3:3
3:3
0:0

FbK TJ Svitavy - FBC Letka Toman Finance Group 7:8pn
3. David Říha, 28. Jiří Šincl, 37. Ladislav Vašák, 40. Jiří Šincl, 47. Josef Prudil, 50. David Říha, 56. David Říha - 13. Petr Pavlík, 22. Lukáš Toman, 25. Radim Kahánek, 34. Radim Kahánek, 43. Dominik Hubl, 46. Ivo Dohnal, 47. Dominik Hubl, N Martin Krupa; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 218; zásahy brankářů: Filip Lamař 10 - Martin Hrabáček 17, Roman Fučík ?; po třetinách: 1:1, 3:3, 3:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč Martin Krupa a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva FbK TJ Svitavy hráč Lukáš Zach , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč Dominik Hubl a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK TJ Svitavy hráč Jiří Šincl a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč Ivo Dohnal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK TJ Svitavy hráč David Říha , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Na první nájezd nastupuje svitavský Říha, uvidíme jestli předvede klasický nájezd z kauflandu.
65:00
Velmi napínavé a vyrovnané utkání končí. Hosté vítězí v nájezdech, které rozhodl Martin Krupa. Domácí můžou být však možná i spokojeni za bod, přes všechny patálie v průběhu zápasu.
65:00
Komentář trenéra hostů p. Petra Gajdy část 1.: Úžasný zápas v nádherné hale a ve skvělé atmosféře. Zápas byl celkem vyrovnaný z mého subjektivního názoru jsme byli o něco lepší na míčku, ale domácí to vynahrazovali obrovským nasazením v soubojích, což nám někdy chybělo. Bohužel v momentě, kdy jsme měli zápas dohrát v klidu, jsme udělali dvě obrovské hrubice a dovolili jsme domácím vyrovnat.
65:00
Komentář hostujícího trenéra p. Petra Gajdy část 2.: V prodloužení domácí vabank a útok na dva body. Vyvrcholení ve formě nájezdů, vybrali jsme dva šikovnější střelce. Přejeme domácím úspěšný pátý play-offový zápas příští týden.
65:00
Komentář trenéra domácích p. Lubomíra Kocourka: Od začátku zápasu jsme museli dotahovat skóre a opět série vyloučení nám bránila v plynulosti hry. Ve 3. třetině se podařilo vyrovnat zápas. Prodloužení bylo beze změny skóre a v nájezdech už to bylo kdo z koho. Děkujeme soupeři za vynikající zápas a hlavně našim skvělým divákům.
65:00
V prodloužení k ničemu nedošlo, což možná bylo v plánu Svitav
65:00
65:00
Střídání brankáře. Nový brankář Roman Fučík družstva FBC Letka Toman Finance Group
64:55
Možná se ty nájezdy mohli dát hned.
64:00
Aktuálně to spíš vypadá, jakoby se domácí těšili spíš na nájezdy.
62:30
Až teď se hosté dostávají k míčku.
62:20
Domácí čekají na tutovou šanci.
61:00
Poklidné přihrávky Svitav a co bude následovat?
60:01
Prodloužení začíná a ano, domácí hrají bez brankáře po úspěšném buly specialisty Lukáše Musila.
60:00
60:00
Střely po třetí třetině: 12:4 pro domácí Svitavy. Bude následovat pětiminutové prodloužení 3 na 3.
60:00
V novém systému prodloužení může dojít ke všemu, jsem zvědavý, jestli některý z týmů zvolí taktiku hrát powerplay.
60:00
59:30
Dva největší chlapáci obou týmů, Musil a Jurák si teď něco krátce vyříkávali, avšak naštěstí k ničemu nedošlo.
59:00
Poslední minuta zápasu, dojde utkání do prodloužení?
58:00
Standardní situace ze sympatické pozice vyústila v šanci Richtera, který trefuje masku Hrabáčka.
57:00
Richter byl teď i na sebe až moc rychlý a poté se na středu motal, jak kdyby bylo čtyři ráno a on právě vyšel z klubíčku.
56:00
Svitavy jsou po vyrovnávací brance na koni a drží míček nedaleko Hrabáčkovi branky.
