3:1
2:1
4:1
- : -
branky (asistence): 04:13 Marek Beneš (Milan Meliš), 17:49 Adam Tlapák (Tomáš Váňa), 18:33 Milan Meliš (Marek Beneš), 21:26 Filip Langer (Jakub Kolísko), 32:10 Jakub Kolísko (Marek Beneš), 45:47 Milan Meliš (Pavel Sládeček), 46:31 Marek Beneš (Filip Langer), 50:28 Marek Beneš (Filip Langer), 53:19 Filip Langer (Milan Meliš)
branky (asistence): 14:42 Michal Pešák (Tomáš Pešek), 21:04 Petr Koláčný (Petr Šomodi), 59:41 Martin Žák (Tomáš Černý)

Tatran Teka Střešovice - Bulldogs Brno 9:3
5. Marek Beneš, 18. Adam Tlapák, 19. Milan Meliš, 22. Filip Langer, 33. Jakub Kolísko, 46. Milan Meliš, 47. Marek Beneš, 51. Marek Beneš, 54. Filip Langer - 15. Michal Pešák, 22. Petr Koláčný, 60. Martin Žák; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 132; zásahy brankářů: Tomáš Fibiger 23 - Filip Kuhn 41, Jakub Flek 2; po třetinách: 3:1, 2:1, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domácích p. Fridricha - Dnes se utkání hrálo hodně nahoru a dolů, když jsme hráli rychle s míčkem dostávali jsme se do šancí. Chvílemi jsme pouštěli soupeře zbytečně do utkání. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Kohúta - První dvě třetiny jsme s domácími hráli vyrovnané utkání. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že se zápasem ještě něco uděláme. Bohužel dvě branky do naší sítě rozhodly zápas. V dnešním utkání jsme se opět o něco zlepšili. Děkuji svým hráčům za výkon a soupeři gratuluji k výhře.
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině 16:9.
60:00
59:41
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Žák, asistoval Tomáš Černý (9:3).
59:41
Žák uběhl obraně domácích a celkové skóre ještě snížil na 9:3.
57:58
Po ostrém souboji mezi Koláčným a Sládečkem se oba jmenovaní svalili k zemi.
57:22
Vyloučen hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
56:23
Flek vyrazil střelu Švédy.
56:07
Koláčný z výběhu těsně minul bránu.
55:04
Langer ve velké šanci nezakončil útočnou akci gólem.
53:19
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Milan Meliš (9:2).
53:19
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Flek družstva Bulldogs Brno
53:19
Meliš našel Langera přesnou křížnou nahrávkou a ten zavěsil.
52:06
Pešák se uvolnil chytrou otočkou, ale vychytal ho Fibiger.
50:28
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Filip Langer (8:2).
50:28
Beneš si prostrčil míček mezi dva obránce a vyslal se tak do samostatného úniku, který bez problému proměnil.
49:45
Fajt těsně minul.
49:20
Ullman zablokoval střelu z odraženého míčku.
48:20
Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
46:31
Timeout Bulldogs Brno
46:31
46:31
Další brejk domácích končí už sedmou brankou do sítě hostí.
45:47
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Pavel Sládeček (6:2).
45:47
Sládečkovu individuální akci zakončil Meliš brankou v oslabení.
44:44
Vyloučen hráč Tomáš Váňa družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
44:00
Vítovec napřáhnul na půlce a Kuhn může být jedině rád, že před ním stálo tolik hráčů, protože jeden z nich střelu zablokoval.
43:20
Na dnešní utkání se přišlo podívat 132 diváků.
42:20
Kuhn lapil Váňovu střelu.
40:58
Teď už mají míček domácí a drží hosty pod tlakem.
40:02
Hosté se po vyhraném buly můžou pustit do rozehrávky.
40:00
Střela do tyčky hráč Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice .
40:00
Střela do tyčky hráč Petr Koláčný družstva Bulldogs Brno .
