0:3
- : -
FBC Droždín

FBC Playmakers Prostějov - FBC Droždín 0:5
1. Benedikt Müller, 6. Martin Přikryl, 25. Benedikt Müller, 32. Jan Habr, 35. Vlastimil Roletzky; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Konvička ? - Vladimír Šiška ?; po třetinách: 0:2, 0:0, 0:3;
36:00
34:53
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Vlastimil Roletzky, asistoval Jáchym Bielesz (0:5).
31:17
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jan Habr bez asistence (0:4).
28:22
Vyloučen hráč Filip Šubrt družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hra bez hokejky.
24:32
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Benedikt Müller, asistoval Jan Machatý (0:3).
24:00
24:00
17:34
Vyloučen hráč Petr Martinek družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:48
Vyloučen hráč Filip Schuster družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
05:28
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Přikryl, asistoval Josef Dobeš (0:2).
00:41
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Benedikt Müller bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Klimecký a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Droždín: brankář: Vladimír Šiška; hráči v poli: Jakub Rybařík, Vlastimil Roletzky, Roman Švarc, Benedikt Müller, Jan Machatý