55:19
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Josef Prudil (7:7).
55:19
A je znovu vyrovnáno! Přihrávky kolem branky Prudila a Říhy jsou již pověstné a nyní si Říha krátce míček zpracoval, měl na zádech soupeře, ale i přesto dokázal fantasticky trefit horní růžek branky.
55:00
Holuscha si teď věřil a vykličkoval se dopředu. Možná se cítil stejně rychlý jako jeho skoro jmenovec Jakub Holuša, ovšem ten je aktuálně zraněný, tak asi proto to nakonec na palubovce nevyšlo.
53:20
Domácí znovu utíkají na steč. Upevňují své pozice na polovině soupeře a tlak nastupuje.
52:30
Hrabáček si teď vybral snad štěstí na dva roky dopředu, kdy dvakrát v řadě vychytal svitavské střelce nastavenou rukou. Jednou dokonce Pakosta již zakončoval do odkryté klece!
52:05
Špatná přesilová hra, ve které padla na branku snad jen jedna střela, končí.
50:20
Domácím přišla přesilovka v pravou chvíli a snad se s ní popasují lépe než s tou předcházející.
50:05
Vyloučen hráč Ivo Dohnal družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za vražení zády.
50:00
Dnešní utkání je opravdu napínavé. Do konce zápasu zbývá ještě dostatek času, a tak se může stát ještě vše.
49:02
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Ondřej Pakosta (6:7).
49:02
Říha si perfektně stáhnul míček jako v hokeji a schoval ho za obránce, jeho střelu Hrabáček vůbec neviděl.
48:40
Šincl vybojoval míček a pěkně se uvolnil na středu, poté trefuje horní tyč!
48:00
Letka uklidňuje hru, nemá kam spěchat, ovšem Svitavy už jednou dokázaly stáhnout dvoubrankové manko.
47:00
Bratrská souhra a mladší ze Zachů zakončuje do helmy Hrabáčka.
46:18
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Tomáš Lokša (5:7).
46:18
Rychlá odpověď Letky na svitavské snížení a domácí utrpěli ránu na psychice.
46:04
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Ondřej Pakosta (5:6).
46:04
V chumlu hráčů před brankou se nejlépe zorientoval Pepa Prudil a snížil backhandem na 6:5
45:21
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Ivo Dohnal, asistoval Martin Hrabáček (4:6).
45:21
Svitavy se až příliš snažily vstřelit branku a Hrabáček po odraženém míčku přihrál dopředu uniklému Dohnalovi, který skvěle trefuje ze vzduchu kolem těla Lamaře a je to opět o dvě branky.
44:35
Letka v plném počtu.
44:20
Říha sám před brankou! Ale míček ze vzduchu netrefil ideálně, a tak nekončí v brance.
44:00
Šincl po přihrávce Zacha T. přestřeluje a přesilová hra ubíhá a ubíhá.
43:00
Šinclova rázná střela z výběhu, Hrabáček jen vyrazil a neměl ponětí o míčku, škoda že nikdo nečíhal před brankou.
42:35
Vyloučen hráč Ivo Dohnal družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:35
Velká šance na vyrovnání. Domácí dnes hrají první přesilovou hru.
42:12
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Radim Kahánek (4:5).
42:12
Nepřesnosti uprostřed hřiště, únik a situace dva na jednoho, Hubl to vzal na sebe a trefil se přesně do dolního růžku.
41:50
Richter dnes zatím není úplně ve své kůži. Teď mu obránci hostů nabídli míček zdarma, on však vypálil úplně vedle.
41:17
A Svitavy se ubránily a jsou v plném počtu
40:03
V přesilovce 5:3 už Letka nic nestihla, Říha už se promenáduje na hřišti
40:00
40:00
Druhá třetina nám končí a přichází zhodnocení. 90% třetiny ovládla Letka, dvakrát se dostala do dvoubrankového vedení, ovšem závěr třetiny se nesl v duchu extrémního bláznění, kterého domácí využili a i přes oslabení 5 na 3 Svitavy ještě stihly vyrovnat a do třetí třetiny se půjde opět za nerozhodného stavu.