38:58
Fajt svou střelou trefuje pouze zadní mantinel.
37:23
Po Melišově zaváhání zasahoval Fibiger maskou proti Kadavému.
35:37
I hosté si teď vytvořili pár zajímavých akcí, Fibiger a obránci ale stíhají eliminovat všechny střelecké pokusy.
34:00
Domácí kotel hlasitě podporuje svůj tým.
33:58
Trio Meliš-Beneš-Langer už zase v akci a zasahovat musel opět Kuhn.
32:10
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Marek Beneš (5:2).
32:10
Na tuhle střelu už byl i Kuhn krátký, přesnou nahrávku od Beneše zužitkoval Kolísko.
31:23
Beneš lehkou žabičkou našel Kolíska, toho ale vychytal Kuhn.
30:59
Vyloučen hráč Zdeněk Bajnar družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
29:55
První lajna domácích je při chuti, hosty pravidelně zásobuje gólovými šancemi.
28:05
Domácí obrana teď dostala pořádně zabrat, zachránila je až vysoká hokejka od hostujícího útočníka.
26:48
Další nebezpečný útok domácích nakonec neskončil brankou.
25:40
Tlapák se dobře uvolnil, ale jeho střelu vykryl Kuhn.
23:42
Fibiger se teď ukázal skvělým zákrokem proti Peškově střele.
21:26
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Jakub Kolísko (4:2).
21:26
Kolísko našel přesně Langerovu čepel a ten s klidem zakončil do už poloodkryté brány hostí.
21:04
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Koláčný, asistoval Petr Šomodi (3:2).
21:04
Koláčný snižuje střelou z dlouhého výběhu.
20:02
Tentokrát buly pro hosty, kteří začínají třetinu přesilovkou.
20:00
20:00
Střely po první třetině 17:7.
20:00
19:28
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
19:28
Komárek projevil svůj názor na výkon soudců ve žlutém a byl za něj patřičně odměněn.
18:33
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Marek Beneš (3:1).
18:33
Beneš naservíroval Melišovi neodmítnutelnou šanci, ten ji proměnil a je to 3.1.
17:49
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Tomáš Váňa (2:1).
17:49
Po celkem dlouhém tlaku hostí se uvolnil Tlapák a vrátil vedení domácím.
16:46
Pešák běžel sám na Fibigera, nakonec ho ale zezadu stačil obrat Svačinka.
14:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Pešák, asistoval Tomáš Pešek (1:1).
14:42
Pešák svou krásnou střelou do šibenice vyrovnává stav utkání.
14:01
Šomodi v zajímavé šanci sám před Fibigerem, jeho střela však přeletěla břevno.
13:10
Kolísko teď proběhl středem jakoby nic, jeho střelu však zastavil Kuhn.
11:28
Komárkova show v útočném rohu skončila faulem od obránce.
10:04
Velmi pohlednou akci předvedli Langer s Benešem. Langerova poslední dorážka však minula bránu.
08:15
Švéda teď svým blokem zastavil střelu útočníka.
05:58
Z Tatranské rozehrávky se stal brejk hostů a Fibiger si mohl oddychnout, protože Surkoš jen těsně minul levou tyč.
04:13
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Milan Meliš (1:0).
04:13
Beneš si naběhl do středu a svou přesnou střelou z otočky nedal šanci brankáři.
02:31
Michálek oklamal Komárka svým tělem a může v klidu podržet balónek.
01:12
Teď se do útoku pustil Tatran.
00:37
Domácí obrana skvěle zafungovala proti prvním náznakům hostů.
00:02
Úvodní buly pro domácí celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Matěj Surkoš, Adam Konečný, Zdeněk Bajnar, Radek Šomodi, Tomáš Černý
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Tomáš Fibiger; hráči v poli: Jakub Kolísko, Ondřej Vítovec, Milan Meliš, Marek Beneš, Filip Langer