0:3
0:3
- : -

Hippos Žďár n/S. - FBC Letka Toman Finance Group 3:9
6. Lukáš Zeisel, 18. Ondřej Dvořák, 19. Vojtěch Haman - 16. Dalibor Ondruch, 16. Tomáš Lokša, 17. Vojtěch Blana, 26. Jan Nekula, 38. Martin Kopp, 40. Marcel Balek, 46. Dominik Hubl, 50. Vojtěch Blana, 58. Tomáš Lokša; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 18 - Martin Hrabáček 21; po třetinách: 3:3, 0:3, 0:3;
60:00
Střely: domácí - 14, hosté - 9
60:00
Počet střel v zápase: domácí - 24, hosté - 27
60:00
Komentář trenéra hostů: Děkujeme domácím za pěkný férový zápas v sympatické hale a s fandícími diváky. Dnes kluci dostali celkem vlastní prostor ve hře, kde si mohli vybrat jak a co budou hrát. Po 1. zahřívací třetině jsme začali více běhat a hráli jsme velmi dobře. Dozadu odmakané perfektně. Třetí třetina velká pochvala, půjde to..
60:00
Komentář trenéra domácích: Jediné pozitivum byla silná divácká základna. My jsme toho bohužel moc nepředvedli. Soupeři jsme svými chybami nabídli velké množství brejků a jen díky Kratochvílovi nebyl rozdíl větší. Nám chyběl pohyb s i bez míče. Teď nám nezbývá nic jiného než vyhrát s Klobouky. Děkujeme báječným divákům.
60:00
57:57
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Marcel Balek (3:9).
57:57
Kratochvíl vytáhl skvělý zákrok, ale na následnou dorážku byl i on krátký.
56:15
Haman ve dobré šanci, Hrabáček ale helmou vyráží.
55:54
Kratochvíl se dnes v bráně opravdu nenudí, připisuje si další zákrok.
53:47
Nekula nasadil Dvořákovi O. pěkné housle.
51:48
Petřiček u mantinelu tvrdě atakoval jednoho z hráčů hostů, ale naštěstí rozhodčí viděli zákrok čistě, i když se to trenérovi Letky moc nelíbilo.
51:30
Kratochvílovi teď projel míček pod nohou, ale naštěstí nebyl blízko nikdo z hostů aby míček dorazil.
49:30
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Martin Kopp (3:8).
48:58
Na to, že je třetí třetina a je nejvyšší čas bojovat o vítězství, v počtu střel nevidíme vysoká čísla.
48:13
Halm se při běhu posadil, ale stihl ještě vystřelit.
45:54
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Marcel Balek (3:7).
42:01
Jen zázrakem trenér hostí zítra vydá hlásku.
40:00
40:00
39:59
Počet střel: domácí - 4, hosté - 12
39:08
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Marcel Balek bez asistence (3:6).
39:08
Balek gólovou střelu vymetl až z paty.
37:45
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Kopp, asistoval Dominik Hubl (3:5).
36:58
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:12
Skvělý zákrok Kratochvíla,který se opět v bráně projevuje jako jistota ve vypjatých situacích.
35:32
Těžký souboj Staňka s Holuschou u mantinelu.
32:30
Jeden z top 5 bubeníků na loňském MČR starších žáků se začíná projevovat.
31:22
Zeisel poslal přihrávku na nikoho, ale i to se počítá.
30:33
Dvořák O. sviští po hřišti jako neřízená střela, poté nahrává na připraveného Zeráka, který zakončuje do rukou Hrabáčka.
28:56
Jestliže se hosté více neposnaží, nevyhrají.
28:55
Dvořák F. vletěl přímo z trestné lavice na hřiště jako torpédo a hned se zapojuje do hry.
28:04
Hosté v přesilovce zatím na procházce.
27:45
Příhoda zachraňuje nebezpečný míček před Kratochvílovou bránou.
27:20
Hosté v přesilovce si zatím jen tak pinkají.
26:55
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
26:34
Další nebezpečná akce hostů, Kratochvíl ale domácí drží.
25:17
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Nekula, asistoval Dalibor Ondruch (3:4).
25:17
Nedůrazem na brankovišti další gól domácích.
24:12
V útoku duo Zeisel - Dvořák O., přesnost nahrávek 10/10 avšak střelba na bránu momentálně mimo.
22:38
Po nezdařilém nájezdu domácích se k míšku dravě dostává tým hostů, zdárně přerušují každou hroší akci.
21:36
Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil Lukáš Zeisel.
20:00
20:00
19:59
Střely domácí 6, hosté 6
18:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Dvořák (3:3).
18:14
Ale teprve teď ke konci první třetiny začíná pravá podívaná pro diváky. Domácí dvěma rychlými góly dorovnávají.
17:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Lukáš Zeisel (2:3).
16:49
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Jan Mrázek (1:3).
16:49
Domácí jakoby po prvním inkasovaném gólu přestali hrát, hosté toto zaváhání patřičně potrestali a to hned třemi góly.
15:46
15:10
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dalibor Ondruch bez asistence (1:1).
15:10
Trochu smolný gól pro domácí, jeden z obránců botou tečoval míček do branky a Kratochvíl tak neměl šanci.
14:38
Domácí se tlačí na útočnou polovinu, ale hosté je ne a ne pustit.
11:54
Petříček vyslal dlouhou přihrávku na Halma, který byl úplně sám před hostujícím brankářem, bohužel bránu netrefil.
08:58
Komentář pořadatelského stolku: florbal nahoru-dolu je přesně to, co jsme nechtěli hrát, a co hrajeme...
05:34
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Filip Dvořák (1:0).
05:34
Nahození Dvořáka F. od půlky v brankovišti perfektně tečoval Zeisel a posílá tak domácí do vedení.
04:32
Zerák v šanci, ale oba jeho pokusy Hrabáček zneškodňuje.
03:11
Zatím můžeme vidět opatrnější začátek z obou stran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Jan Nekula, Radek Jurák, Vojtěch Blana, Jan Mrázek, Dalibor Ondruch
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Ondřej Dvořák, Vojtěch Haman, Ondřej Zerák
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u zápasu 19.kola Národní ligy mezi domácím Hippos Žďár nad Sázavou a FBC Letka Toman finance group.