40:00
Střely po druhé třetině: 4:10 pro hostující celek FBC Letka
40:00
39:32
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jiří Šincl z trestného střílení (4:4).
39:32
Richter vybojoval v oslabení 5:3 nájezd, který proměnil Šincl a ukázal se tak jako pravý lídr týmu a vyrovnává na 4:4!
39:04
Bizarní situace, Prudil poslal Hubla až do našeho komentátorského stanoviště, naštěstí jsme přežili bez úhony.
39:03
Vyloučen hráč Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za vražení zády.
38:45
Lukáš Zach si skvěle pohrál s obránci a ušetřil cenné vteřinky z oslabení.
38:29
Vyloučen hráč David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování hokejky.
36:11
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ladislav Vašák, asistoval Lukáš Brýdl (3:4).
36:11
Kuriózní branka ovšem Ladislav Vašák si s tím poradil jako zkušený matador. Brýdl nahodil vysoký míček před branku, kde se nejlépe zorientoval Vašák a trefil míček parádně ze vzduchu a snižuje tak na 4:3.
36:00
Westova přízemní střela nenašla skulinku mezi nohama Lamaře.
35:10
Ovšem následuje slušný pokus Lukáše Zacha, který vyrazil Hrabáček.
35:00
Teď si Šincl s L. Zachem vůbec nerozuměli a oba se jen jako slepci s holemi natahovali pro míček.
33:59
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Martin Krupa (2:4).
33:59
Avšak na tuto už nemohl dosáhnout. Obdobná sehrávka jako z první početní výhody a Kahánek zakončuje z první do odkryté branky.
33:00
Lamař zatím kryje všechny střelecké pokusy.
32:18
Připravit štíty. Předchozí přesilovka Letce vyšla skvěle, a tak se domácí můžou obávat.
32:04
Vyloučen hráč Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
32:00
Koppova střela, Lamař vyráží, Letka pokračuje v tlaku.
31:00
Dnešní utkání sleduje 218 diváků. Děkujeme za podporu.
30:00
Letka na míčku a vymýšlí kulišárny, kterými by oklamala Svitavy.
29:10
Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil Petr West.
29:10
Petr West si při nájezdu nevedl špatně, avšak v poslední chvilce mu míček ujel, a tak nemohl překonat ležícího Lamaře. Západní nájezd nevyšel a skóre se tedy nemění.
28:30
Benjamínek Vašák si chtěně nechtěně vyšlápl na kanonýra Letky Kahánka, který nyní leží na zemi.
28:00
Hubl v protiútoku dobře zvolil střelu, ovšem tu si Lamař pohlídal.
27:10
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jiří Šincl, asistoval Lukáš Zach (2:3).
27:10
No pozor. Šincl po přihrávce do úniku po mantinelu vypálil velice přesně do pravého horního rohu a je to již zase jenom o gól. Krásná branka Jirko.
27:00
Aktuálně na palubovce hráči nepředvádějí nejlepší florbal. Můžeme vidět mnoho nepřesností
25:00
Domácí naprosto upustili z nasazení a nyní se potácejí a jistě by potřebovali vstřelit branku, aby se dostali zpět do zápasu.
24:40
24:40
První přesilová hra zápasu a brzká branka. Přihrávka na střed a střela bez přípravy znamená dvougólové vedení Letky.
24:10
Vyloučen hráč Jiří Šincl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování hokejky.
23:20
Richter klasicky pálí beckhandem, avšak jen do zadního mantinelu. Možná že i dnes to přijde. Obávaný béčko.
21:12
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval Petr Bregin (1:2).
21:12
Lukáš Toman se hnal po mantinelu hlava nehlava, až se dostal za branku, kde se ovšem snažil přihrávat, avšak Lamař si míček nešťastně srazil do branky a Toman tu nyní radostně křičí jako lev.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 7:3 pro domácí Svitavy
20:00
Po první třetině je skóre vyrovnané 1:1. Domácí však byli dle detailních statistik a aspektů o něco aktivnější, a to hlavně na úvod a závěr třetiny, kde mohli jistě některé z tutových šancích proměnit. Napjatě očekáváme další dění v druhé třetině.
