2:2
3:1
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - FBC Vikings Kopřivnice 5:3
22. Vojtěch Blana, 28. Vojtěch Blana, 44. Dalibor Ondruch, 51. Lukáš Toman, 59. Dominik Hubl - 22. Lukáš Soukal, 28. Petr Mužný, 42. Ondřej Kubátko; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Roman Fučík 17 - Jan Klinka 31; po třetinách: 0:0, 2:2, 3:1;
60:01
Komentář asistenta trenéra hostí:Zápas se nám vůbec nepovedl a z našich chyba dával soupeř góly. A do dalších zápasů se musíme polepšit . Soupeři mnoho štěstí.
60:01
Komentář trenéra domácích: Děkujeme hostům za zápas. V první třetině Moravskoslezský přebor, soupeř neběhal, my jsme neběhali, míček nechodil. Od druhé třetiny jiná Letka, běhavá, míček začal chodit do prostor o kterých jsme před zápasem mluvili a začali jsme soupeře přehrávat. Od druhé třetíny jsme Kopřivnici přestříleli a hráli v pěti lidech, obránci se zapojili do útoku a soupeř měl problém nás bránit
60:01
2_. Jinak bez debat osobka je nepříjemná. Jsme s jistotou na 3. místě, zatím výborná sezóna. Děkujeme našim věrným divákům i těm přespolním z Kopřivnice.
58:54
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Martin Lipovčan (5:3).
58:00
Pavlík teď šel sám do tří hráčů a podržel drahocenné vteřinky, poslední 2 minuty hry ?
52:59
Kopřivnice teď přidala na tempu, zřejmě se teď otevře jejich obrana a LEtka toho snad využije, zatím nebudeme předbíhat
50:36
Tak přece jen se ujímá Letka vedení, Toman se vytočil z poza brány a golman nevěděl kde je a co se děje a Toman toho využil a zasunul
50:35
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval Jan Mrázek (4:3).
50:00
Zbývá 10 minut a je to velmi vyrovnané. Dnes to může skončit jakkoliv..
49:39
Tak bohužel ani tato přesilovka neskončila golem
48:18
Teď by měla LEtka odskočit. Šance jsou, mají dobré postavení, ale štěstíčko chybí.
47:46
Třetí přesilovka pro domácí
47:45
Vyloučen hráč Petr Mužný družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:54
Blana dostaL Přihrávku od Nekuly, ale rána mu nesedla, škoda Letka mohla konečně odskočit a né jen pořád dotahovat
45:19
Chytré od Hubla, nahodil míček před bránu a málem z toho byl vlastní gól
43:17
Tak to byla krásna teč před golmanem od Ondrucha a skore je opět srovnáno !
43:16
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Vojtěch Blana (3:3).
42:19
Kopřivnice přijela pouze v 11 lidech, čekal jsem, že LEtka je uběhá, ale moc se jí to zatím nedaří
41:53
Ne ne a ne hra Letky dnes není vůbec optimální...
41:51
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Vojtěch Zátopek (2:3).
39:59
Hezky zahraná přesilovka v ní jedno břevno a mnoho šancí, zbytek si nechají do třetí části. Střely Letka:17 a Kopřivnice 7
38:40
Druhá přesilovka pro Letku
38:39
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
37:10
Teď PAvlík břevno trefil !
35:32
POhyb hry hostí není dobrý, ale pohyb domácích je ještě o něco horší, alespoň určitě v některých situacích
33:11
Blana takovou lišáckou střelou chtěl překvapit golmana do ''teploměru'' z hodně ostrého uhlu a moc nechybělo
32:06
Tak ani letka nevyužila přesilovou hru
31:15
Hodně střel v této přesilovce, ale žádna velká šance
30:23
Letka si formuje své postavení, Hubl zkoušel klasickou střelu z výjezdu ta mu však nevyšla
29:43
Uvidíme s čím přijde LEtka do přesilové hry
29:42
Vyloučen hráč Daniel Opatřil družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hra na zemi.
28:26
Hra od obou týmu je taková neslaná nemastná, přijde mi jakoby by byli oba celky unavené. Taková jarní únava
27:28
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Jan Mrázek (2:2).
27:28
Stejně jako stav na 1:1 i stav na 2:2 byly dva rychlé góly po sobě.
27:04
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Mužný, asistoval Vojtěch Zátopek (1:2).
26:40
Krásné zpracování Opatřila ze vzduchu
25:00
Po rychlých 2 gólech to vypadá, že se situace uklidnila a vypadá to na stejný průběh jako v celé první třetině
21:50
Tak to nějak tak vypadá, že gólové hody si nechali oba celky na druhou třetinu. Blana mezi nohy golmana hostí vyrovnává .
21:49
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Dalibor Ondruch (1:1).
21:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal, asistoval Jakub Kostelník (0:1).
21:04
Tak na to, že LEtka je aktivnější tak si nechala dát teď takový blbý gól a bohužel se hosté ujímají vedení
20:00
20:00
19:59
Střely Oba celky po 5
19:02
Tak hosté nepředvedli v této přesilovce vůbec nic.
18:22
Blana skvělé v oslabení ušetřil vteřinky
17:12
Tak uvidíme co předvede Kopřivnice v přesilové hře
16:51
Vyloučen hráč Lukáš Toman družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře.
16:05
West se snaží aktivně napadat, ale nevede to k ničemu a obrana hostí má stále míček na svých holích
15:05
Ou tak to byla tutovka. Ondruch dostal ideální přihrávku na střelu z první, ale brankář skvělé zasáhl !
14:07
Hosté přijeli v málo lidech, tak uvidíme zda takové tempo vydrží do konce zápasu.
13:06
Hubl zkoušel teď fintičku z poza brány, ale míček mu sjel z lopaty
12:28
Hra začíná nabírat lehce na agresivitě. Oba týmy by jistě chtěly vsítit branku. Blíže k ní má Letka vytváří si větší šance.
10:00
A teď hráči Letky na dvakrát, ale golman hostí drží stále svůj tým !
09:16
Pavlík zkoušel střelu z otočky, ale rána letěla mimo, zatím to dnes hráčům létá mimo