0:2
1:2
2:3
- : -
branky (asistence): 30:24 Michal Kovář (Martin Hrycej), 42:39 Jan Žigmond (Tomáš Pytl), 53:02 Tadeáš Brož (Teodor Bodlák)
branky (asistence): 03:31 Marek Reithar (Jakub Vrána), 14:55 Jakub Jedlička (Marek Reithar), 35:41 Jan Novotný (Martin Chyba), 39:53 Martin Chyba (Jan Novotný), 46:00 Jakub Vrána (Jan Skoták), 57:44 Martin Chyba (Jakub Vrána), 58:17 Jakub Jedlička

Prague Tigers - FBC Pitbulls Kolín 3:7
31. Michal Kovář, 43. Jan Žigmond, 54. Tadeáš Brož - 4. Marek Reithar, 15. Jakub Jedlička, 36. Jan Novotný, 40. Martin Chyba, 47. Jakub Vrána, 58. Martin Chyba, 59. Jakub Jedlička; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Přemysl Bališ; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Dominik Řečník 20 - Martin Lepší 19; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Večeři: "Florbal se hraje na 3 třetiny, my jsme bohužel hráli jenom jednu. Soupeř byl kvalitnější v útočné fázi a to dnes rozhodlo. Děkuji soupeřům za utkání a divákům za podporu." Komentář trenéra hostů: "Kvalitní utkání z obou stran. Jsem rád, že jsme začali proměňovat šance, zapracovat musíme na přesilových hrách. Děkuji soupeři za zápas."
59:33
Vyloučen hráč Tadeáš Brož družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
58:17
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Jedlička bez asistence (3:7).
58:17
Bohužel nedorozumění mezi Skalickým a Soukupem, a je to gól do prázdné.
57:44
Timeout Prague Tigers
57:44
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jakub Vrána (3:6).
57:44
Hostě se po delší době dostali ke střele a bohužel je to trefa do černého.
55:32
Víta Matěj napálil přihrávku vzduchem od Zmrzlíka a zazvonila tyč! Nádherná trefa škoda že neskončila gólem.
54:22
Domácí jezdí co jim nohy stačí, bude to stačit?
53:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tadeáš Brož, asistoval Teodor Bodlák (3:5).
53:02
Další dělovka Brože už končí v bráně. Huráá
52:50
Brož opět sympaticky vypálil přízemní střelu Bodlák se k teči nedostal.
51:30
Žigmond přihrávku po rozehře promáchl.
51:25
Hrycej byl doslova zahozen soupeřem, výhodná standardka pro domáci.
51:06
Novotný promáchl prudký pas od svého spoluhráče, domácí ho nechali trestuhodně samotného u své branky.
47:40
Hrycej se probíjel dopředu po mantinelu zastavil ho faul.
46:00
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Vrána, asistoval Jan Skoták (2:5).
46:00
Vrána zůstal před brankou úplně sám a míří přesně.
45:26
Brož napřáhl na půlce a brankář měl se střelou problémy.
43:25
Žigmond posílal střílenou přihrávku na teč Pytlovi, ten bohužel nezachytil rychlý míček.
42:39
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Žigmond, asistoval Tomáš Pytl (2:4).
42:00
Zmrzlík zachytil střelu Chyby a posílá na Hryceje který utíká do útoku, protáhl se do středu hřiště ale trefil hráče před sebou.
40:21
Vyloučen hráč Michal Kovář družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
40:05
Tigers v druhé třetině sice vstřelili gól ale soupeř přidal hned dva, tudíž se manko stále navyšuje.
40:00
40:00
39:53
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jan Novotný (1:4).
39:53
Domácí prováhali čas na rozehrávku a poté co jí rozhodčí otočili byli příliš pomalí do obrany... gólman byl proti samotnému Chybovi bezmocný.
39:22
Skoták baseballově ze středu, Řečník opět vynikající.
37:28
Vyloučen hráč Kryštof Štěpnička družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
37:28
Další sekera na probíhajícího hráče podél mantinelu, trošku zbytečný zákrok...
35:41
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Martin Chyba (1:3).
35:41
Řečník předvedl famózní zákrok než se ale stačil zorientovat v brance přišla dorážka z druhé strany ... té bohužel jeho spoluhráči nezabránili.
34:54
Pěkná střela juníka Soukupa gólman fotbalovým zákrokem vytečoval nad.
34:20
Zkrácená přesilovka domácích, tak už hoši dejme gól...
33:40
Domácí měli rozehrávku ale než se stačili dotknout míčku přiběhl Chyba a dotkl se za ně.
33:18
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:10
Šebelle zachytil přihrávku soupeře ale byl příliš pomalý v úprku vpřed...
31:56
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
31:48
Záchranná brzda v podání Skalického... odložené vyloučení
30:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Michal Kovář, asistoval Martin Hrycej (1:2).