20:00
19:20
Pakosta se teď sympaticky rval přes všechny překážky před branku, ovšem u té poslední také upadl, Říha skákající míček netrefil.
18:00
Nabídka Říhy na Pakostu, ten však svým beckhandovým pokusem před brankou nepřekonal Hrabáčka.
17:00
Musil opět zahrozil střílenou přihrávkou a teď a Říha opět vypálil nebezpečný pokus
16:50
Tečovaná střela Říhy z obrany a Pakosta se ještě motal před brankou.
16:00
Přízemní pokus Dohnala vykryl Lamař a nyní se hra obrací a domácí Šincl míří kupředu.
14:00
Vladislav Richter připraven o míček v rohu po náletu supů a domácí musí znovu do obrany.
12:01
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr Pavlík, asistoval Jan Mrázek (1:1).
12:01
Protiútok 3 na 2 v podání Letky. Mrázek se nenechal připravit o míček u mantinelu a poté nabídl Pavlíkovi, který pohodlně vyrovnal na 1:1 do odkryté branky.
11:20
Střela, Lamař vyrazil jen pod sebe a Kulhavý odpalem uhasil požár v čas.
11:00
Pozor na to, hráč Letky West u míčku, jeho jméno poměrně straší, co nám asi předvede. Tak by se chtěl jmenovat snad každý.
09:00
Hra se uklidnila. Musím podotknout, že Letka poměrně napadá rozehrávku domácích, jsem zvědav, jestli to k něčemu povede, jelikož Svitavy mají často nějaké excesy v rozehrávce.
08:00
Richter prosvištěl kolem mantinelu a poté až za branku, nabídl volnému Lukáši Zachovi, ten po půl otočce trefil jen Hrabáčka.
06:00
Letka se usadila na půlce domácích a okupuje branku Lamaře.
05:00
Zajímavý pokus. Musil vypálil střílenou přihrávku před branku, kde číhal Pakosta, chybělo málo a dorazil by míček do branky.
04:20
Nenápadná střela Krupy a Lamař zasahoval jen intuitivně! Natáhl ruku a vyrazil míček nad.
03:00
Brzy hodnotit, ale zatím domácí lepším týmem, jsou na míčku a korigují hru.
02:03
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Jan Kulhavý (1:0).
02:03
Zapomenutý Řiha u mantinelu a tento svitavský střelec toho využil náramně. Klasicky natáhl a vymetl u tyče.
01:40
A první akce dnešního zápasu. Vladislav Richter dobře pobídl Šincla, který měl však míček pod nohama, a tak střela nestála za moc.
00:20
Po úvodním buly na míčku domácí, ovšem hosté vypadají nabuzení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Pavel Holuscha, Tomáš Lokša, Radim Kahánek, Dominik Hubl, Tadeáš Klemens
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: David Říha, Lukáš Musil, Jiří Beneš, Josef Prudil, Ondřej Pakosta
00:00
Dobrý den dámy a pánové, dnes budeme svědky jistě zajímavého utkání, ve kterém se střetnou domácí FbK Svitavy proti atraktivnímu celku FBC Letka Toman Finance Group.
00:00
Hydry v minulém kole senzačně překonaly tým Gullivers z Brna 8:5 a znovu vytesaly naděje na play-off. A tak mají dnes domácí jistě ohromnou motivaci bojovat o vytoužené body. Ovšem i Letka svůj předešlý zápas vyhrála, a to nad Kopřivnicí 5:3. Očekáváme tedy vypjatý zápas, kdy si hráči nedarují ani metr.
00:00
Svitavy se aktuálně nacházejí na osmé pozici v tabulce soutěže Národní ligy skupiny východ. Letka je na tom celou sezónu mnohem lépe a nyní okupuje druhé místo. Jako vždy upozorníme na hlavního kanonýra soupeře a dnes je to Radim Kahánek, který se však nachází v tabulce ligových střelců až na 26. místě. Musíme však podotknout, že Letka je velice semknutý celek, a tak body můžeme očekávat od každého hráče.