1:1
3:3
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - 1. FBK Rožnov p/R 5:4
16. Dalibor Ondruch, 26. Vojtěch Blana, 43. Dalibor Ondruch, 51. Dominik Hubl, 53. Radim Kahánek - 31. Josef Viktořík, 48. Josef Viktořík, 57. David Žniva, 59. Petr Burýšek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Roman Fučík 21 - Marek Obšivač 16; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:3;
60:01
Komentář hostujícího kapitána: Dneska není moc co hodnotit, nic nám nefungovalo. MOžná nám soupeř vnutil svou hru, a proto nám nic nefungovalo. Děkuji soupeři za férovou hru a divákům za atmosféru
60:01
Komentář domácího trenéra:Děkujeme soupeře za zápas. Bylo to z obou stran tvrdé utkání, ale celkem férové. My jsme hráli výborně do obrany ze situace 5 na 5 jsme obdrželi jenom jeden gól. Na druhou stranu jsme jenom 3 dali. Vytvořili jsme si zase spoustu gólovek,, šetříme si střelecký prach do play-off. Jsem spokojen, odmakaný zápas. Kontrolovaný až skoro do konce. Přejeme soupeři hezkou cestu domů.
58:19
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval Josef Viktořík (5:4).
57:57
Vyloučen hráč Petr Pavlík družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za špatné střídání.
57:57
Tak možná bude ještě drama
56:55
Tak nakonec Rožnov využívá tuto přesilovku a snižuje na rozdíl dvou branek
56:32
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil David Žniva, asistoval Lukáš Novosad (5:3).
55:25
Tak ne Rožnov si v této přesilovce nevytvořil žádnou větší šanci, takže skóre zůstává stejné a navíc Rožnov to te´d zkouší v 6 lidech bez brankáře
53:38
Rožnov ještě může s tím zápasem něco udělat a teĎ k tomu má ideální příležitost
53:00
Vyloučen hráč Tadeáš Klemens družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
52:16
Tak jak se to říká se teď potvrdilo, nedáš dostaneš, nejprve Rožnov trefil tyčku a poté na druhé straně Kahánek dává branku
52:15
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
52:15
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (5:2).
50:08
Tak to byl klasický gol od HUbla, výjezd přes střed - podívání kde to má vystřelit a střela do horního růžku brány
50:07
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl bez asistence (4:2).
49:14
Letka může opět odskočit, má k dobru přesilovou hru.
48:51
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
48:36
Tak a Rožnov se vrátil do zápasu, dneska to bude napínavé jak trenky
47:22
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (3:2).
46:43
Fučík teď reflexivně zasáhl a podržel svůj tým to byl důležitý zákrok. Trenér domácích řve na Hubla zprava ! a my nevíme zda mu přišla zpráva na mobil nebo měl útočit zprava :D
46:00
Krupa dostal možnost vystřeli z první ,ale rána letěla mimo
45:25
Letka sice chyby dělá, ale Rožnov toho jako kdyby nechtěl využít.
42:47
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dalibor Ondruch z trestného střílení (3:1).
42:47
Tak vypadá to, že Ondruch si dnes udělá Hattrick přes trestné střílení
40:01
Ondruch se špatně postavil na uvodní buly a hosté toho využili a hned běželi aktivně dopředu, ale překvapivě z toho měla šance Letka z protiakce
35:58
Letka začíná svou akci poklidnýma přihrávkama za svou bránou, Rožnov zatím nenapadá
34:44
Krásné zpracování od KAhánka ze vzduchu, ale vzal si toho po tomto zpracování moc a přes čtyři hráče už neměl nárok projít
33:39
Tak a vypadá to, že se tempo zvýšilo o jednu obrátku. Oba celky se teď solidně rozehřály, tak uvidíme zda bude padat více gólů
32:15
Trenér domácích řve jako tygr po svých hráčích
30:34
Tak to byla rychlá přesilovka, Ondruch ani nedošel na trestnou vlastně mohl odcházet
30:19
30:17
Vyloučen hráč Dalibor Ondruch družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
28:58
Lokša teď mohl navýšit skóre, ale golman se natáhl jako vorvaň přes celou bránu a nedovolil nic a dál drží naděje svého týmu
27:05
Burýšek vyzkoušel backhend, ale vysoko nad a Fučík neměl práci
26:23
Snadná práce pro Blanu, který dostal přihrávku na hůl a do odkryté brány a Letka odskakuje o 2 branky
25:41
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Dalibor Ondruch (2:0).
21:55
Letka má k dobru další přesilovou hru v zápase, uvidíme zda bude lepší, než předešlá, zatím má Rožnov míček na svých holích
21:30
Vyloučen hráč Zbyněk Štamposký družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
20:25
Uvidíme zda Letka nastolí větší tempo nebo jí bude jednogolové vedení uspokojovat.
18:52
Bregin vystřelil míček mu sjel a byla to více nebezpečná střela, než kdyby se do toho opřel, golman měl s tímto skákavým míčkem problémy.
17:50
Hosté měli rozehrávku z rohu, ale hostům se teď nic moc nedaří vymyslet, hra je opravdu ospalá, až teď Barabáš ohrozil Fučíkovu svatyni
15:59
Blana skvělé v oslabení šel sám na golmana hostí a vybojoval trestné střílení, které proměnil Ondruch
15:42
14:24
Celá čtyřka Letky zatím skvělé odolává, Je třeba říct, že Rožnov si šance dělá
13:41
Uvidíme zda Rožnov promění svou šanci.
13:40
Vyloučen hráč Dalibor Ondruch družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
12:53
Hosté budou mít přesilovou hru
12:33
Krupa střílel, ale obrana si dobře zaklekla.
11:20
Oba týmy to zkouší vzduchem, po zemi, ale tak ani tak se nikomu nedaří nic vymyslet
09:11
Ne zatím hra je neslaná nemastná a hlavně ospalá. Větší šanci měl teď Kopp, ale střela mu úplně tak nesedla, Obrana hostí zatím stíhá a je kompletní
07:13
Letka má k dizpozici přesilovou hru, tak uvidíme zda bude úspěšná.
07:06
Vyloučen hráč Filip Kristek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
05:24
Vypadá to, že Rožnov se dostává do tempa a je teď více na míčku
04:45
Hubl zkoušel projít sám, ale obrana byla na svém místě
03:20
A první střela od hostujícího týmu, ta byla velká i více nebezpečná. Fučík toho moc neviděl