10:15
10:00
Balek svkělé našel volného Koppa ten ještě zkoušel najít Kahánka před bránou, ale byl už moc blízko brankáři
08:52
Standardka Třebíče, ale výborný blok domácí obrany
08:25
Letka jakoby nebyla dostatečně zahřána. Snad se brzy dostanou do tempa
08:12
Dohnal pěknou přihrávkou na střed našel Kahánka, ten však nemířil dobře a větší šanci měli teď hosté. A dokonce stihli i vstřelit branku, tak toto se Letce vůbec nepovedlo. Špatná obrana, špatná
07:37
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Milan Picmaus, asistoval Tomáš Sýkora (1:2).
06:29
Letka má k dispozici přesilovou hru, ale zatím jim míček utíká
05:40
Vyloučen hráč Lukáš Macálka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
04:59
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Lukáš Vlach (1:1).
03:19
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Krupa, asistoval Martin Lipovčan (1:0).
03:19
Lipovčan zpoza brány přihrával a našel volného Krupu a ten se nemýlil a otevírá skóre dnešního zápasu
03:00
Pavlík málem vystihl chybnou rozehrávku
02:20
Třebíč zatím kombinuje za svou bránou a nedaří se mu nic vymyslet, Letka totiž vše hlídá
01:15
Vypadá tom že Letka bude aktivně napadat hned od začátku. Balek teď nepustil hráče kolem mantinelu a zachránil tak možné nebezpečí
00:15
Petr Pavlík se hned pokouší o první střelu, ale překvapivě měli vzápětí větší šanci hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Macálka, Lukáš Štveráček, Jaroslav Dlabač, Ondřej Blažek, Vojtěch Janata
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Radek Jurák, Adam Wollný, Martin Lipovčan, Petr Pavlík, Martin Krupa