3:1
3:0
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Aligators Klobouky Teamstore.cz 6:3
25. Vojtěch Blana, 27. Jan Mrázek, 29. Tadeáš Klemens, 45. Dominik Hubl, 48. Jan Nekula, 60. Vojtěch Blana - 16. Dominik Král, 18. Pavel Zbořil, 26. Denis Jakubec; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 20 - Patrik Rychlý 24; po třetinách: 0:2, 3:1, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostí Pavla Volka: Děkuji domácím za utkání. Domácí od 2. třetiny převzaly otěže zápasu, kde byli běhavější, důraznější, přesnější na hokejce. Ve 3. třetině využili svého důrazu před brankou. Děkuji domácím za utkání.
60:00
Komentář trenéra domacích Petra Gajdy (1/2): Začátek zápas byl herně celkem podařený. Bohužel jsme nevyužili šance a po dvou chybách jsme prohrávali 0:2. Snažili jsme se trpělivě hledat okénka v obraně hostů, nakonec se nám to 5x úspěšně podařilo i s rozvlněním síťky. Spoustu dalších příležitostí jsme úspěšně spálili.
60:00
Komentář trenéra domacích Petra Gajdy (2/2): Tak nějak cítím, že už bychom potřebovali play-off a další cíl a motivaci. Přejeme hostům šťastnou cestu domů a zítra se těšíme na herní trénink.
60:00
59:59
Střely: Letka - 9, Klobouky - 5.
59:31
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana bez asistence (6:3).
59:00
Klobouky v bez golmana.
58:40
Timeout Aligators Klobouky Teamstore.cz
58:21
Pavlík taky v šanci. Sám šel na golmana, ale koncovku moc nepromyslel.
56:46
Toman se dostal do obrovské šance, ale z otočky bránu netrefuje.
54:34
West v úniku, chtěl si Rychlého rozhýbat, ale míček se do branky nedostal.
52:56
Krupa z rohu na Ondrucha, který byl před bránou, ale dorážka se zase nevyvedla.
50:54
Ondruch sám před bránou, ale míček se mu zamotal pod nohy.
47:47
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Nekula, asistoval Vojtěch Blana (5:3).
47:46
Nekula vymentl pavučinky v horním rohu brány a Letka odskakuje na rozdíl dvou golů.
44:04
Král 2x v obrovské šanci. Prvně mu dorážka nevyšla a podruhé trefil tyč.
44:01
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Martin Kopp (4:3).
42:54
Hra je poklidná, oba týmy se občas dostanou ke střele, ale během třetiny se určitě hra bude díky vyrovnanému stavu stupňovat.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: Letka - 11, Klobouky - 9.
39:43
West poslal přihrávku na Dohnala, který číhal před brankou, ale míček mu projel pod čepelí.
38:03
Líznar po dlouhé době střílí na Hrabáčka, ten vytasil svou levačku a míček bez problémů chytil.
36:47
Hubl s míček proběhnul celé hřiště, poslal přihrávku na obránce Balka, ten nahrál Koppovi, ale míček mířil přímo na golmana.
34:52
Blana v golové šanci, ale Rychlý opět předvedl perfektní zákrok.
33:40
Obrovské šance obou stranách! Většina hráčů chodí sami na golmana, ale Hrabáček s Rychlým předvádí perfektní zákroky.
31:59
Rozehrávka od mantinelu. Krupa rozehrál na Ondrucha, ale Rychlý byl ve středu a míček bez větších problémů chytil.
29:45
Klobouky teď polevily a Letka na ně tlačí. Bylo teď vidět mnoho pěkných šancí, ale i tak se Letka vedení nedočkala.
28:22
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tadeáš Klemens, asistoval Petr West (3:3).
27:12
Pavlík poslal skákající míček na Bálka, ale tomu se koncovka nevydařila.
26:22
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Mrázek, asistoval Vojtěch Blana (2:3).
25:06
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Denis Jakubec, asistoval Pavel Zbořil (1:3).
24:54
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Jan Mrázek (1:2).
24:53
Nekula vybojoval skákající míček na půlce, míček se přívětivě odrazil k Mrázkovi, poslal přihrávku na Blanu a ten nekompromisně zakončil.
22:45
Hubl se s míčkem dostal až k Rychlému, ale míček si Rychlý zpacifikoval rukou.
21:13
Od začátku utkání na míčku Klobouky. Během chvíle se ke střele dostal Líznar i Zbořil.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: Letka - 9, Klobouky - 9.
18:24
Dohnal sám na golmana. Mířil ale moc nízko. Po chvíli se k míčku dostal i Klemens, ale střela mířila mimo.
17:38
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Patrik Jedlička (0:2).
17:37
Obrana Letky zaspala a Klobouky to krutě potrestali a navyšují své vedení.
15:31
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Dominik Král, asistoval Patrik Jedlička (0:1).
14:12
Vyloučen hráč Dalibor Ondruch družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
13:46
Dvě šance Mrázka! Snažil se míček dorazit do brány, ale marně. Rychlý Klobouky podržel.
11:59
Hubl s Kahánkem kombinovali a míček se dostal k Pavlíkovi, který stál před bránou. Míček do branky se mu umístit nepodařilo.
10:15
Hubl z otočky chtěl trefit místečko v rohu branky, ale Rychlý se na tyčku nalepil.
09:03
Hos od půlky poslal střelu až k Hrabáčkově brance, číhal tam i Líznar, ale nepodařilo se mu zasáhnout míček.
07:12
Král byl za bránou Hrabáčka, míček se odrazil nebezpečně na brankáře, ale ten situaci zvládal a o míček se postaral.
04:58
Letka je na míčku, ale dostat se až k bráně Klobouků je teď pro Letku silný oříšek.
03:08
Balek od půlící čáry posílá střelu na bránu Rychlého, ale míček se odrazil jen od zadního mantinelu.
00:35
Hned po úvodní buly vyzkoušel Klemens Rychlého. Ten už od začátku zápasu soustředěný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Michal Kolaja, Tomáš Hos, Jakub Gremmel, Tomáš Líznar, Dominik Král
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Petr West, Petr Bregin, Lukáš Toman, Tadeáš Klemens, Ivo Dohnal