30:24
Konečně, střela Kováře zamířila od gólmana do branky.
29:54
Pěkná akce domácích, Šebelle předal na Pytla zadovkou ten poslal na střed Vorlíčkovy který nestačil přesně zakončit.
29:03
Chyba to zkouší i z otočky beckhendem.... nad
28:25
Nekovář promách přihrávku a málem z toho byl brejk.
27:40
Návrat provinilce tentokrát bez problému avšak domácí stále bez gólu.
25:22
Kuriózní věc na hřišti, kdy se hostující hráč vrátil o 1 vteřinu zpět na hřiště před vypršením trestu, po vytáhnuté ČK a mnoha diskuzích jen 2 minuty pro hosty.
25:21
Vyloučen hráč Jakub Jedlička družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
25:20
Další pokus Zmrzlíka do bloku poté nedovolený zákrok na Matěje.
24:49
Zmrzlík trefuje spojnici po pěkné kombinaci s Kovářem.
24:15
Brož nedovolil soupeři pokračovat v běhu po mantinelu, pískán faul.
23:22
Vyloučen hráč Jakub Jedlička družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
23:22
Nekovář se rozběhl po levém mantinelu narazil si se spoluhráčem a poté obdržel sekeru jak hrom.
22:49
Hra je velmi rychlá a důrazná bohužel pro domácí stále bez gólu..
22:00
Bodlák se doslova složil do krabičky u pravého mantinelu po souboji s hostujícím hráčem pískán faul.
21:50
Přestáváš mě bavit zní z úst sudího směrem k hostujícímu hráči.
21:21
Opět to co jsme viděli po většinu první třetiny Kolín má míček na vlastní polovině a snaží se kombinací přehrát bránící domácí hráče.
20:05
Uvidíme co si Tigers řekli v šatně, snad začnou střílet góly..
20:00
20:00
19:23
A další pokud Chyby po rozehrávce, na tohoto hráče hosté zřejmě spoléhají...
18:21
Neuvěřitelný zákrok Řečníka po úplném krosu přes celé obranné pásmo domácích, stačil nastavit nohu a přimáčknout ji k tyči!
17:34
Řečník kryje další pokus Chyby od pravého mantinelu.
17:05
Na zápas dorazil slušný počet diváku vedle naší mládeže přijely podpořit A-tým i ženy!
16:15
Hrycej se probíjel přes vše co mu stálo v cestě i přes ležící hráče bohužel bez kloudného zakončení na branku.
14:55
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Jedlička, asistoval Marek Reithar (0:2).
14:55
Chyba po výběhu od mantinelu trefuje růžek Řečníkovy branky.
13:46
Mnoho zakončení na branku nevidíme hraje se spíše ve střední třetině..
11:43
Bohužel nevyužitá přesilovka a míček má opět Kolín v útočném pásmu.
11:00
Hosté zatím stíhají blokovat a Bodlák ve finále míří nad.
10:02
Hosté po šancích Tigers znervózněli a pramení z toho přesilová hra.
09:26
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za zdržování hry.
09:26
Bodlák z úhlu jen do brankáře.
09:01
Domácí teď měli několik velkých šancí bohužel stále za nula.
08:48
Po rozehrávce střílí Barbořík, ale blokující hráč střelu před brankářem zastavuje.
08:24
Pěkný odskok Kováře, k dorážce se ještě dostává Hrycej ale pouze do gólmana.
08:00
Ve hře se opět objevuje zkušené juniorské duo Bodlák, Soukup snad se jim bude opět bodově dařit.
07:15
Domácí zatím běhají bez míčku a často hru přerušují drobnějšími fauly.
06:35
Hlavatý míří příliš nad Řečníkovu branku.
06:16
Ostřejší zákrok domácích v útočném rohu rozehrává Kolín.
03:31
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Jakub Vrána (0:1).
03:31
Tečovaná střela hostu končí v brance Tigers.
03:00
Martin Chyba se pokusil o střelu od mantinelu míček mu sjíždí přímo na hůl Bodláka, který se snažil rychle rozehrát na svého spoluhráče do útoku, bohužel nic z toho.
01:15
Z rozehrávky nic kloudného nevytěžili míček má opět Kolín.
01:06
Tigers se zmocňují míčku za vlastní brankou a začínají útočit, přechod do útoku zastavuje faul a bude se rozehrávat na půlce hřiště.
00:05
Kolín si po vyhraném buly přebírá míček a snaží se kombinací přejít do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Laštovička a Přemysl Bališ.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Martin Lepší; hráči v poli: Jan Skoták, Marek Reithar, Martin Chyba, Jakub Vrána, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Dominik Řečník; hráči v poli: Tadeáš Brož, Teodor Bodlák, Jan Žigmond, Adam Barbořík, Martin Skalický