1:1
2:2
2:0
- : -
branky (asistence): 09:21 Jan Kourek (Martin Zozulák), 20:56 Jan Kourek (Martin Zozulák), 29:13 Radek Formánek (Adam Šmíd), 48:44 Ivo Teichman (Tomáš Dlesk), 56:52 Tomáš Dlesk (Přemek Pakosta)
branky (asistence): 12:41 Jan Spilka (Daniel Štěrba), 27:10 Radek Krajcigr (Vojtěch Legner), 36:37 Marek Dzierža (Dominik Jansa)

Sokol Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa 5:3
10. Jan Kourek, 21. Jan Kourek, 30. Radek Formánek, 49. Ivo Teichman, 57. Tomáš Dlesk - 13. Jan Spilka, 28. Radek Krajcigr, 37. Marek Dzierža; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 4:3 + Petr Novotný (CLP) 5; využití: 2:0; diváků: 2018; zásahy brankářů: Martin Haleš 12 - Jan Dvořák 28; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:0;
60:00
Nejlepší hráči utkání: 20 Jan Kourek, 9 Marek Dzierža
60:00
Střely ve 3. třetině: Pardubice 8, Česká Lípa 3
60:00
Komentář trenérky hostí Lenky Bartošové: Další prohraný zápas po našich individuálních chybách a nepromenovaní šancí. Je na čase, abychom se zase zvedli, je to jen o našich hlavách.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Černohorského: My jsme chtěli hrát aktivně a rychle, tím přečíslovat soupeře a dostávat se do brankových příležitostí. To se nám poměrně dařilo, škoda, že jsme nedali více branek. Na druhou stranu soupeř hrál velmi důrazně v našem předbrankovém prostoru a odtud skoroval.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Černohorského pokračování: Nám se podařilo odskočit o víc než jednu branku a pak už jsme soupeře k vážnější šanci nepustili. Děkuji fantastické divácké kulise za podporu a jsem rád, že jsme Ládovi Štanclovi nezkazili svatební den.
56:52
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Přemek Pakosta (5:3).
56:52
Domácí využívají svou 3 minutovou přesilovku.
52:56
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 5 minut za hrubost.
52:56
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
52:56
Je škoda, že někteří hráči nedokáží myslet na to, že zdraví máme pouze jedno. Víc nemám k tomuto slov.
52:40
Česká Lípa stahuje na 2 lajny.
51:55
Haleš se blýskl skvělým zákrokem, kdy nevyzpytatelně poskakující míček vyrazil nohama, rukama...
50:39
Pardubice nechtějí riskovat a přihrávkami se pokouší držet míček pod kontrolou.
48:44
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Tomáš Dlesk (4:3).
47:36
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
46:13
Kourek z půlky nahrál Dleskovi před branku, ten přestřelil.
44:40
Novotný z otočky strefuje Haleše do hrudi.
43:50
Petr ve velké šanci trefil pouze Dvořáka
40:01
Úvodní buly ve 3. třetině vyhrál tým hostí.
38:25
Bílý zkusil střelu z půlky, ta však letěla nad branku.
36:37
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Dominik Jansa (3:3).
36:26
Dnešní utkání sleduje 2018 diváků.
36:25
Pakostova střela letí nad branku a končí za mantinely.
35:30
Kourek strefuje Dvořákovi nohy.
34:16
Haleš vyráží prudkou dorážku.
33:25
Pardubice předvedly několik přihrávek, ale do sítě branky pak míček neumístily.
32:30
Žaček podkopnutý před brankou hostí. V pohodě, hrajeme dál.
32:15
Hosté v plném počtu.
30:38
Vyloučen hráč Tomáš Dlesk družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
30:05
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Radek Formánek, asistoval Adam Šmíd (3:2).
29:13
Formánek dělovkou z půlky hřiště dostává Pardubice zpět do vedení.
28:45
Oba týmy jsou v plném počtu.
27:10
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Vojtěch Legner (2:2).
26:39
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za držení.
26:39
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za držení.
24:35
Novotný zůstal ležet na zemi a hra je pozastavena. Po zvednutí se drží za ruku a odchází střídat.
24:10
Huškovi se míček odrazil od nohy a Hřebřina mohl ještě dorážet. Haleš byl připravený.
22:44
Vyloučen hráč Radek Formánek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:37
Teichman zkusil střelu po výběhu spoza branky, ale strefil pouze Dvořáka.
20:56
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Martin Zozulák (2:1).
20:00
Střela do tyčky hráč Radek Matějíček družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
20:00
Střela do tyčky hráč Jakub Karel družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
20:00
Střela do tyčky hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Pardubice 11, Česká Lípa 5
20:00
19:00
Legner mohl jít sám do útoku, ale míčku se u něj nejspíš nelíbilo, a tak skočil za mantinel.
17:35
Zozulák trefil Dvořáka do hrudi, potom míček zamířil mimo branku.
16:24
Trestné střílení družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa neproměnil Petr Novotný.
14:25
Škeřík byl také přitlačen na mantinel a naštvaně strkajíc své protihráče míří vystřídat.
13:50
Haleš se nyní předvedl skvělým zákrokem.
13:35
Petr byl natlačen na mantinel a je z toho rozehrávka pro Pardubice.
12:41
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jan Spilka, asistoval Daniel Štěrba (1:1).
12:41
K tomuto gólu vám nic neřeknu, protože jsem přes domácí střídačku neviděla vůbec nic.
12:00
Zozulák vyslal nahrávku přímo před branku Kourkovi, gólman hostí byl na jeho dorážku připraven.
09:21
09:21
Kourek ještě chvíli přemýšlel, zda nenahrát zpět Zozulákovi, ale nakonec si střelu nechal pro sebe a dobře udělal. Pardubice jdou do vedení.
08:00
Formánek byl seknutý tak, až z toho skončil na zemi. "V pohodě hraj, máš výhodu."
07:42
Krigovského střela proletěla těsně vedle branky.
06:00
Bílý si nenechal obehrání Krajcigrem líbit a tak mu alespoň nastavil tělo. Je z toho rozehrávka pro Lípu.
04:45
Škeřík se Spilkou se zaklesli do vzájemného souboje. Spilka byl nakonec úspěšnější.
03:40
Huškova přihrávka zamířila mimo hřiště. Na míčku je Lípa.
02:00
Kourek překazil rozehrávku Lípy, ale nijak zákeřné zakončení z toho nebylo.
01:50
Šmídova střela trefila prvního protihráče před ním.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Alois Burian, Štěpán Slaný, Jan Hřebřina, Radek Krajcigr, Petr Novotný
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Jan Bílý, Martin Zozulák, Tomáš Dlesk, Lukáš Prix, Jan Kourek